IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #11  
Стар 21st March 2011, 12:13
Аватара на alien777
alien777 alien777 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2011
Мнения: 247
Smile

Нашата е Stokke, много маневрена и удобна количка, бебо го сложих в летния кош още на 4 мес (има подложка за малко бебе), щото много ревеше в зимния, сега е доволен и с любопитство гледа наоколо. количката е невероятна, не бих я сменила за нищо на света, нагласяш си височината на коша, има 5 наклона и е много удобна при хранене навън, просто супер.
__________________
"Не съм съгласен с това, което казваш, но докато съм жив ще защитавам правото ти да го казваш."Волтер
Отговори с цитат
  #12  
Стар 30th March 2011, 12:45
Аватара на Nike_13
Nike_13 Nike_13 не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Oct 2010
Град: София
Мнения: 789
По подразбиране

аз препоръчвам триколките, с големи помпащи се гуми.
триколката е най-манерврена, завива на място на 360 градуса, а моделите макар и с тежко шаси са достатъчно леки за бутане (стига да не се налага вдигане на количката).
купихме 3 колички, от които 2 са с по 4 колела, така че се наситих на сравнение.
Отговори с цитат
  #13  
Стар 30th March 2011, 13:07
Аватара на apoklistika
apoklistika apoklistika не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 10 502
По подразбиране

Макларъна също се завива на място на 360 градуса, както и всички четириколки, които имат въртящи се предни колела
Отговори с цитат
  #14  
Стар 6th April 2011, 17:08
Аватара на Tedinceto
Tedinceto Tedinceto не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2011
Мнения: 15
По подразбиране

Techno XT на Макларън има легнало положение, но не знам дали е сертифицирана за 0+ имат и още един модел който става за новородени. Така или иначе и двата модела са по 7 кила което е много добре за количка, която се ползва от новородено. Моята предната беше 7 кила само конструкцията, коша тежеше още 3 поне, че може и повече и като сложиш и бебо и то става..
Сега съм с Пег Перего и съм много доволна.
Отговори с цитат
  #15  
Стар 6th April 2011, 23:03
Аватара на apoklistika
apoklistika apoklistika не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 10 502
По подразбиране

Предполагам нямаше да я сложат в раздел "from birth", ако не беше подходяща от 0 месеца. В линка, който пуснах са все за 0+. Технотата са по 7 кила, на гранд тур не пише колко е, но според мен е поне 10.
Отговори с цитат
  #16  
Стар 5th May 2011, 07:35
Аватара на fiona55
fiona55 fiona55 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 202
По подразбиране

Количката е страхотна И много наперена. И аз съм обмисляла подобен вариант. Може би само гумите не ми харесват, много са малки и улавят всяка вибрация.
Количките на Бертони са много хубави и качествени, ако те интересува марка.
Ето няколко модела, които аз лично харесвам.



Отговори с цитат
  #17  
Стар 5th May 2011, 09:23
Аватара на apoklistika
apoklistika apoklistika не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 10 502
По подразбиране

Бе то лошо няма в харесването, и аз ги харесвам, затова и първата николичка беше от тия най- големите и след 2 месеца я продадох. Ако не пътувате мнгого и надалеч е ок, ама ако трябва например да се прибера в България за 1 месец и освен количката, трябва да събера и 2 големи куфара в багажника, става невъзможно. Багажника ми никак не е малък и въпреки всичко като сложех първата количка, дори и със свалени колела, заемаше го почти целия. Та с такава количка бих била само, ако освен нея имам и един макларън за път
А бертони, поне от това, което съм чела по форумите, не се славят с качество. Въпреки, че нашето столче за хранене е бертони и не мога да се оплача, върши си работата.

Последно редактирано от apoklistika : 5th May 2011 на 09:25
Отговори с цитат
  #18  
Стар 17th May 2011, 05:37
Аватара на Tedinceto
Tedinceto Tedinceto не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2011
Мнения: 15
По подразбиране

Аз ти препоръчвам Пег Перего плико мини, по-лека е от Макларъна и става и за новородено, гръбчето й ляга напълно. Да не говорим, че Макларън с всички позиции на облегалката е 800лв, а Пег Перего е 350.
Отговори с цитат
  #19  
Стар 14th June 2011, 14:45
Аватара на lisa_ivanova1
lisa_ivanova1 lisa_ivanova1 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 11
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Noela Виж мнението
Количката е страхотна И много наперена. И аз съм обмисляла подобен вариант. Може би само гумите не ми харесват, много са малки и улавят всяка вибрация.
Количките на Бертони са много хубави и качествени, ако те интересува марка.
Ето няколко модела, които аз лично харесвам.





Тази тежка ли е ??
__________________
Валентина- 4г.
Отговори с цитат
  #20  
Стар 14th June 2011, 19:24
Аватара на apoklistika
apoklistika apoklistika не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 10 502
По подразбиране

Не знам коя от двете имаш предвид, но по груба преценка и двете са над 10 кила- по моите критерии са тежки.
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Бебешкаколичкапитане
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 09:14.