IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #421  
Стар 3rd November 2007, 19:46
Аватара на Reason
Reason Reason не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2007
Град: Зад пулта
Мнения: 7 680
По подразбиране Re: ринопластика

Цитирай:
Първоначално написано от sikka
колкото и да не е има някав прогрес
Дано, защото тука не си играем на тунинг на автомобили...
Отговори с цитат
  #422  
Стар 6th November 2007, 15:45
KEIS KEIS не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2007
Мнения: 1 614
По подразбиране 5

mystery какво стана с теб махнаха ли гипса? Не си се чула скоро ,дано всичко е наред !!!
__________________
Този, който говори тържествено за истината, може да бъде също така глупав, както и този, който дрънка глупости.. http://www.vbox7.com/play:baf3b243
Отговори с цитат
  #423  
Стар 6th November 2007, 20:10
mystery mystery не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2007
Мнения: 17
По подразбиране

Не съм махнала гипса още, KEIS, в петък. Но си видях нослето отново вчера на смяната на гипса и наистина съм много щастлива. Направих и 2-3 снимки, но главата ми е на една страна и не си личи добре, иначе вчера ми беше 6я ден и мога да кажа, че е много добре. Като махнат гипса в петък, ще ти пратя снимки на ЛС, тоя човек наистина е направил и невъзможното.
Отговори с цитат
  #424  
Стар 6th November 2007, 21:07
KEIS KEIS не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2007
Мнения: 1 614
По подразбиране Re: .....

Супер,значи е станал както си го искаш и да ще се радвам да видя като качиш снимки аз също съм планирала при Тонев А видяхте ли Емил Георгиев какъв нос избара на това момче днес в "Пълна промяна" и не само нос брадичка скули всичко стана супер..
__________________
Този, който говори тържествено за истината, може да бъде също така глупав, както и този, който дрънка глупости.. http://www.vbox7.com/play:baf3b243
Отговори с цитат
  #425  
Стар 7th November 2007, 13:36
snejinkata snejinkata не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Sep 2007
Мнения: 241
По подразбиране

УРА!!! Веч съм без гипс!! Просто страхотно носле ми е направил Н.Георгиев!! Точно каквото го исках! И с отоците съм доста добре, нямам никакви по точно, само леко ми е подуто мястото,където е чупено, но мисля, че е нормално!! Толкова съм щастлива!! Не мога да спра да се гледам в огледалото
Исках да попитам , тези които са без гипс вече -може ли да го мокря, че нямам търпение да си измия косата нормално-под душа! И казаха ли ви да слагате гипса вечер???
Отговори с цитат
  #426  
Стар 7th November 2007, 14:34
Puppito Puppito не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 2 019
По подразбиране

Snejinke, много се радвам за теб!Какво ти е правил Георгиев – чупене, пилене…?
Отговори с цитат
  #427  
Стар 7th November 2007, 15:10
KEIS KEIS не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2007
Мнения: 1 614
По подразбиране

ей snejinkata браво бе мила ,много хубаво че вече си щастлива дай боже на всички такива резултати !
__________________
Този, който говори тържествено за истината, може да бъде също така глупав, както и този, който дрънка глупости.. http://www.vbox7.com/play:baf3b243
Отговори с цитат
  #428  
Стар 7th November 2007, 15:50
beberona beberona не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2007
Мнения: 50
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от snejinkata
Исках да попитам , тези които са без гипс вече -може ли да го мокря, че нямам търпение да си измия косата нормално-под душа! И казаха ли ви да слагате гипса вечер???
Честито
Можеш да го мокриш без проблем.Измии си косата както си трябва ,да видиш колко е хубаво А за гипса вечер,аз не го слагам и за сега нямам проблеми

П.П.Пусни някоя снимчица и ние да му се порадваме
Отговори с цитат
  #429  
Стар 7th November 2007, 16:31
snejinkata snejinkata не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Sep 2007
Мнения: 241
По подразбиране

Благодаря,момичета!! Носът ми е чупен, стесняван и скъсяван върха!! за моя радост нямам грам синина и оток, само горе където е чупена коста е леко подуто, но мислчя, че е нормално!! о-късно ще пусна снимки, че сега ми падна батерията на фотоапарата
Отговори с цитат
  #430  
Стар 7th November 2007, 19:15
sikka sikka не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: May 2007
Мнения: 71
По подразбиране ринопластика

айде и от мен честито носле : )
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Ринопластикаобицананоса
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 21:10.