IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #431  
Стар 8th November 2007, 19:50
KEIS KEIS не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2007
Мнения: 1 614
По подразбиране 5

ИМА ЛИ ОТЦЕЛЕЛИ
__________________
Този, който говори тържествено за истината, може да бъде също така глупав, както и този, който дрънка глупости.. http://www.vbox7.com/play:baf3b243
Отговори с цитат
  #432  
Стар 9th November 2007, 12:21
snejinkata snejinkata не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Sep 2007
Мнения: 241
По подразбиране

Ехооо?Къде изчзнаха всички Абе хора след като ми махнаха гипса, носът ми беше по-малък! Сега се поду горе в основата между веждите и от няколко дена си стои така! Нормално ли е и ще спадне ли в предишното си състояние,че хората, които ме виждат, не могат да разберат, че съм си правила операция
mystery махнаха ли гипсчето? Как е новата придобивка??
Отговори с цитат
  #433  
Стар 9th November 2007, 13:34
sunnily sunnily не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jul 2007
Град: София
Мнения: 29
Изпратете съобщение чрез ICQ до sunnily
По подразбиране

и при мен след махането на гипса носа се поду и то не само между веждите. ще спадне не се притеснявай, но се иска търпение
ще се радваме ако пуснеш някоя снимчица
Отговори с цитат
  #434  
Стар 9th November 2007, 13:45
Ava-ava Ava-ava не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Aug 2006
Мнения: 720
По подразбиране

Аз пък сутрин като стана и носът ми определено изглежда по-голям, тоест по-широк. После се оправя. За сега само ме тревожи единия ръб на косатта(поне изглежда като ръб). Ако не се оправи като мине определеното време и реша, че ме дразни, ще помоля Тонев да го доизпили. Но това ще го решим на консултацията, която ми предстои след около месец при него
Отговори с цитат
  #435  
Стар 9th November 2007, 14:08
sunnily sunnily не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jul 2007
Град: София
Мнения: 29
Изпратете съобщение чрез ICQ до sunnily
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Ava-ava
Аз пък сутрин като стана и носът ми определено изглежда по-голям, тоест по-широк. После се оправя.
първата седмица след свалянето на гипса определено го имаше и при мен този момент. даже първата сутрин като се събудих не само носа ми беше подут ами цялото лице, но до късния следобед придобих приличен вид. вече не се будя подута, но отоците си ги имам и особено по върха на носа.
ава и аз като теб най вероятно ще се връщам за доизпиляване. много ме дразни тази гърбичка, която ми се е образувала. по всичко личи че не спада и ако до края на третия месец е все още там, ще я махна оперативно.
Отговори с цитат
  #436  
Стар 9th November 2007, 20:30
mystery mystery не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2007
Мнения: 17
По подразбиране

На мен днес ми махнаха гипса и на нослето много му се радвам, ама е мноого подуто, даже ми се струва, че от 5-я ден изобщо не е спаднало. Утре ще пусна малко снимки. Snejinkata, е се притеснявай, че ти се е подуло отгоре, на мене ми казаха да очаквам да се подува още и на различни места. Ava-ava, исках да те питам ти с какво си го почистваш, защото на моето кожата е много загрубяла, а Тонев каза, че с някакви маски след не по-малко от 2 мес и трябва да си ходя така. А имам и доста черни точки
Отговори с цитат
  #437  
Стар 10th November 2007, 17:27
sikka sikka не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: May 2007
Мнения: 71
По подразбиране

по-добре ползвай почистващ лосион,който се слага на мокра кожа и леко се разнася и измива. не е препоръчително да натискаш много по нослето, защото коста още е мека
Отговори с цитат
  #438  
Стар 10th November 2007, 20:35
mystery mystery не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2007
Мнения: 17
По подразбиране

Благодаря, sikka,проблемът е, че целия ни нос се бели, а едновременно са ми се появили и черни точки и хем трябва да го почиствам, хем да не го изсушавам. И аз реших, че гел ще е най-подходящ, а слагам и много крем за лице след това, дано да помогне.
Отговори с цитат
  #439  
Стар 11th November 2007, 20:07
snejinkata snejinkata не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Sep 2007
Мнения: 241
По подразбиране

Имам проблем!! Върхът на нослето ми "пада" надолу! С всеки ден забелязвам, как носът ми си завръща старата форма! Просто всички ми казват, че нямам разлика от преди! И не само това-аз наистина го виждам, че се е смъкнал надолу!!! Просто ще полудея-като ми махнаха гипса беше толкова сладък и леко, ама леко чип, а сега!!? Защо така се получва?? Гадно ми е!Все пак даваме толкова пари, изтърпяваме всякякви неща и ... накрая-разлика почти няма!! Знам, че моят случай не беше такъв, че след операцията всеички задължително да забележат, но ми се искаше най-накрая да имам перфектен нос, но явно хубавите неща не стават от 1 път!!
Извинявам се за разсъжденията на глас, ама нещо ми стана кофти!!
Отговори с цитат
  #440  
Стар 11th November 2007, 20:39
beberona beberona не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2007
Мнения: 50
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от snejinkata
Имам проблем!! Върхът на нослето ми "пада" надолу! С всеки ден забелязвам, как носът ми си завръща старата форма! !!
А беше ли ти изкривена носната преграда Защото аз имах някаква фобия точно от това.Питах дотора и той ми каза,че това се получава понякога,при изправяне на носната преграда.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Ринопластикаобицананоса
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 06:01.