IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #481  
Стар 13th January 2008, 08:17
Аватара на i_ani
i_ani i_ani не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2007
Мнения: 10 052
По подразбиране

ConfuseD, миличка Нали знаеш,че не трябва да бъдеш и в цикъл.Сега се пази ,защото за операцията трябва да си напълно здравичка УСПЕХ,а като му дойде времето ще стискаме палци
Отговори с цитат
  #482  
Стар 13th January 2008, 21:06
ConfuseD ConfuseD не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2007
Мнения: 65
По подразбиране

Благодаря ти!

Знам, че не трябва да съм в цикъл, лекарят ми каза и още един куп неща, които "не трябва" преди операцията... Но това с хремата най ме притесни, защото постоянно си подсмърчам. Не знам какво значение има това за операцията? Какво ще стане, ако съм хремава?
Отговори с цитат
  #483  
Стар 14th January 2008, 17:53
KEIS KEIS не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2007
Мнения: 1 614
По подразбиране

Имам насрочена дата за операция при Джамбазов и Трайков на 8 февруари и ма хвана вече шубето Абе някой знае ли каква е тая клиника за пластична хирургия в Пловдив и как са условията там
__________________
Този, който говори тържествено за истината, може да бъде също така глупав, както и този, който дрънка глупости.. http://www.vbox7.com/play:baf3b243
Отговори с цитат
  #484  
Стар 14th January 2008, 18:44
Аватара на i_ani
i_ani i_ani не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2007
Мнения: 10 052
По подразбиране

Много се радвам за теб KEIS.Изобщо не се притеснявай за операцията,НЯМА НИЩО СТРАШНО Като мине всичко ще разбереш ,че съм била права.Пожелавам ти успешна и безпроблемна операция,супер готино носле и мн. бързо възстановяване .На 08. 02 ще стискам палци с две ръце .Сега се пази много за да си здравичка за ГОЛЕМИЯ ден.За клиниката Reason ще ти обясни най-добре!
Отговори с цитат
  #485  
Стар 14th January 2008, 19:12
kari_d kari_d не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Oct 2006
Град: София
Мнения: 263
По подразбиране

KEIS условията в клиниката са добри,и персонала е любезен.Успех мила и ще чакам да се похвалиш.Да не забравиш само.
Отговори с цитат
  #486  
Стар 14th January 2008, 19:38
KEIS KEIS не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2007
Мнения: 1 614
По подразбиране

Благодаря ви дами,ама май няма да ме оперират в Каспела защото операцията ще е комплексна устни и нос ,а устните ще ми ги прави доц,Трайков и когато днес говорих с Джамбазов ми спомена за някаква клиника по пластична хирургия където оперирал Трайков В петък съм на консултация и ще разбера за коя става дума и разбира се ,че след операцията ще ви разказвам.. Мен не ме притеснява толкова операцията колкото това ,че нямам инфо за доц,Трайков но се надявам след като доц.Джамбазов го препоръчва да е добър а ,като чета е с голям опит 35години ..Благодаря за подкрепата момичета!
__________________
Този, който говори тържествено за истината, може да бъде също така глупав, както и този, който дрънка глупости.. http://www.vbox7.com/play:baf3b243
Отговори с цитат
  #487  
Стар 15th January 2008, 09:06
apolonia2006 apolonia2006 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Nov 2007
Мнения: 150
По подразбиране

KEIS,много се радвам за теб,че си се решила!Ще стискаме палци,е,първо на мен....че 23 наближава!
Отговори с цитат
  #488  
Стар 15th January 2008, 10:03
kari_d kari_d не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Oct 2006
Град: София
Мнения: 263
По подразбиране

KEIS мен ме оперираха точно там /в клиниката където Трайков е шеф/,най-вероятно ще те настанят в стаята която бях аз /тя вип стаята е само една/ .А сега се сетих ,че моята приятелка иска и тя да се оп. на 8, и тя ще прави 2 в 1 при същите лекари.Ако искаш снимки на стаята пиши ми на skype kari_dimitrova.

apolonia2006 ти при кои си и какво,че не ми се рови.
Отговори с цитат
  #489  
Стар 15th January 2008, 10:10
kari_d kari_d не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Oct 2006
Град: София
Мнения: 263
По подразбиране

сега се чух с моята дружка,тя е на 11,02 и пак там /след теб ще е Keis/
Отговори с цитат
  #490  
Стар 15th January 2008, 15:16
blanco y negro blanco y negro не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2007
Град: испания
Мнения: 1 048
По подразбиране

А какво точно ще си прави приятелката ти Кари?
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Ринопластикаобицананоса
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 22:19.