IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 25th January 2007, 17:47
Miteto_bs Miteto_bs не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2007
Град: Бургас
Мнения: 1 226
По подразбиране Трябва ми Идея :idea:

Пичове даите идея да взимам нещо което да ми дава повече сила в залата смисъл да мога да издържам повече при тренировка...
__________________
Кое е най- хубавото нещо в София?
-Табелката за Бургас
Отговори с цитат
  #2  
Стар 25th January 2007, 18:20
Аватара на flameon
flameon flameon не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jun 2005
Град: Под юргана :)
Мнения: 350
По подразбиране

л-карнитин или креатин поне на мене л-карнитина ми дава мн енергия,a креатина по-скоро издръжливост и повече сила виж някоя и от тези напитки http://www.nutrim-bg.com/products/group.aspx?gid=73
__________________
Прави каквото трябва,пък да става каквото ЩЕ !!!
Отговори с цитат
  #3  
Стар 25th January 2007, 18:22
Ceko Ceko не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Sep 2006
Мнения: 917
По подразбиране

Начинаещите да стоят далече и от добавките първата година!
Отговори с цитат
  #4  
Стар 25th January 2007, 18:38
Police MAIN Police MAIN не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Aug 2006
Град: В най-смелите ти мечти!
Мнения: 1 755
По подразбиране

flameon
Цитирай:
л-карнитин или креатин
Да съгласен съм, но и с
Ceko съм съгласен
Цитирай:
Начинаещите да стоят далече и от добавките първата година!
__________________
СПАМ = Само Пиша А не Мисля
Отговори с цитат
  #5  
Стар 25th January 2007, 19:59
Аватара на flameon
flameon flameon не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jun 2005
Град: Под юргана :)
Мнения: 350
По подразбиране

незнам аз на тоя пич му се чудя вече немога да го разбера хем виак че е напреднал хем вика че дигал с 15 кила къде е истината?трябва най-накрая да си каже годините опита и мерките че да можем да му дадем адекватни отговори така се едно говорим на вятъра :P
__________________
Прави каквото трябва,пък да става каквото ЩЕ !!!
Отговори с цитат
  #6  
Стар 25th January 2007, 20:42
Miteto_bs Miteto_bs не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2007
Град: Бургас
Мнения: 1 226
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от flameon
незнам аз на тоя пич му се чудя вече немога да го разбера хем виак че е напреднал хем вика че дигал с 15 кила къде е истината?трябва най-накрая да си каже годините опита и мерките че да можем да му дадем адекватни отговори така се едно говорим на вятъра :P
Батка наче на 21г съм средно напреднал както казох че имам проблем с лявата ръка и затова вдигам 15 на полу лег на лег 25 съм намалил нали поне така ми казохте до сега небях взимал креатин и такиа добавки в момента съм си купил ИЗБРОЯВАМ:::: Креатин (Моно-Хидрат) Креатин (Етил-Естер)"без зареждащата фаза" Комбинирам и 2та по 7гр общо Бирена мая, Мас геинер за качването от вас го разбрах подробно преди го бях чувал само... Също и Л-Глутамин... това е което комбинирам в момента... Между другото Л-карнитина не е ли за сваляне? понеже сега си правя система за качване били ми попречил? също забелязох в магазина и Таурин за него знам че е съставка в енерджитата но нищо повече я даите савет специално за Л-карнитина данеми попречи на качването..
__________________
Кое е най- хубавото нещо в София?
-Табелката за Бургас
Отговори с цитат
  #7  
Стар 25th January 2007, 20:49
Miteto_bs Miteto_bs не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2007
Град: Бургас
Мнения: 1 226
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Ceko
Начинаещите да стоят далече и от добавките първата година!
Цеко батка аз съм намалил Килограмите специално на Лега иначе на другите си тренирам доло горе с нормалните за мен Кг на скрипец за гръп си качвам 45 загряваща и стигам до 65 на 3та серия на 2та скрипеца за гърди съм намалил понеже лявата ръка и там ме дани на 25 кг на скрипец до 30. така че немисля че съм като ония Пич Цитирам Требва ми да кача 14см рака за даме харесват пичките... няма кои дане е чел тая тема на пича с дет искал да качи а пиел само протеин и бирена мая сорка ако съм го обидил но и моита тема са превърна в място за присмех....
__________________
Кое е най- хубавото нещо в София?
-Табелката за Бургас
Отговори с цитат
  #8  
Стар 25th January 2007, 21:02
Аватара на flameon
flameon flameon не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jun 2005
Град: Под юргана :)
Мнения: 350
По подразбиране

Л-карнитина не само подпомага изгарянето на мазнините но и дава енергия на организма така че може д асе приема и с тая цел...това му е втората функция подпомага организма и предодвратява умората примерно аз като го приемам лесно си правя 30 мин кардио след 1 час тренировка но без него едвам кретам...Креатина дава сила и подпомага качването на чиста мускулна маса...т.е колкото по си силен толкова по-голяма ще е интензивноста на тренировките ти и т.н Не е препорачително да предприемаш едновременно добавки за качване и сваляне на маса(едните елиминират ефекта на другите)с изключение на периода за сваляне на маса в който се приеам л-карнирин и ниско процентов протеин за запазване на мускулната маса...като за начало може да си вземеш Термо Дрин(Thermo Drine)което представлява концентрат който се разтваря във вода(добавка която се продава в повечето специализирани магазини)която съдържа Л-карнитин,таурин,зелен чай и т.н което спомага енергизацията на организма
__________________
Прави каквото трябва,пък да става каквото ЩЕ !!!
Отговори с цитат
  #9  
Стар 25th January 2007, 22:33
Miteto_bs Miteto_bs не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2007
Град: Бургас
Мнения: 1 226
По подразбиране

[quote="flameon"]като за начало може да си вземеш Термо Дрин(Thermo Drine)което представлява концентрат който се разтваря във вода(добавка която се продава в повечето специализирани магазини)която съдържа Л-карнитин,таурин,зелен чай и т.н което спомага енергизацията на организма Wink/quote] Thermo Drine били ми попречило на качването? Или да почна даго взимам когато започна да чистя? Интересуваме след колко месеца качване требва да почня чистенето??? и Л-каритина требва значе да го почна след като съм свършил цикъла с качване...? А според тебе от изброените работи които взимам за качване либсва ли още нещо и ако либсва би ли ми казал да знам даси го купя?
__________________
Кое е най- хубавото нещо в София?
-Табелката за Бургас
Отговори с цитат
  #10  
Стар 25th January 2007, 22:35
Miteto_bs Miteto_bs не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2007
Град: Бургас
Мнения: 1 226
По подразбиране

И още нещо били било добре да си взимам някакви енержита преди тренировка или просто няма смисъл?
__________________
Кое е най- хубавото нещо в София?
-Табелката за Бургас
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: ТрябвамиИдеяidea
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 09:01.