IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #61  
Стар 23rd December 2009, 13:17
mdacota mdacota не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Nov 2009
Мнения: 214
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Agata
Здравейте всички! Тази тема се позанемари нещо, а е много интересна. Напишете как се чувствате сега след Склуптра-та, има ли все още ефект, наистина ли с течение на времето става по-добре? Това е голяма надежда за жени като мен, напреднали сериозно във възрастта. Аз лично си слагам ботокс на челото и филъри в назолабиалните гънки, но нещо не ми се получава много добре. Позаглаждат се, но много малко. Склуптрата е по-сериозна инвестиция, предполагам 2-3 хил.лв. и се чудя дали да предприема такава крачка, поради това моля за мнения по въпроса по-компетентните! Благодаря предварително!
Аз още нищо не съм си правила по лицето, ама май е време и то за склуптрата...А някъде в Пловдив има ли лекар, който да я прави тази процедура?!
Отговори с цитат
  #62  
Стар 11th January 2010, 14:47
Nina_ Nina_ не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Dec 2006
Мнения: 13
По подразбиране

Дано наистина посъбудим темата
Тъкмо ми се иска и на мен подобно решение като "скулптрата".
Може ли ina79d и другите които са го направили да споделят от позицията на настоящия момент как чувстват себе си от тази процедура. Особено ме вълнува долната част на лицето с отпусканията отстрани и под брадичката - какъв е ефекта там (ако сте имали проблем в тази област )?
Отговори с цитат
  #63  
Стар 13th January 2010, 09:59
Аватара на dimitriq76
dimitriq76 dimitriq76 не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jun 2008
Мнения: 421
По подразбиране по темата

Момичета Вие участвахтели в играта ,аз немога да вляза отваря се клипа но немога да вляза да се регистрирам !
__________________
Живота е такъв какъвто сами си го направим!
Отговори с цитат
  #64  
Стар 14th January 2010, 13:01
Nina_ Nina_ не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Dec 2006
Мнения: 13
По подразбиране

A всъщност къде точно е адреса на кабинета на д-р Денкова в Аесте клиник - на сайта на клиниката никъде не го намерих
Отговори с цитат
  #65  
Стар 14th January 2010, 18:23
Nina_ Nina_ не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Dec 2006
Мнения: 13
По подразбиране

благодаря много!
Отговори с цитат
  #66  
Стар 10th March 2010, 22:10
magmagi magmagi не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2009
Мнения: 8
По подразбиране Вижте линка :)))

http://www.facebook.com/pages/Sculpt...9707801?ref=mf
Отговори с цитат
  #67  
Стар 21st May 2010, 22:50
klarisina klarisina не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Nov 2006
Мнения: 341
По подразбиране

И какво стана с прехвалена склуптура , или и тя не е това за което се надяваме
Отговори с цитат
  #68  
Стар 20th June 2010, 06:50
triki74 triki74 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2010
Мнения: 7
По подразбиране skulptra

Zdraveite Dami.Az hodih da si pravia skulptra pri d-r Ludmil Peev.Toi raboti v Pirogov i klinika Galateia.Iskam da spodelia che predi da otida pri nego hodih i pri drugi doktori,te mi kazaha che za moito lice shte mi triabvat 2 sesii.NO kogato otidoh pri nego na preglet toi mi kaza che edna doza shte mi bade dostatachno,po tozi nachin toi mi spesti 1000lv.A kolegite mu estestveno 6iaha da mi gi vzemat.Taka razpredeli che kato se vidiah nemojah da se poznaia.Nai hubav efekt ima sled 3 meseca togava liceto mi se izpana i stana neveroiatno.ako imate vaprosi mi pishete na triki74@abv.bg.Moga da vi dam i telefon zapazila sam go.Uspeh na vsichki
Отговори с цитат
  #69  
Стар 26th July 2010, 15:27
Аватара на juli669
juli669 juli669 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2009
Мнения: 13
По подразбиране

Здравейте , изкам да споделя че и аз си правих скулптора през април при Денкова в Есте клиник. При моето лице трябваше да направя 2 процедури през 60 дни но поради невъзможност от моя страна втората ще я правя в началото на септември т.е. след 4 месеца. Какво да кажа...след процедурата бях подута е имах доста синини но това зная че зависи от кожата и от моите слаби капиляри. След като спаднаха отоците 4/5 дни ефект имаше положително но не е това което очаквах. Лицето придобива по освежен вид но финните бръчки остават . Ще видиме след втората процедура. Денкова е много приятна ,отворена и непосредственна жена и може да се обсъжда със нея. Клиниката и хотела са на високо ниво и аз сам доволна. Понеже платих и двете процедури наведнаж ми направи отстъпка 300 лв. Вместо 1000 платих 700.
Тъй като миналата година слагах хилауронова киселина на лицето от очите надолу и също бях доволна немога да кажа коя от двете процедури е за предпочитане. Това ще го разбера догодина.
Отговори с цитат
  #70  
Стар 26th July 2010, 19:15
Agata Agata не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Sep 2009
Град: София
Мнения: 117
По подразбиране

Извинявай, но казваш, че фините бръчки остават. Какъв е резултатът за по-дълбоки, или нямаш такива? Колебая се за тази процедура или за мезотерапия, имам обаче и по-дълбоки бръчки. За склуптрата съм чела, че резултатите идват след около 60 дни, ти кога си направи процедурата, за горната част на лицето, предполагам, нали така се започва?
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: КозметичнадерматологияДенковаилиТачева
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 06:33.