IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 12th October 2007, 22:24
galaxy galaxy не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2007
Мнения: 12
По подразбиране Снимки или PC??

Здравейте.
Тези дни бях на консултация при д-р Христов от Александровска болница за ринопластика.Спечели доверието ми и на 95% съм решила
да се оперирам при него.Единственото нещо,к/о малко ме притесни е,
че консултацията е по "стария" метод- със снимки!Нямат компютър и не можеш да добиеш ясна представа как ще изглежда новия ти фейс ,моделиран напр. с photoshop.
Според вас от такова голямо значение ли е наистина да се видиш на PC и би ли улеснило това доктора да те направи точно както искаш или добрите стари снимчици вършат същата работа?
Отговори с цитат
  #2  
Стар 13th October 2007, 00:46
Аватара на apoklistika
apoklistika apoklistika не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 10 502
По подразбиране

Моделирането на носа на фотошоп например (което можеш и сама да си го направиш) е важно дотолкова, че да можеш да покажеш нагледно какъв ефект искаш. От там нататък дали ще се получи точно това е Божа работа
Отговори с цитат
  #3  
Стар 13th October 2007, 07:16
junglegirl junglegirl не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2006
Мнения: 1 598
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от apoklistika
От там нататък дали ще се получи точно това е Божа работа
Точно така!Никой не може да ти гарантира,че носът ти ще изглежда така,както е на предварителната обработена снимка.
Даже на една от консултациите един хирург ми беше казал,че не искали да говорят в/у такива снимки,след като един пациент след операцията завел дело с/щу доктора си на базата на такава.Просто е нереално да занесеш снимка и да кажеш "ето така искам да изглеждам",и да те направят точно така.
__________________
Щастлив е не този,който има повече,а този,който е щастлив от това,което има...
Отговори с цитат
  #4  
Стар 13th October 2007, 08:39
adinka adinka не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: May 2007
Мнения: 517
По подразбиране

спокойно galaxy,аз също съм се оперирала при него и още на първата консулрация му обясних какво искам без да нося снимки и той направи точно това,и моята изненада беше още по-голяма когато се видях,защото изобщо не предполагах как ще изглеждам.моето мнение е да му се довериш,пак казвам мое успех
Отговори с цитат
  #5  
Стар 13th October 2007, 09:06
Аватара на joy
joy joy не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jul 2006
Град: Варна
Мнения: 488
По подразбиране

galaxy, а каква цена ти каза Христов за ринопластика и по кой метод оперира?? Както и ако може да споделиш в кои дни и часове приема.
И аз мисля да го посетя за консултация, но съм от Варна и ми е трудно да си пускам само по 1-2 дена отпуск.
Отговори с цитат
  #6  
Стар 10th November 2007, 17:34
sikka sikka не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: May 2007
Мнения: 71
По подразбиране

доста работи,които са възможни на фотошоп не са в действителност осъществими.. или греша?
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Снимкиили
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 17:56.