IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #41  
Стар 2nd November 2007, 19:00
ka ka не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Aug 2006
Мнения: 257
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от sweet_dreams
Cadaveria, платих 700 лв, като това включва самата операция, престоя в клиниката и храна. Операцията минава по клинична пътека, затова е толкова евтино. На мен ми маха "гърбица" (или по-скоро наченки на такава ) и ми оправя върха на носа - беше много закръглен, с масивни хрущяли и т.н. Но като цяло, както и самият той каза, носът ми не беше "нещо фрапиращо" А за повръщането - казах, че вероятно моят организъм така реагира на пълна упойка, защото и при предната ми операция беше така. Тогава даже ми бяха казали, че същия ден оперирали едно друго момиче със същата упойка и тя не повръщала изобщо... А за кръвта - гадно е непрекъснато да усещаш как ти се стича нещо по лицето и да го попиваш с кърпички, ама какво да се прави - операция е все пак. Както казах, няма болка, съответно не мисля, че е нещо толкова страшно.
Panda, благодаря ти, мила, на теб също ти пожелавам и за напред много да се харесваш и да нямаш никакви проблеми! Кога ще ходиш на преглед? Може да се засечем при него
Добре де, 700 лв. не са ли прекалено малко за ринопластика. Като гледам за какви цени става въпрос при Георгиев и Стоянов, това е направо нищо. Аз съм се настроила, че за тази операция ще ми трябват 3000 лв.
Отговори с цитат
  #42  
Стар 27th December 2007, 10:40
apolonia2006 apolonia2006 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Nov 2007
Мнения: 150
По подразбиране Re:

Цитирай:
Първоначално написано от sweet_dreams
Здравейте! На 29-ти юни беше моята ринопластика при д-р Джамбазов. Малко ме е страх все още да пиша и да хваля, тъй като от носа си още не мога да видя почти нищо, но не можах да се сдържа. Обстановката в клиниката беше прекрасна, всички бяха толкова мили и внимателни, и това го казвам, защото мога да направя сравнението с друга болница, където се оперирах преди това. Преди самата операция ми биха успокоително, така че почти не ме беше страх, като влизах в операционната. След като излязох от упойка, носът ми много кървеше, а и аз се скъсах да повръщам, но и при предната ми операция беше така, така че явно съм си предразположена Болка нямаше никаква, единствено известен дискомфорт от това, че не можеш да дишаш през носа. Трудно ми беше и да си отварям устата, докато ям, да не говорим, че имах чувството, че ще се задуша, защото през цялото време трябваше да дишам през устата Както и да е, тези неща са нормални. Това, което наистина ме впечатли, беше вниманието от страна на всички в клиниката - един от анестезиолозите беше толкова загрижен, че не съм яла първия ден, че ми донесе една кутия шоколадови бонбони А д-р Джамбазов дойде специално заради мен в клиниката в неделя 10ч вечерта (!!!) да ми смени бинта, след като му се бях обадила, че много ми се е разхлабил. В четвъртък ще ходя да ми го "затяга" така да се каже , а може би в понеделник ще ми го маха нацяло и тогава ще мога да се видя... Ако някой се интересува от нещо, с радост ще отговоря
Честито!
А кога ти махнаха тампоните?Болеше ли?
Отговори с цитат
  #43  
Стар 30th December 2007, 14:22
Аватара на sibi
sibi sibi не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Dec 2007
Мнения: 2 154
По подразбиране ьь

Ка,
700 лв наистина изглеждат малко на фона на цените при някои, но горе-долу толкова поема и здравната каса. Пък и по-високата цена определено не е гаранция за качество - от личен опит ти го казвам.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Щемеопериратутре
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 13:46.