IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #21  
Стар 8th June 2006, 13:35
anichka anichka не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jun 2006
Мнения: 59
По подразбиране

ами аз не знам колко практика имат провинциалните хирурзи и дали това автоматично ги прави некадърни...
мен ме оперира човек с много практика, в столицата и сега дишам като Дарт Вейдър
Отговори с цитат
  #22  
Стар 8th June 2006, 14:31
dani_d dani_d не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2006
Мнения: 94
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от anichka
ами аз не знам колко практика имат провинциалните хирурзи и дали това автоматично ги прави некадърни...
мен ме оперира човек с много практика, в столицата и сега дишам като Дарт Вейдър
Миличка, дали не е време да помислиш да го оправиш този проблем, не можеш цял живот така да я караш. На мен като ми е запушен носа понякога едва издържам. Знам със сигурност, че Н. Георгиев го оправя това нещо, няма да ти сменя формата на носа, препоръчала го бях на една позната след моята операция, дъщеря и имаше същият проблем, само че само с едната ноздра, всичко мина благополучно. Защо и да не говориш директно с Е. Георгиев, защото от друга страна си е негова грешката и може да ти вземе по малко пари? А е и в негов интерес мисля да се поправи, това не говори добре за него, дори и да е правена по по-стария метод операцията.
Отговори с цитат
  #23  
Стар 8th June 2006, 14:47
anichka anichka не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jun 2006
Мнения: 59
По подразбиране

dani, благодаря за съвета!мислила съм по този въпрос, но поради липса на време-аз не съм от София,не съм предприела нищо до сега. Др. месец ми предстои раждане /секцио и просто цялото ми внимание е насочено към бебе...направо ме втриса като си помисля за операцията.
Другата причина е че трябва да изживея всичко отново-упойки и т.н. а мисълта че някой ще ми пипа пак носа ме ужасява...
Отговори с цитат
  #24  
Стар 8th June 2006, 14:55
dani_d dani_d не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2006
Мнения: 94
По подразбиране

Напълно те разбирам , и аз бих била ужасена, ако ми бяха правили такава сложна операция с месна анестезия но не вярвам да ти го правят сега с месна, поне Н.Георгиев не би се навил. Аз първия път като говорих с него по тел ми беше казал че задължително с пълна, месна само ако нещо много малко връхчето трябва да се пипне.
Но сага наистина ти предстоят доста по-важни неща, пожелавам ти всичко да мине благополучно и Успех!!!
Отговори с цитат
  #25  
Стар 15th June 2006, 08:41
Аватара на sweet_dreams
sweet_dreams sweet_dreams не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jun 2006
Мнения: 172
По подразбиране въпрос..

Искам да ви питам в цената на операцията включени ли са всички изследвания, които трябва да се правят преди това, или се плащат отделно...? Ако примерно операцията е 1400 euro, плаща ли се нещо още? Предполагам, че да...
Отговори с цитат
  #26  
Стар 15th June 2006, 12:01
dani_d dani_d не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2006
Мнения: 94
По подразбиране

Изследванията се плащат отделно и струваха някъде около 30лв. Общо взето това е което плащаш операцията и тези изследвания, поне при мен нямаше друго.
Отговори с цитат
  #27  
Стар 15th June 2006, 12:16
divine divine не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2006
Мнения: 19
По подразбиране

при мене изследванията бяха над 100 лв
Отговори с цитат
  #28  
Стар 15th June 2006, 13:49
dani_d dani_d не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2006
Мнения: 94
По подразбиране

Или къде се изследваш
Отговори с цитат
  #29  
Стар 15th June 2006, 14:16
anichka anichka не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jun 2006
Мнения: 59
По подразбиране

абе какво е това безумие 1400 евро?!!!!!!
наистина ли има такива цени или това е само пример??
Отговори с цитат
  #30  
Стар 15th June 2006, 14:16
Аватара на sweet_dreams
sweet_dreams sweet_dreams не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jun 2006
Мнения: 172
По подразбиране ами..

А това, дето ти правят разни снимки и ти показват как ще изглеждаш, и то ли се плаща? dani_d каза, че трябвало да чака седмица за тия снимки, при вас така ли беше? Ама че странно...
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Пакзаринопластикатадапопитам
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 10:48.