IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 23rd September 2006, 13:00
pinokio pinokio не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2006
Мнения: 7
По подразбиране Пинокио

Както може и сами да се досетите от заглавието, моят проблем се заключава в един-два досадни сантиметра, които тушират самочувствието ми още от тинейджърска възраст.
За разлика от мнозинството дами в този сайт, аз принадлежа към другия пол, което ме кара да се чувствам като индианец, попаднал в пълен с бледолики град в Дивия запад. Даже наближавам възраст, в която приоритет номер 1 за мъжете е купуването на памперси, а не външния вид.
По-рано не съм разполагал с финансовата свобода да мечтая за пластична операция, но сега вече съм събрал и смелост, и пари. Така че пристъпвам направо към въпроса: "До колко трябва да ме притеснява едно "клъцване"? А пък така и така вече съм 'почнал с въпросите..., ако някой е чувал или знае за идентичен (мъжки) случай, в коя клиника и за каква сума е извършена интервенция по скъсяване на носа, ще съм му безкрайно признателен? Много ли ще е нахално и да попитам, дали има опасност от ново израстване на хрущяла след операцията?
Благодаря предварително!

Пинокио
Отговори с цитат
  #2  
Стар 23rd September 2006, 13:18
Аватара на apoklistika
apoklistika apoklistika не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 10 502
По подразбиране

Няма значение според мен мъж ли си или жена.Поразгледай се,вече са писани из темите координатите на повечето хирурзи.Като за начало,набележи си няколко,обади им се и отиди на консултация.Успех
Отговори с цитат
  #3  
Стар 23rd September 2006, 13:28
pinokio pinokio не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2006
Мнения: 7
По подразбиране Пинокио

Благодаря, apoklistika!
Няма, казваш, разлика? А разлика от "клъцване" до отваряне, "ръчкане" и т.н. има ли? В цената също?
Ами чета тука по форума и сам се насърчавам за д-р Евстатиев, понеже плановете ми са реалистични, не сюрреалистични Обаче не мога да се докопам до данните на тоя "реалистичен" доктор и това си е!? Как да си запазя час, знаеш ли?
А за д-р Стоянов от "Есте клиник" два реда може ли да драснеш?
Пак благодаря предварително!

[/b]
Отговори с цитат
  #4  
Стар 23rd September 2006, 13:52
Аватара на apoklistika
apoklistika apoklistika не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 10 502
По подразбиране

Писала,съм,че според мен няма разлика дали си мъж или жена(в смисъл,ясно е,че носът ти те притеснява и само това е важно),а иначе
Цитирай:
А разлика от "клъцване" до отваряне, "ръчкане" и т.н. има ли?
Всяка операция е индивидуална,няма 2 еднакви.Затова е най-добре да идеш на консултация..
Евстатиев е завеждащ на отделение "Пластична хирургия"в Александровска болница
http://www.medicalbg.com/zdrav/medic...a_hirurgiq.php
Тук има негови координати,но не гарантирам дали са верни.
Цитирай:
А за д-р Стоянов от "Есте клиник" два реда може ли да драснеш?
Аз мога да драсна и 200 реда,но моето мнение нищо не означава,нито съм му пациентка,нито съм била на консултация при него,затова единственото,което ще драсна,са координатите му.Както вече казах,чети темите за ринопластика,има пациенти на почти всички хирурзи.
Есте Клиник http://www.aestheclinic.com/Frame_BG.htm
Отговори с цитат
  #5  
Стар 23rd September 2006, 14:08
pinokio pinokio не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2006
Мнения: 7
По подразбиране pinokio

thanks, apoklistika
Отговори с цитат
  #6  
Стар 23rd September 2006, 14:13
pinokio pinokio не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2006
Мнения: 7
По подразбиране Пинокио

apoklistika, права си, обаче от цялото гребане в морето от Ринопластика, дори и едно водорасло не загребах, което да ми подскаже, че някой е имал опит със скъсяване?
Всичко друго намирам, само не и скъсяване? Пък очила не нося, даже имам и Магистратура ))), обаче да ме убиеш - никой не си го е скъсявал (хммммм...носа, де) от тук пишещите!?!?!?!?
Отговори с цитат
  #7  
Стар 23rd September 2006, 14:23
Аватара на apoklistika
apoklistika apoklistika не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 10 502
По подразбиране

Ами не мога с нищо да ти помогна,ако няма,значи няма,макар че аз като че ли имам спомени и за такива случаи.А и имах предвид,по-скоро друго.Намери пациенти на лекарите,които си си избрал и говори с тях,за да разбереш повече за самия лекар,цени,престой,отношен е и т.н.След това в понеделник се обади и си запази част при консултация,но не се ограничавай само с един лекар,отиди при 3-4 дори,за да чуеш повече мнения,чак след това реши кой да те оперира.Така че моят съвет е от мненията тук просто си набележи при кои лекари ще отидеш на консултация
Отговори с цитат
  #8  
Стар 23rd September 2006, 14:43
pinokio pinokio не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2006
Мнения: 7
По подразбиране pinokio

God bless you!
Отговори с цитат
  #9  
Стар 23rd September 2006, 14:54
Emmalfy Emmalfy не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Aug 2006
Мнения: 397
По подразбиране

Пинокио,знам малко за скъсяването ,но ще ти го кажа.Момичето в моята стая в болницата също беше искало да ски скъси нослето ,но Евстатиев и обяснил ,че то е само оптически удължено.За да се получи ефект на скъсяване се изпилва горния хрущял и се повдига върха на носа.Всичко излиза някъде към 1300 лв ( става дума за ринопластика при доц.Евстатиев в Алекандровска) .Болката е никаква ,поне не на носа.Кофти е като ти свалят гипса ,защото нослето ,което е било травмирано започва бавно да си възвръща усещанията.Аз съм на 10 ден след операция ,не за скъсяване ,но пак ми е работено по хрущяла и спокойно мога да ти кажа ,че дискомфортът е никакъв Успех в намирането на подходящия хирург, аз само мога да ти кажа че съм доволно от нослето,което ми напрви Евстатиев,въпреки че още е подуто и отекло
__________________
Tomorrow never comes until it`s too late ...
Отговори с цитат
  #10  
Стар 23rd September 2006, 15:31
Аватара на Tsvetik
Tsvetik Tsvetik не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jul 2006
Град: Montreux
Мнения: 494
По подразбиране

pinokio, на мен ми е скъсяван носа, д-р Динев ми каза, че ефекта се постигал с отрязване на част от носната преграда отдолу при горната устна и повдигане на върха като същевременно се прибира и навътре към лицето. Това си е част от стандартната ринопластика според мен... така че не би трябвало да се третира като нещо отделно.
Ето в този сайт http://www.facialsurgery.com/ в tutorials има раздел "скъсяване на нос" и процедурата е показана стъпка по стъпка с описание и картинки, можеш да хвърлиш едно око да видиш как става
__________________
Never give yourself a haircut after three margaritas!!!
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Пинокио
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 00:25.