IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #21  
Стар 10th May 2007, 17:11
Panda Panda не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2007
Град: София
Мнения: 14
По подразбиране

Честито-ооо! Бързо възтановяване и от мен, със здраве да си носиш новото красиво носле
Отговори с цитат
  #22  
Стар 10th May 2007, 17:56
Аватара на bibi_82
bibi_82 bibi_82 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2007
Град: Варна
Мнения: 2 299
Изпратете съобщение чрез ICQ до bibi_82
По подразбиране

честито и от мен и много да го перчиш
Отговори с цитат
  #23  
Стар 11th May 2007, 10:21
Cadaveria Cadaveria не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2007
Град: Plovdiv
Мнения: 9
По подразбиране

Честитооо
Отговори с цитат
  #24  
Стар 11th May 2007, 11:07
Аватара на emanuel4eto
emanuel4eto emanuel4eto не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2007
Град: Sofia
Мнения: 63
По подразбиране

Браво момиче!Искено се радва за теб!
Отговори с цитат
  #25  
Стар 13th May 2007, 09:32
maryana maryana не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2007
Мнения: 84
По подразбиране упойка

Мили момичета, това прави ли се с местна упойка? Има ли някой визитка на доц. Джамбазов, за да ми каже е- mail адреса му. Искам да задавам въпроси. А вашите СПОЛУЧЛИВИ операции премахване на гърбица, стесняване, скъсяване на носле... Какви са?
Отговори с цитат
  #26  
Стар 13th May 2007, 16:55
Insatiable86 Insatiable86 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2007
Мнения: 60
По подразбиране

Здравейте! Много ви благодаря на всички Хубаво е, когато можеш да споделиш щастието с повече хора.

Junglegirl, не знам за кой път се убедих,че положителната нагласа е страшно важно нещо, така че и аз се надявам да ви заразя, въпреки че повечето нямате никаква нужда!

Maryana, зависи какво точно искаш да променят по нослето ти. Чувала съм, че когато се работи по връхчето е възможна и местна упойка. Някъде бях чела и че изпилване на костта също може, но пък аз все си мисля, че за ринопластика пълната упойка си е за предпочитане. Най-добре попитай хирурзите, при които смяташ да се оперираш. Аз лично не знам e-mail-а на доц. Джамбазов, а и мисля, че е най- добре да зададеш въпросите си като отидеш на консултация, защото в разговора се раждат нови и нови въпроси и така ще получиш най-добре информация за всичко, което те интересува. Иначе на мен ми махна гърбицата и ми направи върхчето по-фино. Не искам да звучи като реклама, но аз съм много,много доволна -и от резултата, и от отношението. При някои хирурзи лягаш под ножа, изписват те от болницата на другия ден и до там приключва всичко, докъто той през цялото време обясняваше, отговаряше на въпросите ми, които понякога бяла и супер елементарни, но...като се притесняваш за нещо е хубаво да питаш, дори и да ти се струва глупаво и не толкова важно. Та мисълта ми беше, че е много важно да попаднеш на съвестен хирург, към когото да можеш да се обръщаш и след операцията, ако евентуално имаш проблеми или въпроси и т.н. Във форума има много теми за ринопластика, както и отговори на повечето неща, които предполагам, че те интересуват. Така че чети, разпитвай, реши при кого би искала да се оперираш, отиди на поне 2 консултации, за да получиш база за сравнение и да решиш след това кой е "твоят хирург" и... така. Важното е да не бързаш, както и да не се доверяваш на сляпо, защото има и такива, които ти дават 10000% гаранция Знам, че на всички преди да се оперират им се иска гаранцията наистина да е 100%, но знам също и че такова понятие просто... не съществува, когато нещата опират до операция. Така че направи всичко, което зависи от теб дотолкова, че да си наясно с това на какво точно се подлагаш, както и с рисковете от него, да си сигурна в хирурга, който ще те оперира и да му имаш пълно доверие. Важно е и да знаеш какво точно искаш да промениш... И така. Ами това е всичко, за което се сещам в момента. Ако имаш още въпроси, ще се радвам, ако мога да помогна с нешо. Успех
__________________
THE only THINGS iN LIFE
YOU regret ARE THE risks
THAT YOU DIDN’T take!
Отговори с цитат
  #27  
Стар 15th May 2007, 18:24
letinka letinka не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2007
Мнения: 2
По подразбиране

Здравей, честито ново красиво носле и от мен Искрено се радвам за теб и пожелавам такъв късмет на всички решили да се подложат на такава операция. Интересува ме в коя клиника оперира доц. Джамбазов както и ориентировачно какви са цените при него за ринопластика. Също и дали минава много време от провеждането на консултация до самата операция, т.е чака ли се много за такива операции (не само при доц. Джамбазов ами по принцип и при другите лекари).
Отговори с цитат
  #28  
Стар 15th May 2007, 22:35
Insatiable86 Insatiable86 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2007
Мнения: 60
По подразбиране

letinka, много ти благодаря! Иначе той оперира в Каспела в Пловдив. Цените... мисля, че са от 800 до 1200лв., ако правилно съм запомнила, но зависи от самата операция. Иначе аз лично не съм чакала кой знае колко, но имах късмет, че имаше по-рано свободна дата и след около 2 седмици ме оперира. Но по принцип мисля, че е доста зает и най-добре да си направиш консултация възможно най-бързо, за да си определиш и по-скорошна дата. Успех
__________________
THE only THINGS iN LIFE
YOU regret ARE THE risks
THAT YOU DIDN’T take!
Отговори с цитат
  #29  
Стар 7th June 2007, 15:45
petyaaaa petyaaaa не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jun 2007
Мнения: 269
По подразбиране

Insatiable86, а имаш ли снимки? Бих искала да те видя, ако може, след това фукане, направо умирам от любопитство
Отговори с цитат
  #30  
Стар 12th June 2007, 15:47
Аватара на bluebell
bluebell bluebell не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: varna
Мнения: 69
По подразбиране

честито!!!аз също сам любопитна да видя как изглежда новото ти носле
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Щемеопериратутре
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 23:10.