IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 6th May 2007, 16:06
Insatiable86 Insatiable86 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2007
Мнения: 60
По подразбиране Солариум след ринопластика

Айде някой да ми разясни малко как стоят нещата със слънцето, печенето и изобщо почерняването след ринопластика? Много ще съм ви благодарна. Знам,че известно време след това НЕ се препоръчва да се излага кожата на лицето нито на слънце, нито на солариум ,но колко време и .... всъщност защо? Пигментациите ли са проблема? Ами ако разрезът и отвътре, без да е била повдигана кожата? Тогава май няма какво да пигментира, щом няма външен белег и т.н. ... Голям мерак ми е да си възвърна тена след като направих вече ринопластиката. Има ли начин да се пека в солариум и просто да изключвам лицевите лампи и да покривам лицето си с нещо и да го мажа с крем с висок SPF ? Сега вече има кремчета и с SPF 100. Момичетааааа чакам съвети Целувки на всички. На вас разчитам, ей!
Отговори с цитат
  #2  
Стар 6th May 2007, 16:09
Аватара на Aset
Aset Aset не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jun 2005
Град: София
Мнения: 1 206
По подразбиране Re: Солариум след ринопластика

Цитирай:
Първоначално написано от Insatiable86
Сега вече има кремчета и с SPF 100.
SPF 100 вече няма Има нова номенклатура при която максимумът е 60+ , ако не се лъжа.
Ама ти разбрах идеята - че има кремове, предпазващи изцяло от вредните лъчи. Ползвай ги, ако ходиш на солар или изключвай лицевата лампа. Нагряването и топлината предизвикват разширяване на тъканите и кръвоносните съдове, предполагам това е причината.
__________________
Искам да съм мъничък вълшебник,
за да мога с пръчица в ръка
да създам магически учебник,
който се нарича "Доброта"!
Отговори с цитат
  #3  
Стар 9th May 2007, 12:00
Azumi Azumi не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jul 2006
Мнения: 170
Изпратете съобщение чрез ICQ до Azumi
По подразбиране

От топлината се подува ..не е много препоръчително.
Отговори с цитат
  #4  
Стар 2nd November 2007, 13:40
KEIS KEIS не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2007
Мнения: 1 614
По подразбиране 5

Добре де ,но кога можем спокойно да започнем да ходим на солариум и плаж след кой месец ,че ужас ако трябва да стоим бели цяло лято
__________________
Този, който говори тържествено за истината, може да бъде също така глупав, както и този, който дрънка глупости.. http://www.vbox7.com/play:baf3b243
Отговори с цитат
  #5  
Стар 2nd November 2007, 13:43
Аватара на Reason
Reason Reason не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2007
Град: Зад пулта
Мнения: 7 680
По подразбиране

Моят лекар ми препоръча да се пазя поне 3 месеца от излагане на слънце.Проспуснах тогава да го питам за кремове, защото беше зимния период и много много не ми се налагаше да ходя на плаж.
Отговори с цитат
  #6  
Стар 2nd November 2007, 13:49
KEIS KEIS не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2007
Мнения: 1 614
По подразбиране Re: (No subject)

Ох дано са само 3 месеца ,аз ще му ударя един тен преди операцията и се надявам след 3 мес да мога да си пека дупето на морето
__________________
Този, който говори тържествено за истината, може да бъде също така глупав, както и този, който дрънка глупости.. http://www.vbox7.com/play:baf3b243
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Солариумследринопластика
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 16:22.