IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #21  
Стар 18th December 2007, 14:56
Аватара на Мария Василева
Мария Василева Мария Василева не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2007
Град: България
Мнения: 3 779
По подразбиране

elizma, много кофти се е получило. тук във форума има хора с какви ли не промени да гти наречем.
интересно ми е, ти как си избра лекаря!? просто защото част от хората първо разпитват познати и непознати. не че това е гаранция за нещо..
не е добър повода по който пишеш във форума, но какво така или иначе
Отговори с цитат
  #22  
Стар 18th December 2007, 15:44
mays mays не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: May 2006
Град: Silistra
Мнения: 383
Изпратете съобщение чрез Yahoo до mays
По подразбиране ф

Моят съвет е да не се бърза. Аз може би бях при най гадния от всички мошенник . Вече 2ра година и носът ми се променя и така поправката става по малка която трябва да се направи. И аз имах кривини и ганки но се запалват. Слава на Бога!!.А иначе кавки ли не методи и варианти ми предлагаха почти всички хирурзи в БГ.Ако просто сме малко търпеливи бихме могли да се предпазим и от по тежки последствия свързани с нашето здраве не само видът на носовете ни.Аз имам 3 интервенции и 2 от които операции а мейду тях имах едно наместване на септума за 3 минути. Много болеше . Но от 2 години съм окепазена и сега просто ми остава намаляване на хрущял4етата отстрани. По добре здрава отколкото перфектен нос ...дето не знам дали сте ми го направят дори. Взех си поука.
__________________
take a risk
Отговори с цитат
  #23  
Стар 18th December 2007, 15:50
mays mays не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: May 2006
Град: Silistra
Мнения: 383
Изпратете съобщение чрез Yahoo до mays
По подразбиране д

УФФ като ви чета за Емил Георгиев . той е родом от моят град ама хора дайте си сметка как бихте се чувставли и усешали като се събудите и се погледне те с един малък нос но абсолютно без да има синхрон с вашите черти и овал и тем подобни. Ужаса е по голям. Два пъти мислете , един път режете!! Успех на всички мили момичета които им стискам палци да се оправят бързо и да забравят за тази тревога по скоро и да са красиви.
__________________
take a risk
Отговори с цитат
  #24  
Стар 18th December 2007, 15:56
Аватара на sibi
sibi sibi не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Dec 2007
Мнения: 2 154
По подразбиране изкривяване на преградата

Meys, писах ти на лични и пак ти благодаря за отговора. А на elizma искрено съчувствам. И при мен носът е крив. Ужааасно крив. Да не говоря, че както казва Meys не ми е съобразен с лицето. На мен пък ми твърдят, че върхът щял да слезе надолу след падане на отока, а не че ще се вдигне. Все пак кое от двете се случва
Отговори с цитат
  #25  
Стар 18th December 2007, 16:15
mays mays не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: May 2006
Град: Silistra
Мнения: 383
Изпратете съобщение чрез Yahoo до mays
По подразбиране е

Ами аз тъкмо това се опитвам да кажа че не съм искала върха ми да е нагоре понеже така не ми отива и сякаш съм имала катастрофа. Не стои добре на лицето ми. Джесика Паркър не са и правили вдигнат връх а просто по изправен. И й отива много на лицето което е издължено.Да ше пада връхчето.
__________________
take a risk
Отговори с цитат
  #26  
Стар 18th December 2007, 17:01
Аватара на sibi
sibi sibi не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Dec 2007
Мнения: 2 154
По подразбиране връх

Mays, именно това имам предвид. И моето лице е издължено и при скъсен нос не изглежда добре. Дано наистина се смъква върхът, че не знам. Не мисля, че някога ще се възприема с чип нос Пуснах ти снимките пак на лични.
Отговори с цитат
  #27  
Стар 18th December 2007, 17:03
blanco y negro blanco y negro не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2007
Град: испания
Мнения: 1 048
По подразбиране

Майс, ти при кого беше оперирана. Спомням си, че имаше някъде твоя история, но не ми се търси.
Не крийте некадърниците, нищо не им дължите, а и с това можете да предпазите някого!!!!!!
Отговори с цитат
  #28  
Стар 18th December 2007, 18:57
elizma elizma не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Dec 2007
Мнения: 26
По подразбиране

ми при доц. Евстатиев се оперирах .Ходих и при др на консултация но си избрах него.може пък да е за добре и да ми го направи добре втория път.за всеки случаи голямата гърбица я няма а тва дето е останало едно малко топче каза че ще го махне за половин час работа било.но за преградата се притеснявам.защото не искам пак да ми го трошат.и тия тампони като ги махат мн боли.иначе да ви кажа тои е човек които ти казва истината. и всички рискове които има и какво може да стане да не очакваш чудо че ще станеш няква супер мацка.ти пак си оставаш същата според мен.желая на всички успех да нямат такива усложнения
Отговори с цитат
  #29  
Стар 18th December 2007, 19:19
blanco y negro blanco y negro не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2007
Град: испания
Мнения: 1 048
По подразбиране

Елиза и аз ти желая успех и съжелявам за проблемите ти!
Отговори с цитат
  #30  
Стар 19th December 2007, 00:26
elizma elizma не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Dec 2007
Мнения: 26
По подразбиране

white_snake.ти при кои си прави операцията,изетох мн неща писани от теб,направо съм потресена.тоя го убии.незнам маи тия операции не са мн сполучливи вече незнам кво да мисля
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Изместенхрущялприринопластика
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 15:19.