IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #21  
Стар 29th August 2007, 19:59
Аватара на valhalla
valhalla valhalla не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jul 2007
Мнения: 400
По подразбиране

АЙДЕЕЕ пак се отплеснахте, а това с липсата на fuckin смесителна батерия си е fuckin bullshit щото колко време ти прегаря едната ръка докато свикнеш, че от въпросния кран тече САМО вряла вода???

това си е най-голямата простотия, която съм виждала наживо 4 real!
__________________
'The most efficient approach to fat loss is to decrease your calories a little and increase your activity a lot.' Tom Venuto
Отговори с цитат
  #22  
Стар 29th August 2007, 20:22
Аватара на Beautiful_
Beautiful_ Beautiful_ не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jan 2007
Град: Варна, морето...в сините вълни
Мнения: 4 173
По подразбиране

добре де, съжалявам, че не е по темата, ама ако се наложи ще пусна нова....просто много ми е интересно как използвате сега нашите си тоалетни, като знаете колко са вредни??? не ви ли е терсене нещо, всеки път като влезнете ли си повтаряте: ох сега хемероиди, ох апандисита ми, ох незнам какво там още....или използвате вече градинките за по -здравословно???
P.S. държа да отбележа, с никого не се заяждам!!!!!!!!!! просто ми е интересно как се живее с тази истина???
__________________
"Уважавам само тези, които ми опонират, но нямам намерение да ги търпя."
Отговори с цитат
  #23  
Стар 29th August 2007, 20:45
Аватара на katie
katie katie не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2007
Град: Germany
Мнения: 1 300
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Beautiful_
добре де, съжалявам, че не е по темата, ама ако се наложи ще пусна нова....
Има вече такава тема, няма нужда да пускаш нова. Ако наистина те интересува, прочети.
Отговори с цитат
  #24  
Стар 19th October 2007, 14:56
juja1975 juja1975 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2007
Град: italia
Мнения: 3
По подразбиране

хайде и аз да споделя тук в Испания колкото един бар-Кафене е по мръсно толкова е по реномирано,хвърлят си отпадъците по земята,фасовете и салфетките,абе свинщина
Отговори с цитат
  #25  
Стар 23rd December 2007, 05:27
Аватара на hubavelka
hubavelka hubavelka не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Dec 2007
Мнения: 1 479
Изпратете съобщение чрез MSN до hubavelka
По подразбиране

Тук при нас (Канада), на котетата им изтръгват ноктите с цел да не унищожават мебелите на стопаните. Услугата се предлага във всеки вет. кабинет.
Пералните (повечето) перат с вода от чешмата, нямат нагреватели. В САЩ също е така.
Имаме си и екстремни климатични условия - миналата зима ударихме минус 55 (по целзий).

Като се присетя друго ще пиша. То колкото повече живееш в една държава, толкова повече свикваш с необичайното и спираш да се впечатляваш.
Отговори с цитат
  #26  
Стар 11th January 2008, 19:53
PassiON_ PassiON_ не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Sep 2005
Град: Barcelona
Мнения: 421
По подразбиране

Как така пералните, перят с чошма от водата... ама че странно
и издържа ли се на -55 градуса ... не е за вярване

Пък на мен в Испания странно ми се видя, че държавните учреждения работят до обяд и понякога ти е доста трудно да си свършиш работата ... тъкмо отидеш и на те затворили. Банките и те така, работят до 2 часа и само в четвъртък и следобед...
Но какот беше казал някой по нагоре, със всичко се свиква
__________________
За да водиш себе си - използвай главата си. За да водиш другите - използвай сърцето си.
Когато отделяш време да сравняваш своето изразстване с това на някой друг, ти спираш да растеш.
Отговори с цитат
  #27  
Стар 8th March 2008, 12:49
Аватара на Mirami
Mirami Mirami не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Мнения: 3 699
По подразбиране

И в Италия е така с учрежденията и банките. Ужас!
Отговори с цитат
  #28  
Стар 8th March 2008, 21:36
SandStormG SandStormG не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2008
Мнения: 21
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от PassiON_
Пък на мен в Испания странно ми се видя, че държавните учреждения работят до обяд и понякога ти е доста трудно да си свършиш работата ...
Аз имах чувството че никога няма да мога да свикна със странните им работни времена, но имаш право, със всичко се свиква !
ПП. Обожавам Барселона, нямам търпение скоро пак да си направя една разходка до там!
Отговори с цитат
  #29  
Стар 11th March 2008, 21:26
Аватара на hubavelka
hubavelka hubavelka не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Dec 2007
Мнения: 1 479
Изпратете съобщение чрез MSN до hubavelka
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от PassiON_
Как така пералните, перят с чошма от водата... ама че странно
и издържа ли се на -55 градуса ... не е за вярване

Пък на мен в Испания странно ми се видя, че държавните учреждения работят до обяд и понякога ти е доста трудно да си свършиш работата ... тъкмо отидеш и на те затворили. Банките и те така, работят до 2 часа и само в четвъртък и следобед...
Но какот беше казал някой по нагоре, със всичко се свиква

Абсолютно, човек така е устроен, че се приспособява.
Поне за мен важи с пълна сила.

Хе-хе, след поредната (вече им изгубих бройката) снежна буря, си отривах колата от снега в продължение на 3 часа- безуспешно. Един камион ме издърпа. Когато си намерих колата, прозорците и не се виждаха - само тавана.
Ако има любопитки , ще кача снимки, 4 дена след бурята, на какво прилича пейзажа.
Отговори с цитат
  #30  
Стар 11th March 2008, 22:09
stelka stelka не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2008
Град: Варна,Германия
Мнения: 65
По подразбиране

В Германия пък ми направи впечатление,че в повечето супермаркети има специално поставени кутии на касите,където да си хварляш изхабените батерии Носиш си ги от вкъщи и си ги изхвярляш там,за да не се замърсява околната среда. Както и е забранено миенето на колата саморъчно в двора си например (тоест трябва да си я миеш винаги в автомивка) поради същата причина
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Гледамневярвамнаушитеси
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 15:19.