IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #11  
Стар 2nd December 2007, 10:27
barovka69 barovka69 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2007
Мнения: 5
По подразбиране

мерси на всички,които ме подкрепятС всеки изминал ден се чувствам все по-добре.След 2 дена като ми махнат гипса се надявам наистина да си го харесам.Все още като спя ми хрипти малко в ноздрите,ама то сега е пълно с засъхнала кръв и лимфа.Внимателно го почиствам с клечки за уши и много си го пазя.
Я да ви питам,понеже на мен ми стесняваха и ноздрите,тези конци трябва ли да ми ги махнат или те сами ще се абсорбират с времето?
Целувки
Отговори с цитат
  #12  
Стар 2nd December 2007, 10:32
barovka69 barovka69 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2007
Мнения: 5
По подразбиране за natalia1

Честито и от мен, ама това Цитат:
после пък взех че колабирах...
сериозно ли?
Ами наистина колабирах,това беше понеже доктора ми каза лека полека да ставам от леглото и да се разхождам из стаята,после малко пак почивка и така няколко пъти.За да не се залежавам много,че тя тая анестезия ми мота главата поне 5-6 часа след операцията.И аз не изчаках сестрата да ми помага,защото не исках да я занимавам с моите разходки.И като станах и ми паднало много кръвното 80 на 40...и после не помня...ама се сабудих на леглото със система в вената страшничко си беше.Ама нали вече е минало
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: утрещемиопериратнослето
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 01:55.