IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #2031  
Стар 21st June 2011, 21:39
Аватара на ИЗТ
ИЗТ ИЗТ не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 615
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от apoklistika Виж мнението
Именно, за Юрий Асенов говоря и аз. Прочети темата за пострадалите.
Да,чела съм темата!И въпреки това,лично за себе си знам,че мога да му се доверя.Прекалено много хора,които познавам са доволни от резултата.То и аз пострадах от Емил Георгиев,но това не пречи на кариерата му.Той продължава да си оперира,има доволни пациенти....Знам ли и аз.....Може би ни е нужен и малко късмет)

Последно редактирано от ИЗТ : 21st June 2011 на 21:41
Отговори с цитат
  #2032  
Стар 21st June 2011, 22:30
Sharpy Sharpy не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2008
Мнения: 77
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Tytik Виж мнението
Говорим за Юрий Асенов,не за Асен Асенов!Съвсем не го защитавам-вярвам на очите си и крайния резултат!Това е.....Горещо го препоръчвам!
Абсолютно подкрепям Апо, и да, говори за Юрий Асенов. А и се радвай че не си виждала кофти резултати от него, аз също вярвам на очите си и съм виждала 4 плачевни случая на гърди при него. Да,има и успешни такива, но и неуспешните не са никак малко. А пък за поведението му след неуспешна операция просто не ми се коментира дори.....
Отговори с цитат
  #2033  
Стар 21st June 2011, 22:32
Аватара на JEIDI
JEIDI JEIDI не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: PLOVDIV
Мнения: 126
По подразбиране ре

да,Титик е права,аз също съм от феновете на Джамбазов,но факт е и също че след операцията преди 7м,не мога а дишам добре,дишам през дясната ноздра само,проблема е и тя се запушва като легна,постоянно подсмърчам и съм с капки за нос,полза никаква.все се надявах да се оправи и отричах,че имам проблем,но е Факт.Факт е че и всичките ми планове отидоха по дяволите,искахме да си направим една хубава обиколка,няма значение къде,а вместо това пак ще трябва да си идваме в Бг,късмет на всички пожелавам
Отговори с цитат
  #2034  
Стар 22nd June 2011, 00:04
Аватара на apoklistika
apoklistika apoklistika не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 10 502
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Tytik Виж мнението
Да,чела съм темата!И въпреки това,лично за себе си знам,че мога да му се доверя.Прекалено много хора,които познавам са доволни от резултата.То и аз пострадах от Емил Георгиев,но това не пречи на кариерата му.Той продължава да си оперира,има доволни пациенти....Знам ли и аз.....Може би ни е нужен и малко късмет)
E, естествено, че му продължава кариерата, ама ако някой тръгне да го препоръчва георгиев горещо, предполагам няма да го подкрепиш, а ще напомниш за това, че и доста хора е окасапил
Преди поне, докато бях по- активна в този форум, имаше едно неписано правило да не се дават каквито и да е препоръки за хирурзи. Не за друго, а за да не се получават след това ситуации тип "кой ми сра в гащите" щото колкото и невероятно да звучи, наистина има хора, които лягат при даден хирург, щото уважавана от тях съфорумка е казала,че той е най- добрият за нещо си.
Отговори с цитат
  #2035  
Стар 22nd June 2011, 07:32
Аватара на katerina27
katerina27 katerina27 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: May 2011
Мнения: 82
По подразбиране

Ей , момичета , знам ,че това е темата за Джамбазов , но знаете ли как се справят с връхчето на носа Н. Георгиев и Йорданов??
Отговори с цитат
  #2036  
Стар 22nd June 2011, 09:15
Аватара на Miss_ME
Miss_ME Miss_ME не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: May 2011
Мнения: 140
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Nells Виж мнението
Майка ми е много против пластичните операции, но знаеше какъв комплекс ми е носа, за това винаги ме е подкрепяла.
Последния път не искаше да чуе, но наша роднина си направи рино, всичко при нея мина много леко, и майка миряса малко. Даже сега ме гледа и ми повтаря: "Не знам как съм те гледала толкова време с онзи грозен нос.."
Истината е, че нашите близки са щастливи, когато ни виждат щастливи. Покажи колко много се вълнуваш, разкажи в каква позитивна насока тази операция ще те промени! Покажи, че не те е страх, че си сигурна, и те ще се успокоят.
Много ти благодаря, мила! Майка ми като че ли е позитивно настроена, след като изгледа всички мои представления на тема "колко ми е грозен носа" , но мъжа ми все още не иска да чуе, въпреки 24 часовата обработка. Затова май минавам на варианта да си запиша час и да му кажа,че отивам
Отговори с цитат
  #2037  
Стар 22nd June 2011, 09:27
Аватара на Miss_ME
Miss_ME Miss_ME не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: May 2011
Мнения: 140
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Tytik Виж мнението
На 25 започват да записват часове!Обади се,запази си час,срещни се с доцента,поговорете.....Не вярвам някой тук да ти даде конкретен отговор кога ще ти бъде насрочена операцията.
На 25-ти от сутринта или след 17 ч.?
Отговори с цитат
  #2038  
Стар 22nd June 2011, 09:32
Аватара на ИЗТ
ИЗТ ИЗТ не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 615
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от apoklistika Виж мнението
E, естествено, че му продължава кариерата, ама ако някой тръгне да го препоръчва георгиев горещо, предполагам няма да го подкрепиш, а ще напомниш за това, че и доста хора е окасапил
Преди поне, докато бях по- активна в този форум, имаше едно неписано правило да не се дават каквито и да е препоръки за хирурзи. Не за друго, а за да не се получават след това ситуации тип "кой ми сра в гащите" щото колкото и невероятно да звучи, наистина има хора, които лягат при даден хирург, щото уважавана от тях съфорумка е казала,че той е най- добрият за нещо си.
Всеки има глава на раменете!Форумите са за това.Нито агитирам някой,нито имам намерение да бъда защитник на Юрий Асенов.Грешката ми е в това,че написах"горещо препоръчвам"......
Отговори с цитат
  #2039  
Стар 22nd June 2011, 09:35
Аватара на ИЗТ
ИЗТ ИЗТ не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 615
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Inspiration Виж мнението
На 25-ти от сутринта или след 17 ч.?
Ами по принцип трябва да се звъни след 18.00-поне на мен така ми казаха.Ама трае ли ми търпилото.Аз започнах да ги притеснявам към 16.30,но за жалост едва в 20.30 си запазих час.
Отговори с цитат
  #2040  
Стар 22nd June 2011, 09:37
Аватара на Miss_ME
Miss_ME Miss_ME не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: May 2011
Мнения: 140
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Tytik Виж мнението
Ами по принцип трябва да се звъни след 18.00-поне на мен така ми казаха.Ама трае ли ми търпилото.Аз започнах да ги притеснявам към 16.30,но за жалост едва в 20.30 си запазих час.
Охххх, лоша работа! Важното е, че наближавааааа
Отговори с цитат
Отговори

Етикети
img

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: РинопластикапридоцДжамбазовІІчаст
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 11:52.