IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #21  
Стар 7th July 2010, 09:15
LILIIJORO LILIIJORO не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jul 2010
Мнения: 12
По подразбиране

Здравейте и от мен, бременна съм в началото на 9 ти месец и се надявам като родя и спра да кърмя, да започна с режима. Правила съм го преди 2 години и имаше стархотен ефект, но не знам сега дали ще е така, макар че много ми се иска , тъй като този път ще имам много за сваляне!
Успех на всички и поздрави!
Отговори с цитат
  #22  
Стар 7th July 2010, 10:33
Аватара на Engel
Engel Engel не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2005
Мнения: 2 403
По подразбиране

Честита ви тема Дюканки
Успех и много лесно свалени килограми ви пожелавам :P
Отговори с цитат
  #23  
Стар 7th July 2010, 13:41
Аватара на kerasaki
kerasaki kerasaki не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jun 2009
Мнения: 260
По подразбиране

ДУНДЬО чакам с нетърпение за пропорциите на сладоледа.Дано да е скоро, че в петък заминавам за едно село, дето няма да имам нет и 2 седмици там ще пощръклея за нещо сладко и диетично. До бременната мацка - Ако кърмиш се свалят по-лесно килограмите в излишък, а след като спреш кърменето съм сигурна, че едно режимче ще те върне бързо във форма.По-принцип когато имаш повече килца за сваляне ефекта е поголям и по-бърз, но всичко се свежда и до метаболизъм и ген все пак...
Отговори с цитат
  #24  
Стар 7th July 2010, 14:24
LILIIJORO LILIIJORO не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jul 2010
Мнения: 12
По подразбиране

Знам, миналия път беше много лесно към 15 кг бях свалила за около 2 месеца,ама и годините си оказват влияние де, все пак сега съм на 26, щ е видим, ще пиша редовно.
Отговори с цитат
  #25  
Стар 8th July 2010, 20:13
eva2 eva2 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2008
Град: Sofiq
Мнения: 25
По подразбиране

Здравейте и в новата темичка
Имам едно питане ....никъде не мога да ги намеря тези овесени трици.Навсякъде има само пшенични .Бихте ли ми казали къде да ги намеря?
__________________
[url=http://www.ticker.7910.org/eng]http://www.ticker.7910.org/wg__98__2...A1LjIwMTAg.gif[/url
Отговори с цитат
  #26  
Стар 8th July 2010, 20:39
Аватара на kerasaki
kerasaki kerasaki не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jun 2009
Мнения: 260
По подразбиране

Ако имаш Пикадили кадето живееш,там със сигурност ги има.Аз по-принцип ги купувам от магазини за биологични храни.
Отговори с цитат
  #27  
Стар 12th July 2010, 16:25
elchetuu elchetuu не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2010
Мнения: 4
По подразбиране

Ето ме и мен. Нямах осоено много време и за това не съм писала. Ето какви ги натворих аз. На третия ден от ударния режим започна да ми става лошо... Единия път бях на косъм от припадък, чувствах се много зле. Реших, че за да стане по-лесно ще карам на позволените храни, като вечер хапвах по 1- 2 домата с малко сирене. Дадох си 2 седмици на този режим за а свикне организма ми с приема на по-малко количество храна. И така.. от днес съм пак на ударен, както си му е реда, а резултата до сега - за 2 седмици - 4 кг
Отговори с цитат
  #28  
Стар 12th July 2010, 16:52
elchetuu elchetuu не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2010
Мнения: 4
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от eva2
Здравейте и в новата темичка
Имам едно питане ....никъде не мога да ги намеря тези овесени трици.Навсякъде има само пшенични .Бихте ли ми казали къде да ги намеря?

Aз си ги взех от магазин 345.. мисля , че опаковката е от 200 гр..
Отговори с цитат
  #29  
Стар 13th July 2010, 14:49
Аватара на дундьо
дундьо дундьо не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jul 2009
Град: Шумен
Мнения: 826
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от elchetuu
Ето ме и мен. Нямах осоено много време и за това не съм писала. Ето какви ги натворих аз. На третия ден от ударния режим започна да ми става лошо... Единия път бях на косъм от припадък, чувствах се много зле. Реших, че за да стане по-лесно ще карам на позволените храни, като вечер хапвах по 1- 2 домата с малко сирене. Дадох си 2 седмици на този режим за а свикне организма ми с приема на по-малко количество храна. И така.. от днес съм пак на ударен, както си му е реда, а резултата до сега - за 2 седмици - 4 кг
Както знаеш, има хора, на които този режим не им понася. Ти си от тях. На други не им понася плодов. Само дето плодовия не може да те повреди, независимо колко зле се чувстваш. Докато Дюкан има и странични ефекти - като при лекарствата. На 1000 души ще е един, но има. В листовката пише веднага да се преустанови приемането на лекарството. Та и моят съвет е да си смениш режима, преди да си пострадала.
Отговори с цитат
  #30  
Стар 13th July 2010, 15:16
elchetuu elchetuu не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2010
Мнения: 4
По подразбиране

Вече е втория ден към края, а аз се чувствам много добре... Аз си мисля, че проблема дойде от факта, че много рязко започнах режима и това ми се отрази. Сега когато стомаха ми се сви малко и свикна с прием на малко количество храна, се надявам, че ще е по-добре. Но.. при най-малкия подобен симптом ще спра. Стискайте палци този път да е ОК.
дундьо , благодаря за препоръките и за отделеното внимание
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: РЕЖИМЪТНАПИЕРДЮКАНчаст
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 12:43.