IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 5th February 2011, 00:00
nbio nbio не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2008
Мнения: 5
По подразбиране Процедури след драстично сваляне на тегло

Моля ако някой от Вас е преминал по този път да сподели как са се развили нещата при него, при кой хирург се е оперирал, доволен ли е и т.н.
Ако не желае да го прави тук, може и на лична да пише.

На мен ми предстоят вероятно доста интервенции и се плаша дали ще издържа най-вече от финансова гледна точка. Всъщност от нищо друго не ме е страх, ще издържа всяка болка само да не ме обезобразят.
Свалени са вече 55кг, смятам че повече няма накъде. Останаха само мазнини на корема и те не изчезват по никакъв начин вече през трите години, през които задържам теглото а и свалям по някое друго кило незнайно от къде.
Абдоминопластиката е ясна и вероятно ще е първото, което ще направя, но тя не решава проблема изцяло. Без да има и корекция на гърди, гръб, ръце, бедра, шия.... все едно нищо не е направено. Хайде последните 3 може и да почакат но другото.....
Немислимо е да се ходи при различни хирурзи за всяка от тези процедури. Цените им ако се правят отделно са убийствени и ако чакам да събирам средства за всяка една отделно значи живота да си мине в чакане а тя доста голяма част от него вече си мина.
И сега как да избера правилния хирург? Всички са плюти и хвалени, ако си изградя мнение кой е добър в дадена част от тялото то за друга ще са го оплюли. Затова ми се иска да чуя мнението на хора преминали през това.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Процедуриследдрастичносваляненатегло
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 02:51.