IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #2811  
Стар 30th March 2015, 10:52
Аватара на Josefinka
Josefinka Josefinka не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jun 2010
Мнения: 185
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от kimbarlly Виж мнението
Момичета, моля ви помагайте, започна да ме тресе предоперационна треска, побърквам сее.
Такъв страх не съм изпитвала досега, имам и ринопластика и секцио, не помня такова нещо.
Все едно ще правя нещо нередно, така се чувствам, отделно започнах да чета някакви лунни календари, хороскопи и реших, че датата ми не е подходяща и съм на път да я отложа.
Моля ви за малко кураж, опитвам се да не си мисля глупости, но незнам защо си позволих да изпадна в такова състояние, може би защото не съм казала на никой от близките си и нямам подкрепа от никого
Kimbarlly престани сама да се самонавиваш и да четеш хороскопи. Както ти казаха и другите момичета опитай се да мислиш само позитивно. Мисли че ще имаш това което искаш толкова много и че ще станат страхотни, аз съм убедена. Имаш подкрепата на момичетата тук.
На мен ми остават малко повече от 20 дни и аз вече започнах да усещам треската но тази която ме кара да се вълнувам позитивно. Още не мога да повярвам че ще имам по големи гърди. Спрях да чета по сайтове, да се ровя за размери, проекции модели, ще се доверя на док и на неговата преценка. Така съм много по спокойна и чакам с нетърпение денят.
Иначе и аз имам секцио и ринопластика и да ти кажа честно такива следоперативни болки като секциото не съм изпитвала никога. Ринопластиката беше нищо в сравнение с раждането, не взех нито едно обезболяващо. Така че аз винаги имам за мярка болките от секциото, а щом момичета казват че не е толкова болезнено смятам че ще ги изтрая. А в краен случай обезболяващи и търпение.
Помисли си само че още това лято на плажа ще можеш да се разхождаш с прекрасен бюст.
Отговори с цитат
  #2812  
Стар 30th March 2015, 11:02
Аватара на Josefinka
Josefinka Josefinka не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jun 2010
Мнения: 185
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Шоки Виж мнението
Кимбарли мамопластиката е една лека операция. Сигурна съм, че тази на носа ти е била хиляда пъти по- дискомфортна, а па като се сетя за моето раждане, предпочитам 10 цици да си сложа, но абсурда да раждам пак. А и тези хоросскопи не са лични, а общи. как реши, че точно за тебе се отнасят. Чак за паника нямаш никакво основание.
Аз не чувствах страх операцията нито за един миг. Отидох с една усмивка и щастлива, че чак учудих персонала. Приспаха ме, събудих се с цици и лека мускулна треска. Е има известен дискомфорт един месец, но всичко отшумява и след това няма да имаш проблеми.
Шоки много успокояващо звучат и твоите думи, и аз като се сетя за моето секцио предпочитам още 10 ринопластики. Щом казваш че и циците не са болка за умиране ще отида много по спокойна.
Пожелавам да всички момичета на които им предстои мамопластика страхотни резулати и бързо и безболезнено възстановяване.
Отговори с цитат
  #2813  
Стар 30th March 2015, 12:37
Аватара на kanari
kanari kanari не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2015
Мнения: 159
По подразбиране

Аз също още на 2 ден бях влюбена хубаво е човек да се обича...

И аз сравнявам със секциото... нямаше такъв ад. А нямаш и почивка- вдигаш- сваляш бебета, акушерките ти викат- ами, ще ти ги носим,ти ще си ги взимаш сама (аз бях с две), и не можеш да пиеш обезболяващи, защото кърмиш. И тоя мускул на корема го ползваш при всяко едно движение, мани...носът не можрш да си издухаш...
Отговори с цитат
  #2814  
Стар 30th March 2015, 14:33
kimbarlly kimbarlly не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2015
Мнения: 22
По подразбиране

Ейй, мацки, страхотни сте, благодарение на вас се чувствам по-добре, само си преповтарям думите ви, незнам какво щях да правя без вас
Josefinka, добре че си спряла да четеш и да умуваш, аз първо се чудих за марка, за форма, после за размер, накрая и за дата, сама си го причиних, оставяш се в ръцете на доктора щом си го избрала и това е.
А това със секциото е вярно, наистина те хвърлят и сама трябва да се спасяваш, но пък тогава приоритета ти е друг и не ти остава време да мислиш за себе си, боли не боли ставаш, вдигаш.
Kanari, браво на теб, щом въпреки всичко казано си запазила позитивизма си. Наистина желанието е най-важно
Отговори с цитат
  #2815  
Стар 31st March 2015, 16:58
Аватара на gakj
gakj gakj не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2015
Мнения: 58
По подразбиране

И аз да се включа ....имах и аз предоперативна треска в деня на операцията бях мега спокойна просто си исках много циццццццциииии ...от страт нула и 290 са си за мен вече смело мога да кажа че много си ги харесвах е да можеше и по големи ама колкото време минава 14 дни вече все повече си ми харесват така че момичета много е гот с цицки и аз в началото се вайках на 5 ден едната по голяма другата не ...дара бъра с времето май стават все по хубави така че на всички споко и с кеф да си живеете с тях
Отговори с цитат
  #2816  
Стар 31st March 2015, 17:22
Mirchoni Mirchoni не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Mar 2015
Мнения: 39
По подразбиране привет Шоки, дай и аз да хвърля няколко погледа аз съм насрочена за след месец

Цитирай:
Първоначално написано от Шоки Виж мнението
Благодаря ти. И аз мисля, че станаха много естествени. Естествено от време на време все още ме пробожда желанието да бяха маааалко по-големки, но нищо и така си ги харесвам. Като знам каква дъска бях преди това. Иначе аз за това написах няколко поста, че въобще не е вярно, че кръглия имплант стои задължително като топка и изкуствено. Всичко зависи от състоянието на гърдата и разбирасе хирурга да си разбира от работата.
Отговори с цитат
  #2817  
Стар 31st March 2015, 17:23
Mirchoni Mirchoni не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Mar 2015
Мнения: 39
По подразбиране

Здрасти Шоки, дай и аз да хвърля няколко погледа. Аз съм насрочена за след месец и също съм с нулев старт☺
Отговори с цитат
  #2818  
Стар 31st March 2015, 20:13
Аватара на lily.ana
lily.ana lily.ana не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 5 863
По подразбиране

Докато се усетите ще е минало и заминало..... аз днес правя 4 години
Отговори с цитат
  #2819  
Стар 1st April 2015, 12:37
ugly_cat ugly_cat не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Mar 2015
Мнения: 56
По подразбиране

Здравейте момичета! Предстои ми операция съвсем скоро и имам един въпрос. Питах и в друга тема, извинявайте, че се повтарям, но там си пишем 3 девойки, а ми се иска още някой да се включи. Въпросът ми е за първите дни след операцията, дали ще мога да се справя сама, защото няма кой да ми помага..Имам предвид къпане,тоалетна,храна..съвс ем елементарни неща..
Отговори с цитат
  #2820  
Стар 1st April 2015, 13:22
Аватара на kanari
kanari kanari не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2015
Мнения: 159
По подразбиране

Да, съвсем спокойно. Просто не трябва да се пренапрягаш и да почиваш повече, особено, ако си още с дренове.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Въпросикъмоперираните
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 08:24.