IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec

Върни се   Форуми > Пластична Хирургия > Ринопластика


Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #531  
Стар 6th February 2015, 21:12
bokos bokos не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2013
Мнения: 86
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от veroniii Виж мнението
Тази година някой успял ли е да се свърже с тях или да си запише час за консултация ?
Ами не особено ..на мен ми тря ...контролен преглед след операцията..скоро ще направя 4 месеца...звънах днес и нищо конкретно не ми казаха...за март месец било невъзможноо...мн хора 4акали за контролен...записали ме били ..щели да ми се обадят ..но кога ...къде след колко....същата гняс както преди...дори инфо за цена за контрола не даде....дали ще се таксува...нищо конкретнооо...тка мога да си 4акам пак 3 години за контролен ..па я нема нужда тогава..
Отговори с цитат
  #532  
Стар 17th February 2015, 21:55
Аватара на alluree
alluree alluree не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2015
Мнения: 9
По подразбиране

Здравейте! Реших да се регистрирам ,за да се посъветвам какво да правя с нослето си..Тея дни бях на консултация в УМБАЛ,,Свети Георги'' при д-р Гигов ( у4еник на д-р Джамбазов) и се опитва да ме убеди ,4е операция не ми е нужна!!! Не съм убедена в това особено след като го искам с продължение на години и го намирам за кусур... Събрах парите ,а сега ме консултират да не си го при4инявам....Та въпросният млад хирург Д-р Гигов след дълго събеседване ми заяви 4е ако реша все пак (въпреки 4е за него не си заслужавало за такава дребна корекция като стесняване и повдигане на върха на носа ,който резултат щял да бъде по4ти незна4ителен..) ...операцията ми трябва да бъде с Отворен достъп ,който може да бъде изпълнен само от доц.Джамбазов,след което щяло да ми остане Белег под нослето .
Твърдо съм решена 4е го искам и дори белег няма да ме откаже...
Писах на д-р Ен4ев и му пратих снимки на нослето.. той беше така любезен да ми отговори и ми каза 4е желаната от мен интервенция е възможна ,като може да се постигне максималния естети4ен резултат без никакви белези..но за момента нямам възможност да се оперирам при него.... Много съм объркана ..посъветвайте ме какво да правя .. :/
Отговори с цитат
  #533  
Стар 17th February 2015, 23:36
synthia synthia не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2011
Мнения: 40
По подразбиране

Щом лекаря те е разубеждавал, моят съвет е да не настояваш да се оперираш при него, не е изключено и просто да му се вижда сложно за изпълнение. Много често дребните корекции крият по- голям риск резултата да е разочароващ.. Колкото до Енчев- аз се оперирах именно при него и съм много доволна. Помисли добре какво искаш да си правиш и дали си заслужава наистина, както и при кого. Евтиното често излиза в пъти по- скъпо, и го казвам от опит.
Отговори с цитат
  #534  
Стар 17th February 2015, 23:58
Аватара на Pufpaf
Pufpaf Pufpaf не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2013
Мнения: 1 257
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от alluree Виж мнението
Здравейте! Реших да се регистрирам ,за да се посъветвам какво да правя с нослето си..Тея дни бях на консултация в УМБАЛ,,Свети Георги'' при д-р Гигов ( у4еник на д-р Джамбазов) и се опитва да ме убеди ,4е операция не ми е нужна!!! Не съм убедена в това особено след като го искам с продължение на години и го намирам за кусур... Събрах парите ,а сега ме консултират да не си го при4инявам....Та въпросният млад хирург Д-р Гигов след дълго събеседване ми заяви 4е ако реша все пак (въпреки 4е за него не си заслужавало за такава дребна корекция като стесняване и повдигане на върха на носа ,който резултат щял да бъде по4ти незна4ителен..) ...операцията ми трябва да бъде с Отворен достъп ,който може да бъде изпълнен само от доц.Джамбазов,след което щяло да ми остане Белег под нослето .
Твърдо съм решена 4е го искам и дори белег няма да ме откаже...
Писах на д-р Ен4ев и му пратих снимки на нослето.. той беше така любезен да ми отговори и ми каза 4е желаната от мен интервенция е възможна ,като може да се постигне максималния естети4ен резултат без никакви белези..но за момента нямам възможност да се оперирам при него.... Много съм объркана ..посъветвайте ме какво да правя .. :/
Покажи го този нос и ще ти кажа някои неща. Никой не може да дава съвети без да е видял как ти е носа, не виждам как някой би могъл да ти каже нещо съществено при това положение. От мнението ти и избора на специалисти разбирам, че не си запозната добре с ринопластиката !

Това са операциите с най-ниската удовлетвореност при оперираните от всички други корекции и за това много внимателно трябва да се прецени, дали си струва риска и на кой да се довериш.

Една неуспешна операция може да ти преобърне целият живот, познавам момичета които са стигали и до психолог, след като са били окепазени.
Отговори с цитат
  #535  
Стар 18th February 2015, 00:53
synthia synthia не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2011
Мнения: 40
По подразбиране

PufPaf аз така и не разбрах защо се изказваш толкова категорично за някои лекари и изборите, които някой прави? Нали си наясно, че тези които са доволни рядко влизат във форуми, а оставам с впечатление, че ти именно и основно от тук си градиш мнение- може и да не съм права. Информация търсят или тези, които не са минали, или недоволните. Моят съвет към всички е независимо кого избират да намерят начин да видят реални резултати, по възможност повече от 1 такъв. Има начини- и на консултации може да се засечете, и познати да са и т.н.
Отговори с цитат
  #536  
Стар 18th February 2015, 10:28
Аватара на alluree
alluree alluree не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2015
Мнения: 9
По подразбиране

Разбира се ,4е ще ви покажа за какво става дума ,но кофтито при мен е ,4е съм студентка и нямам възможност да набавя пари за да мога да се оперирам при всеки на този етап,а е важно за меннн..Пък и близките ми го смятат за налудни4ева идея и никой не ме подкрепя..това е най -гадното..Ето ви и снимки :
http://allureee.snimka.bg/other/asdf.854213.34891646
http://allureee.snimka.bg/other/asdf.854213.34891648
http://allureee.snimka.bg/other/asdf.854213.34891734
Немога да го гледам и не ми казвайте ,4е нищо му няма ,както доктора каза ,защото е толкова топ4ест ..и се 4удя дали трябва цялостна или 4асти4на операция ако се стесни само върха дали ще се полу4и..има какво да се барне ,но ме притеснява това ,4е когато ходих в Александровска при д-р Стефан Комитски(специалист по естети4еска и пласти4на хирургия) преди няколко месеца ми каза ,4е ще го оправи , сега ми казват ,4е има риск да не се полу4и и да остана неудовлетворена от резултата...,а в същото време тази операция можел да е направи само ,,д-р Джамбазов'' и още някой си ...

Последно редактирано от alluree : 18th February 2015 на 11:01
Отговори с цитат
  #537  
Стар 18th February 2015, 12:53
DanKem DanKem не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: May 2014
Мнения: 208
По подразбиране

Мило момиче, знам, че няма да ме чуеш, знам, че няма да мирясаш, докато не го направиш и не знам дали изобщо да се опитвам да те разубедя. Но някакси съм длъжна дс го направя, защото ако имаше такъв човек преди моята операция, сега нямаше да съм в това положение.
Аз виждам красиво момиче, с перфектен нос и излъчване. Евала на лекаря, който те е разубеждавал за операция. Наистина, ама наистина не виждам защо и как може да си мислиш да променяш това носле.
И за да ме разбереш по-добре, нека ти кажа, че аз съвсем нямах толкова перфектен нос, но не беше и ужасно грозен. Оперирах се и в момента бих дала всичко на света да си върна стария нос. Нямаш на идея колко много неща се променят след операцията безвъзвратно, колко много неща могат да се объркат, колко много страдание и мъка те чака след неуспешна операция. Можеш да загубиш много повече, отколкото можеш да спечелиш в твоя случай. Желаната корекция от теб е най-трудно изпълнимата от БГ хирурзи, с най-малък шанс за успех и удовлетвореност.
Ако ми пратиш мейла си на лични, ще ти пусна снимки да ме видиш преди и след, може да ти подейства отрезвяващо.
Отговори с цитат
  #538  
Стар 18th February 2015, 18:45
Аватара на alluree
alluree alluree не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2015
Мнения: 9
По подразбиране

Благодаря за съвета наистина.. и ще се радвам да видя нослето ти. Все пак това че самата операция е с отворен достъп и хирурга има видимост над всичко което прави, предполага по- добър резултат мисля. .
Отговори с цитат
  #539  
Стар 18th February 2015, 19:58
DanKem DanKem не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: May 2014
Мнения: 208
По подразбиране

Няма проблем, само ми дай твой мейл тук или на лични Аз също имах работа по върха основно, а такива корекции по прочетеното тук и съдейки от моя опит, не им се получават на БГ хирурзите. Но според мен наистина нямаш нужда- дай ги тия пари за нещо друго- много по-добре Ако специалистите ни имаха добри резултати в тази част, може и да мислиш по въпроса да си начешеш крастата , но в случая не е така. А наистина лекарят, който ти го е казал, го е направил с най-добри намерения- тук повечето няма да ти кажат, че ще се учат на теб или че не знаят дали ще се справят, или че нямаш нужда- ще ти вземат парите от раз
Отговори с цитат
  #540  
Стар 20th February 2015, 23:29
bokos bokos не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2013
Мнения: 86
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от alluree Виж мнението
Разбира се ,4е ще ви покажа за какво става дума ,но кофтито при мен е ,4е съм студентка и нямам възможност да набавя пари за да мога да се оперирам при всеки на този етап,а е важно за меннн..Пък и близките ми го смятат за налудни4ева идея и никой не ме подкрепя..това е най -гадното..Ето ви и снимки :
http://allureee.snimka.bg/other/asdf.854213.34891646
http://allureee.snimka.bg/other/asdf.854213.34891648
http://allureee.snimka.bg/other/asdf.854213.34891734
Немога да го гледам и не ми казвайте ,4е нищо му няма ,както доктора каза ,защото е толкова топ4ест ..и се 4удя дали трябва цялостна или 4асти4на операция ако се стесни само върха дали ще се полу4и..има какво да се барне ,но ме притеснява това ,4е когато ходих в Александровска при д-р Стефан Комитски(специалист по естети4еска и пласти4на хирургия) преди няколко месеца ми каза ,4е ще го оправи , сега ми казват ,4е има риск да не се полу4и и да остана неудовлетворена от резултата...,а в същото време тази операция можел да е направи само ,,д-р Джамбазов'' и още някой си ...
каква е паролата на албума .............моят съвет е акоо искаш ...направи гоо ... но преди това нека видя за какво става на въпрос ,,,дали наистина има нещо което да се прави по носа ти
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: РинопластикапридоцДжамбазовчаст
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 13:11.