IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec

Върни се   Форуми > Други > Общи приказки


Виж резултатите на анкетата: Случвало ли ви се е да пишкате, докато се къпете?
Не 19 13,77%
Да 119 86,23%
Гласували: 138. Вие не можете да гласувате в тази анкета

Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #11  
Стар 5th October 2007, 13:06
Celine Celine не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2007
Мнения: 1 928
По подразбиране

Ей затуй не ползвам вани в хотели ....
и не пикам във вани
Отговори с цитат
  #12  
Стар 5th October 2007, 14:03
petyaaaa petyaaaa не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jun 2007
Мнения: 269
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Celine
и не пикам във вани
А под душа?
Между другото, жалко че не може да се пусне анкета по темата - анонимно сигурно доста повече хора щяха да изкажат мнение.... А сега едните си мислят, че само "простаци" като мен пишкат под душа, а другите си мислим как всички го правят, но не си признават....
Отговори с цитат
  #13  
Стар 5th October 2007, 14:07
Puppito Puppito не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 2 019
По подразбиране

ами то си има тоалетна за тая работа до колкото естествено на мен са ми известни елементарните правила за хигиена.
Отговори с цитат
  #14  
Стар 5th October 2007, 14:08
verita verita не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 4 019
По подразбиране

Аз ако го правех щях да си призная, къде по-лоши и лични неща съм си признавала Просто ме е гнус, не мога да обясня защо, а и не мисля, че чувствата могат да се обяснят - защо ме е гнус като стъпя на медуза, защо не обичам синьо сирене или защо някой парфюм е любимия ми аромат - просто вътрешно усещане
Отговори с цитат
  #15  
Стар 5th October 2007, 14:10
Аватара на katie
katie katie не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2007
Град: Germany
Мнения: 1 300
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Puppito
ами то си има тоалетна за тая работа до колкото естествено на мен са ми известни елементарните правила за хигиена.
Пуппе, и аз това се чудя, моля някой да ми каже ЗАЩО употребява душа, след като в радиус на един метър би трябвало да се намира и една туалетна чиния?
Отговори с цитат
  #16  
Стар 5th October 2007, 14:12
Аватара на milena127
milena127 milena127 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Feb 2006
Град: София
Мнения: 2 265
По подразбиране

Аз пишкам под душа. Смятам го за съвсем нормално, защото:

1. Първо- измива се в многото вода.

2. Не видам нищо ненормално, при условие че тази течност така ли иначе при пишкането докосва някои части на тялото ми какъв е проблема, че ще докосва и други. Измива се веднага така че няма проблем.

3. В банята ми няма тоалетна. Може би трябва да уточня, че го правя главно след секс. Когато отида да се измия (понеж винаги се мия) не знам защо но винаги ми се пишка. Предполагам, че по време на секс се притиска пикочния мехур, затова.

За мен няма нищо нехиегенично, тъй като веднага се измиваш. Проблема с хигиената е в случаите, когато не се миеш.
Отговори с цитат
  #17  
Стар 5th October 2007, 14:16
liophy
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

Може би защото

1. Не всички бани имат и тоалетна.
2. От течащата около тебе вода изведнъж ти се допикава
3. Ако не виждаш нищо нередно в това, първите две причини са повече от достатъчни

И според мен има огромна разлика между това да се изпикаеш във ваната, където ще се киснеш в замърсената вода. И това да се изпикаеш прав под душа, където водата отмива веднага далеч по-сериозни мръсотии, които са полепнали по теб преди да си влязал в банята.

Ако трябва да сме обективни - по вагината и пениса на необрязаните мъже има далеч по-гнусни неща от урината. Някой да го е гнус да се мие поради тази причина? Да е нехигиенично да се отмиват тези неща върху плочките и после в канализацията на банята? Къде е разликата между урината и "саламурата" от половите органи. И ако някой ми излезе с довод, че "не допуска да се стига до саламура" - това е защото я отмиваш достатъчно често, а не защото тялото ти изобщо не я произвежда.
Отговори с цитат
  #18  
Стар 5th October 2007, 14:21
Аватара на katie
katie katie не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2007
Град: Germany
Мнения: 1 300
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от liophy
И според мен има огромна разлика между това да се изпикаеш във ваната, където ще се киснеш в замърсената вода.
Е, стига де, много сте гадни. Нали казах че беше по здравословни причини и в специална болнична ванна.

Оттам идва и отвръщението ми от подобни занимания. Kакто и да е, моята туалетна се намира на 20 сантиметра от ванната, така че не виждам потребност да не я използвам. Това е моя последен отговор.
Отговори с цитат
  #19  
Стар 5th October 2007, 14:25
Аватара на milena127
milena127 milena127 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Feb 2006
Град: София
Мнения: 2 265
По подразбиране

Katie, не мисля, че някой споменава ваната заради теб, просто разсъждаваме по въпроса кое да правим и кое не

Честно казано при болезнен мензис или бъбречна криза и аз няма да се замисля и ако трябва и във ваната ще го направя. Но това са специални случаи, като твоя.
Отговори с цитат
  #20  
Стар 5th October 2007, 14:39
Puppito Puppito не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 2 019
По подразбиране

съгласна съм че при специални случай може. иначе просто е нехигиенично. поздравявам Петя (с която скоро имахме остра размяна на реплики на лични ) за темата, която е пуснала, защото този път макар и отвращавайки една част от хората успя да провокира някаква активност
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Запротивпикаенетоподдуша
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 22:25.