IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1251  
Стар 5th March 2009, 20:01
Аватара на adyonas
adyonas adyonas не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2007
Град: Пловдив
Мнения: 1 583
Изпратете съобщение чрез ICQ до adyonas
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от tirra
Цитирай:
Първоначално написано от adyonas
.....
Сладуранке , къде се губиш?!?
Много цунки от мен!
Имах малко проблеми с интернета и сметката за ток, но като цяло съм ок Цунки и от мен идвай си в Пловдив скоро
__________________
All I ever wanted, all I ever needed is here in my arms...
  #1252  
Стар 6th March 2009, 00:26
Аватара на Целувчица
Целувчица Целувчица не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2008
Град: в мечтите ти
Мнения: 12 059
По подразбиране

Само в главата а жоро? Е ще се радвам ако наистина е така но съм 80% сигурна че не е така!
__________________
Добрите момичета правят вечерята, а лошите питат какво ще има за закуска
  #1253  
Стар 6th March 2009, 02:34
Аватара на apoklistika
apoklistika apoklistika не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 10 502
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Nastiya
Жорко, как да не те обича човек ми кажи...Изобщо двамата с Пиф сте...огромни изключения от масата. На светло със свещ да ви бяхме търсили нямаше да ви открием Бъдете си все така чаровни и забавни
Все се каня да пиша колко ми беше готино и все не ми остава време Жоро и Пифко ги видях като две огромни противоположности- колкото Жоро е див и откачен, толкова Пифко ми създаде едно усещане на спокойствие и хармония И аз като един човек на крайностите, нямаше как да не им се накефя и на двамата
Настинка, ти душа, си един пич от класа :beavis_and_butthead: за мен беше истинско удоволствие да НЕ пием заедно ракията задължително искам още много пъти все тъй да не пием
Тира е едно истинско цвете, на което желая от сърце цялото щастие на света, съжалявам само, че нямахме време да се наговорим, както бяхме планирали
За Дива изцяло ми се потвърди мнението, което си бях създала от форума- едно адски крехко и нежно създание с много нежно гласче, зад крехката външност обаче се крие една силна жена, с която се радвам, че най- накрая се запознах
Най- малко, да не кажа хич, успях да си поговоря с Адионас и Данис, за което съжалявам Данис е една страшно яка мацка, 100 пъти по- красива, отколкото на снимките, а Адионас една прекрасна девойка с много чисто излъчване.
А Гвендолинка, понеже и тя влезе в пловдивската група, искам да й кажа, че нито за миг не съжалявам, че настоях да се видим в София, яд ме е само, че не можахме да повторим. Страхотен човек, с който можеш да говориш за всичко и от който можеш да научиш много
Брех, къв роман написах Общо взето искам да ви кажа, че това беше една от най- готините форумни срещи, на които някога съм присъствала, искам пак
  #1254  
Стар 6th March 2009, 08:44
Аватара на pifco
pifco pifco не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Apr 2008
Град: Plovdiv
Мнения: 3 820
Изпратете съобщение чрез ICQ до pifco Изпратете съобщение чрез Yahoo до pifco
По подразбиране

аз пък по повод на твоя роман да кажа че днес разбрах ,че започваме да се уговяряме за разни екскурийки лятото и познай,едната дестинация е Хърватска така,че да поразучиш къде там е най яко и като тръгнем направо да те взимаме с нас
__________________
http://www.sinyatabezdna.com/
  #1255  
Стар 6th March 2009, 09:22
Аватара на tirra
tirra tirra не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2008
Град: Пловдив
Мнения: 4 193
По подразбиране

Апоклистика, искам да ти кажа че си ми слабост - ти знаеш защо. Но няма да се впускам сега в комплименти, за да не излезе че съм чакала ти да ме похвалиш и веднага да ти го върна и аз.... Симпатиите ми към теб са от преди срещата, заради онези неща които ни свързват, но наистина ужасно се радвам че се видяхме и на живо. Както и с всички останали. Настя, Дива, Адионас, Данис, Пиф и Жорж....

Много ме яд че тогава не дойдоха всички които се записаха, но се надявам да се запозная и с тях.. А пък как ме е яд за Гуен и Пипилотка... Много ми се щеше да присъствам и аз на срещата с тях...
Но , да сме живи и здрави.....

Пиф, за Хърватска.... Бих кандидатсвала за екскурзията. Вероятно няма да се гмуркам, но ако не ми е извън финансовите възможности ще се радвам ако се намери и за мен едно местенце....
  #1256  
Стар 6th March 2009, 10:15
Аватара на gwendoline
gwendoline gwendoline не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: The Garden of Eden
Мнения: 9 049
По подразбиране

Апо... като те чета, мило...буца ми засяда в гърлото... Звучи сякаш няма да се видим повече... хем всяка една дума носи положителен заряд, но като цяло - много носталгично настроение... На пловдивската среща и мен ме е яд, че не успяхме да се засечем - поводи за веселба имаше и беше супер непринудено, а с теб и Тира и Настя (поне доколкото съм чула от теб ) - щеше да се наложи да си пренасям окончателно багажа в Пловдив. Така че в известен смисъл съм ви благодарна; или по-точно мъж ми трябва да ви е благодарен , че не се появихте в триумвират - нямаше да мога да ви устоя...
Та, Апо..да се върна на темата... Надявам се да имаш супер сериозна и неопровержима причина за това защо не се появи, защото помня като слон и ще разследвам случая в детайли и със свидетели, както си действам принципно
  #1257  
Стар 6th March 2009, 10:43
Аватара на apoklistika
apoklistika apoklistika не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 10 502
По подразбиране

Гуен
Мъжа ми дойде в понеделник вечерта и половин час, след като пристигна, му се обадиха да тръгва обратно, защото станала каша на работата му, на всичкото отгоре и едни италиански гости се оказа, че пристигат по- рано от предвиденото, та... начина беше да го пратя да си ходи сам и да се прибера след няколко дни, ама сърце не ми даде
Тиричка, обещавам да ми остане време събота и неделя да седна да ти пиша, пффф мразя се вече, от един месец обещавам
Пиф, предполагам трябва да има условия за гмуркане, нали?
  #1258  
Стар 6th March 2009, 10:46
Аватара на tirra
tirra tirra не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2008
Град: Пловдив
Мнения: 4 193
По подразбиране

Апич, не се тревожи.. аз и без това сега няма да го приложа това дето ми го пишеш щото пак се впуснах да отслабвам... така че когато имаш време!
  #1259  
Стар 6th March 2009, 12:10
Аватара на pifco
pifco pifco не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Apr 2008
Град: Plovdiv
Мнения: 3 820
Изпратете съобщение чрез ICQ до pifco Изпратете съобщение чрез Yahoo до pifco
По подразбиране

Апо,естествено че трябват нужните условия,нещо като скали и подводни красоти,дано успееш да проучиш и да пуснеш някое линкче и другото условие е ти да присъстваш
__________________
http://www.sinyatabezdna.com/
  #1260  
Стар 6th March 2009, 12:21
Аватара на tirra
tirra tirra не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2008
Град: Пловдив
Мнения: 4 193
По подразбиране

Пиииииф, нищо не каза за мен едно местенце дали ще има - оставяте ме да си кибича в клуба на Апата... и да си разглеждам забележителности - ше се събирам с вас само на масата
Затворена тема

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Пловдивчани
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 03:27.