IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1211  
Стар 22nd September 2014, 12:50
swony swony не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2012
Мнения: 5
По подразбиране

Къде да намеря координатите на Асенов?
Отговори с цитат
  #1212  
Стар 22nd September 2014, 22:30
Аватара на want
want want не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2006
Мнения: 2 032
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от 100008141550529 Виж мнението

Д-р Асенов е много мил и спокоен човек, както и персонала. За тези, които са решили да се оперират... и им го препоръчвам, ако имате проблеми с преградата или каналите, защото в бъдеще това ще ви се отрази зле на организма ви. Болка няма... единствено най-кофтите моменти са излизането от упойката и повръщането, но се преживява.

Поздрави!
Не е задължително да повръшащ след операция! Явно, че след операцията не ви дават антиеметик и за това става така.
Отговори с цитат
  #1213  
Стар 22nd September 2014, 22:32
Emma123 Emma123 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Aug 2007
Град: Пловдив
Мнения: 50
По подразбиране

А с лонгета дали ще мога да ходя в университета? Защото не мога да пропускам нито едно упражнение...
Отговори с цитат
  #1214  
Стар 22nd September 2014, 22:59
100008141550529 100008141550529 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2014
Мнения: 20
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Emma123 Виж мнението
А с лонгета дали ще мога да ходя в университета? Защото не мога да пропускам нито едно упражнение...
Аз между другото тотално се обърках от всички тези понятия. Доколкото знам лонгетата е това, което е ВЪРХУ носа през първите 7 дни? Ако е така.. по принцип след 2-3 дни след операцията ще се чувстваш добре, но надали ще искаш да се явяваш така в университета. Ако само плаките са ти в носа... доколкото знам изглеждаш нормален, но ще ти е трудно да дишаш през носа.

При мен минаха 7 дни от операцията... лявата ноздра ми се поотпуши малко и дясната се мъчи. Утре отивам да ми махат лонгетата и конците. Нищо не очаквам, не съм перфекционист (няма перфектни неща), но самият факт, че няма да имам гърбичка ми е изключително странен и не мога да си го представя. Ще пиша скоро пак.
Отговори с цитат
  #1215  
Стар 2nd October 2014, 23:30
100008141550529 100008141550529 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2014
Мнения: 20
По подразбиране

Опа :P

На 8-мият ден ми махнаха конците и лонгетите... болка изобщо няма. Човекът, който ми ги маха беше много внимателен и още тогава на 8-мият ден изглеждах така, сякаш не ми е правена операция. Вчера на 2-ри ми махнаха и плаките... значи лично при мен имаше леко неприятно чувство, но се махат буквално за 2-3 секунди. След като излязох от болницата имах чувството, че поемам целият въздух, който беше навън чрез носа си Но за жалост вечерта се позапуши леко и сега се чудя дали е нормално. Пак мога да си дишам през него, но не е толкова отпушен както на обяд.

Иначе... корекцията, включваща премахване на гърбичка, едно черно петънце, повдигане на връхче, брадичка и изправяна на носната преграда са страхотни! Не съм очаквал такъв резултат и се радвам адски много! По-нататък може да кача някоя друга снимка.

Със сто ръце подкрепям операция при Асенов. Той и целият му екип са страхотни и определено резултатът при мен е мнооооооооооооооооооооооо оооого добър! Радвам се, че се попаднах на него и тук е моментът да благодаря на всички, които писаха в тази тема. Препоръчвам на всеки, който се колебае - изобщо да не се колебае и да се изстрелва. Неприятни са само първите няколко дни след операцията, но стискате зъби и това е!
Отговори с цитат
  #1216  
Стар 3rd October 2014, 08:09
Аватара на titi1
titi1 titi1 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2008
Мнения: 1 543
По подразбиране

Честито!
Много се радвам да чуя някой доволен и щастлив
Много ми се иска да видя новото носле и брадичка, ако ти е неудобно тук да сложиш снимчици, ще се радвам на лични да ми пишеш
Отговори с цитат
  #1217  
Стар 9th October 2014, 18:29
kxiona kxiona не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2014
Мнения: 56
По подразбиране

Здравейте на всички, от дълго време не съм писала...та при мен скоро ще станат 5 месеца от операцията и носът ми не ми харесва...няма нищо общо с нослето на снимката от операцията .....Писах преди време на д-р Асенов и той ми каза, че ако още усещам нослето стегнато и като чуждо значи има още да заздравява и да се намества...Е, обаче след толкова време не трябваше ли да имам добри резултати..

Как може на снимката от операцията нослето да е супер , а почти 5 месеца по-късно- едно голямо нищо и безформено връхче.

Тук трябва да вметна , че д-р Асенов каза, че при пушачите нещата стават по-бавно. Аз съм пушачка- макар по 1-2 цигари на ден- пуша.

Какво е вашето мнение..?? Моля за съвет!!

Гледам снимки на други- още на 1вата седмица вече се вижда , че нослето ще стане супер...а при мен -нищо общо.!!

Операцията беше за премахване на гърбичка и моделиране на по-фино връхче. Сега нямам гърбичка разбира се, но връхчето- ужасно..

Извинявайте за дългия пост.
Моля за коментар.
Отговори с цитат
  #1218  
Стар 10th October 2014, 17:05
Аватара на delia
delia delia не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2014
Мнения: 8
По подразбиране

Едва ли изглежда по зле от моя нос. Аз съм на 3-4 месеца и какво като не съм пушач, по- зле изглеждащ нос от моя не видях в целия форум- подут връх, мека гърбица която никак не спада и не е мръднала от мноооого време и ужасна асиметрия. Дори да продължи да спада пак ще си бъде грозен.
Отговори с цитат
  #1219  
Стар 10th October 2014, 17:26
Аватара на Set
Set Set не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2014
Мнения: 31
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от delia Виж мнението
Едва ли изглежда по зле от моя нос. Аз съм на 3-4 месеца и какво като не съм пушач, по- зле изглеждащ нос от моя не видях в целия форум- подут връх, мека гърбица която никак не спада и не е мръднала от мноооого време и ужасна асиметрия. Дори да продължи да спада пак ще си бъде грозен.
За съжаление и при мен е така. Вече минаха 6 месеца от операцията ми и положението е много зле. Профилите са ми коренно различни, връхчето ми е огромно и почти няма разлика със стария ми нос, всъщност преди имах по-нормално изглеждащ нос.
Отговори с цитат
  #1220  
Стар 10th October 2014, 17:41
Аватара на delia
delia delia не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2014
Мнения: 8
По подразбиране

А коментирала ли си с доктора? 6 месеца не е малко време. Той какво казва по въпроса?
Аз не съм от Пловдив, но мисля да отида до там да ме види защото това с пращането само на снимки... знам ли...
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: РинопластикапридокторАсенАсенов
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 17:39.