IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #581  
Стар 26th March 2008, 21:36
mimi1425 mimi1425 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Mar 2008
Град: София
Мнения: 30
По подразбиране

не карам никого да се съобрази с това което казвам.просто предопредих всеки който не иска да се разочарова.аз лично с направената ми от нея диета свалих 12 кг за по малко от 3 месеца,но тук просто нещата са много коренно различни и реших да предопредя хората който наистина имат нужда от помощ!!!Нима тук всички са с едни килограми,ръст,начин на живот...а който се интересува живо от диетите на доц.Байкова мога да предоставя повече инфо за личен контакт с нея!!!
Отговори с цитат
  #582  
Стар 27th March 2008, 19:36
Аватара на MILI
MILI MILI не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Oct 2007
Град: София
Мнения: 5 461
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от mimi1425
Здравейте!Случайно попаднах в този форум,но веднага сметнах за нужно да се регистрирам и да Ви пиша!Адски притеснена съм,тъй като аз също съм пациент на д-р Байкова и искам да споделя,че този диетичен режим почти няма общо с тези които поставя тя.Става дума за ИНДИВИДУАЛНИ хранителни режими,които всъщност се определят от много фактори.Както примерно килограми,начин на живот ,активност.Моят единствен съвет е спрете !!!Това не е за вас!!!
Не се притеснявай повечето тук сме любители които имат по2,3,4 килца за сваляни и си измисляме разни диетки за да си ги регулираме.....нашго е любителски.....иначе мисля че повечето момичета имат култура за "диетуване", поне така си мисля......знаят кое е добре и кое не е чак толкова........
И ние сме попрочели малко все пак
__________________
никога не може да сме сигурни, че едно заглушено мнение не съдържа част истина...
Отговори с цитат
  #583  
Стар 27th March 2008, 22:25
mimi1425 mimi1425 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Mar 2008
Град: София
Мнения: 30
По подразбиране

Това е Вашият избор!Пожелавам Ви никога килцата да не са повече от 2,3,4.Аз в момента съм на границата на минимума и нямам нужда от диети но знам какво е.
Отговори с цитат
  #584  
Стар 28th March 2008, 12:39
plaminka plaminka не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2008
Мнения: 8
По подразбиране konsultaciq pri dr.Baikova

Здравейте момичета. Възхищавам Ви се на усилията да останете слаби. И аз уж все съм на диети, ту съм слаба, ту - по-пухкава. Но сега като не работя, а ходя само на лекции, направо е ужасно! Само дебелея,а дори нищо да не ям, не отслабвам. Ходя да тичам почти всеки ден Направо се съсипах. Та исках да Ви попитам, знае ли някой дали Др.Байкова дава консултации и кога и къде. Аз нищо не намирам в нета, а знам че тя е много добра и исках да отида при нея. Благодаря ви и успех с диетите! С Вас съм!
Отговори с цитат
  #585  
Стар 28th March 2008, 13:20
mimi1425 mimi1425 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Mar 2008
Град: София
Мнения: 30
По подразбиране

0888370922 това е мобилният й тел.Приемаше в медицински център Марковс на ул.Асен Златаров2.за последно бях през септември ,но не съм чула нещо да се е променило.Тогава само таксата от 30 беше станала 40 лв.Обади й се за по-точна информация.Успех!
Отговори с цитат
  #586  
Стар 31st March 2008, 18:16
plaminka plaminka не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2008
Мнения: 8
По подразбиране

О благодаря ти много МИМИ1425, много полезна информация! А парите не са нищо, ако се свърши добра работа и се научиш как да се храниш правилно според нуждите на тялото си!
А ти доволна ли си от Доц.Байкова?
Отговори с цитат
  #587  
Стар 31st March 2008, 19:08
mimi1425 mimi1425 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Mar 2008
Град: София
Мнения: 30
По подразбиране

Да,разбира се.Всичко е въпрос на воля и разбирасе трябва да си стимулирана за да постигнеш резултати.Успех!
__________________
направи каквото трябва,пък да става каквото ще!!!
Отговори с цитат
  #588  
Стар 19th May 2008, 13:57
Gatita Gatita не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2008
Мнения: 1
По подразбиране

Здравейте на вси4ки :P

ходих при Байкова 2 пъти и сега спазвам 2ра от нея диета моите диети са различни от тези постнати тук, но ако някой желае може да му ги пратя

искам да ви попитам дали ще е уда4но да продължа с някоя от тези 3 диети, които ги има тук?

а също така има ли режим за запазване на теглото?
Отговори с цитат
  #589  
Стар 19th May 2008, 18:35
Brooke_Davis Brooke_Davis не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2008
Мнения: 10
По подразбиране

аз бих искала да ми ги пратиш защо направо не ги постнеш тук
Отговори с цитат
  #590  
Стар 11th June 2008, 20:34
Аватара на liliata
liliata liliata не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Nov 2007
Град: Пловдив
Мнения: 52
По подразбиране

Здравейте, отслабващи! Реших и аз да се пробвам с първата диета, днес ми е трети ден и за сега се чувствам добре, не съм гладна и си ходя на фитнес както обикновено. Надявам се да има ефект! Ще докладвам за резултатите, но не ми се ще да се тегля още, решила съм да се претегля в понеделник сутринта, за да разбера какъв е резултата от първата седмица и ще докладвам! Желая успех на всички и много бих се радвала , ако имам съмишленички!
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: ДиетитенаБайкова
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 06:43.