IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #2491  
Стар 29th May 2016, 21:09
Аватара на mitkui
mitkui mitkui не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Nov 2015
Мнения: 67
По подразбиране

Може ли някой , който е ходил при Зюлейха , да ми напише точния и адрес .
Благодаря .
Отговори с цитат
  #2492  
Стар 1st June 2016, 23:26
Аватара на Lakme 29
Lakme 29 Lakme 29 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Oct 2010
Мнения: 30
По подразбиране

Момичета, голямо затишие е тук. Има ли новооперирани? Видях в ФБ страницата на Илхан, че две момичета са вече с нови нослета. Нека да споделят впечатленията си. И още една питанка - има ли съфорумци с дата за Октомври при Илхан?
Отговори с цитат
  #2493  
Стар 2nd June 2016, 06:57
asyastefanovva19 asyastefanovva19 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2016
Мнения: 4
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Lakme 29 Виж мнението
Момичета, голямо затишие е тук. Има ли новооперирани? Видях в ФБ страницата на Илхан, че две момичета са вече с нови нослета. Нека да споделят впечатленията си. И още една питанка - има ли съфорумци с дата за Октомври при Илхан?
Здравей Lakme!Аз съм при Илхан от 11.10 на първи преглед и операцията (ако всичко е наред) би трябвало да е на 15.10,като съответно съм в Истанбул до 30.10.Мислех да остана при Зюлейха,но доколкото разбрах тя е много далеч от болницата,в която се правят операциите.Ще трябва да започвам да разглеждам хотелите в близост.Би ли казала кога е твоята дата,ще имаш ли придружител и къде мислиш да отседнеш..
Отговори с цитат
  #2494  
Стар 2nd June 2016, 17:10
little_sunshine77 little_sunshine77 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2015
Мнения: 10
По подразбиране

Lakme мойта операция при Илхан е на 4 октомври, но първата консултация при него ми е на 1.10. Ще отседна при Зюлейха до 15.10. Ти за кой октомври си?
Отговори с цитат
  #2495  
Стар 5th June 2016, 19:24
Аватара на mitkui
mitkui mitkui не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Nov 2015
Мнения: 67
По подразбиране

Момичета , ако мога да ви бъда полезен , това е най-читавото място за настаняване на което се спрях : http://www.cityloft.com.tr/
Намира се съвсем близо до болницата .
Аз все пак реших да отседна при Зюлейха . Успех .
Отговори с цитат
  #2496  
Стар 5th June 2016, 19:55
Klementine Klementine не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Dec 2013
Мнения: 5
По подразбиране

Здравейте,
оперирах се в края на април при Илхан. За сега съм доволна от резултата, но се надявам нослето да спада още, особено върха.
Бях отседнала при Зюлейха и според мен това е най-добрият избор при толкова дълъг престой и операция. Условията в апартамента и грижите, които положи надминаха очакванията ми.
Няма да качвам снимки. Ако някой иска подробна информация за престоя и операцията може да ми пише на klementine1@abv.bg
Отговори с цитат
  #2497  
Стар 5th June 2016, 21:17
Аватара на anich4ka
anich4ka anich4ka не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2015
Мнения: 68
По подразбиране

Здравейте,

Аз също обмислях варианта за Зюлейха, но предпочетох да съм по-близо до доктора, че тя е доста далечко (Авджълар е на около 50 км от Кадъкьой, където е доктора и въпреки добрите условия на градската мрежа ми идва в повече...).

Аз лично си букнах едно много приятно хотелче на много комуникативно място, близко до болницата и предполагам не повече от 10 мин с такси до доктора:

http://bit.ly/1sZerXE

Някой може ли да сподели какви изследвания/резултати трябва да носим на доктора?
Отговори с цитат
  #2498  
Стар 7th June 2016, 15:34
Ellia Ellia не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2014
Мнения: 26
По подразбиране

Здравейте и от мен!
Имам насрочена дата за операция при Дилбер на 17.08! Вероятно ще пътувам на 15.08 за Истанбул и ще отседна при Зюлейха. Дали има някой, който ще се оперира по същото време или ще отсяда при нея? Ще се радвам, ако си намеря другарче
Отговори с цитат
  #2499  
Стар 8th June 2016, 21:39
Shtur4e Shtur4e не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2012
Град: София
Мнения: 16
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Lakme 29 Виж мнението
Момичета, голямо затишие е тук. Има ли новооперирани? Видях в ФБ страницата на Илхан, че две момичета са вече с нови нослета. Нека да споделят впечатленията си. И още една питанка - има ли съфорумци с дата за Октомври при Илхан?
Здравей, аз също съм за октомври - първа консултация на 22.10, операция на 26.10 и планирам да остана до 06.11. Ще бъда при Зюлейха.
Отговори с цитат
  #2500  
Стар 10th June 2016, 14:10
Chocolate9 Chocolate9 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2014
Мнения: 113
По подразбиране

Здравей, anich4ka. Никакви изследвания не трябва да носиш. В деня на операцията те ще ти направят в болницата.
Отговори с цитат
Отговори

Етикети
новобранец


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Турскихирурзи
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 15:58.