IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 18th February 2007, 14:29
alvina alvina не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2007
Град: Пловдив
Мнения: 68
По подразбиране Еуфория след операцията...

Леле сладурки и сладурковци, моля спрете ме!!!
в момента съм извадила всичките си летни дрешки на леглото и ги меря... направо съм захласната как ми стоят, не мога да повярвам! всички деколтета са пълни дори и когато съм без сутиен хихихи... иска ми се да ви покажа поне 2...3 снимки, но не разполагам с фотоапарат в момента! я споделете вие поне как се чувствахте гогато установихте че дрешките ви стоят много по-добре от преди
__________________
DJ Frankie Wilde - Rise again
поздрав за всички!
Отговори с цитат
  #2  
Стар 18th February 2007, 14:59
DeSIKOS DeSIKOS не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Sep 2006
Мнения: 412
По подразбиране

Е, добре дошла в клуба. Аз имах такава еуфория, значително по-късно от теб. Дълго време ме беше страх да сложа нормален сутиен освен спортния триунф, а и студеното време прекърши подобни мераци в мен, едва наскоро ми се събраха очите, като видях за какво става дума, а освен мойте и други очи се кръстосаха Пак казвам да живее пластичната хирургия, въпреки че ми е неприятно, че сега повечето ме забелязват деколтето ми, отколкото другите ми достойнства Това е все едно да те заглеждат заради скъпата кола която караш, а не заради това което представляваш!
Отговори с цитат
  #3  
Стар 18th February 2007, 17:42
emisof emisof не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Dec 2006
Мнения: 925
По подразбиране

Аз си смених целия гардероб И мъжът също И май сега с най-новите придобивки пак ще сменям нещо
Отговори с цитат
  #4  
Стар 18th February 2007, 18:22
alvina alvina не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2007
Град: Пловдив
Мнения: 68
По подразбиране

DeSIKOS , аз още не съм си купила нормален сутиен
но дори и без сутиен съм направо потресена ... дори вчера си накупих няколко дрешки с деколтенца, които обаче не мога да нося все още заради спортния сутиен
и все пак.. както каза "ДА ЖИВЕЕ ПЛАСТИЧНАТА ХИРУРГИЯ " хихихи
__________________
DJ Frankie Wilde - Rise again
поздрав за всички!
Отговори с цитат
  #5  
Стар 18th February 2007, 18:39
Аватара на seadd
seadd seadd не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jan 2006
Мнения: 404
По подразбиране

:P
Отговори с цитат
  #6  
Стар 18th February 2007, 18:59
chervenokoska_2 chervenokoska_2 не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jan 2007
Град: сред болката
Мнения: 581
Изпратете съобщение чрез ICQ до chervenokoska_2
По подразбиране

Какво да ви кажа...Един месец се въздържах дори да надничам в магазините за бельо. И един ден докато се шляехме с приятеля ми, викам "Я, да влезем тука (в "7 Seconds") да видим какво има. И харесах един виолетов. Искам да меря, макар да ме усъмни, че ще ми е малък. Малък ми беше, нямаше друг. Тръгваме си. Моя мълчи. Викам му "Какво има?" Той пак. И една каменна физиономия. Аз се притесних. А той без да ме поглежда казва "Замълчи и да повървим да ми се отдръпне кръвта от..." Щях да припадна да се смея.
Така, че - напълних блузките, потничетата, едни деколтенца съм отпрала. Чувствам се така, сякаш цял живот са си били мои... Вече не мога без тях

П.С. Спомням си като се събудих след операцията, в първия момент не разбрах къде съм. След 5 секунди се осъзнах и почнах да се усмихвам като идиот...
__________________
Аз съм красива и здрава, защото раста в пеницилинова среда - мухльо до мухльо!
Отговори с цитат
  #7  
Стар 18th February 2007, 19:18
Аватара на mallina
mallina mallina не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Feb 2007
Град: Варна
Мнения: 152
По подразбиране

Много се драдвам за вас. И аз, дай боже, в края на март ще вляза тук да се похваля.
Отговори с цитат
  #8  
Стар 18th February 2007, 22:14
DeSIKOS DeSIKOS не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Sep 2006
Мнения: 412
По подразбиране

Seadd,защо си така черногледа А мен много ме притеснява този факт, възможно ли е мъжете наистина да са такива цицомани, дори мъже които знаят, че съм със силикон изведнъж като чели ме забелязоха и почна едно усукване, едно увъртане, странно се чувствам все едно до сега съм била с шапка невидимка
Отговори с цитат
  #9  
Стар 18th February 2007, 22:31
alvina alvina не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2007
Град: Пловдив
Мнения: 68
По подразбиране

има нещо такова, сигурно не само ние им се радваме като луди
__________________
DJ Frankie Wilde - Rise again
поздрав за всички!
Отговори с цитат
  #10  
Стар 18th February 2007, 23:49
Poly Poly не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2006
Мнения: 117
По подразбиране

chervenokoska_2 - това с усмихването след упойката и аз го направих
А преди да си направя операцията бях постоянно във форума,и четях ли четях. Малко след като си я направих,вече ми беше скучно да вися тук . Сега края на март пак ще си правя - и ето ме,започнах да се навъртам отново
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Еуфорияследоперацията
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 18:38.