IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #101  
Стар 7th March 2013, 16:27
Аватара на simona_80
simona_80 simona_80 не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jan 2009
Град: Пловдив
Мнения: 334
По подразбиране

merilin13, някакво развитие при теб има ли ?
Отговори с цитат
  #102  
Стар 11th March 2013, 23:09
merilin13 merilin13 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Dec 2012
Мнения: 95
По подразбиране

Момичета, благодаря ви за подкрепата! Утре на обяд съм на преглед при Стоянов и ще ви пиша като се прибера. Въпреки, че няма свободни часове сам ми предложи да ме види и то в удобно за мен време, за което съм му много благодарна
Отговори с цитат
  #103  
Стар 12th March 2013, 13:12
Аватара на lidiya
lidiya lidiya не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Sep 2008
Град: София
Мнения: 519
По подразбиране

Браво на Стоянов!
Чакаме те да разказваш!
__________________
Бъдещето принадлежи на тези, които вярват в красотата на мечтите си.
Отговори с цитат
  #104  
Стар 12th March 2013, 23:09
Аватара на Dessislava
Dessislava Dessislava не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Aug 2011
Мнения: 904
По подразбиране

merilin13,какво каза Стоянов???Разказвай,че сме любопитни какво се случва с теб???
Отговори с цитат
  #105  
Стар 13th March 2013, 01:27
merilin13 merilin13 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Dec 2012
Мнения: 95
По подразбиране

Всичко мина ок, въпреки, че имаше доста негови пациентки ме прие първа, за което евала му! От всякъде си е на Тонев грешка! При моя минимален старт и голям гръден кош е трябвало анатомични импланти и разрез под гърдите за по прецизен достъп, а и джобовете са ми направени ниско.....Но....лекарска грешка по нашия "български закон" е когато пациента остане инвалид или има загнояване или сериозни повреди! За реоперация трябва да платя 3500 евро, Стоянов прави отстъпка 800 евро за реоперация на пострадали при други лекари. Определено съм му много благодарна за всичко, но не искам да оставяме така да се подиграват с нас! Ако си мълчим и си плащаме до никъде няма да стигнем Ще се консултирам и с адвокат, въпреки че май е доста трудно. Реоперацията ми ще е след септември, даже според Стоянов и по-късно ако мога да изчакам. Не исках да ходя на консултация при Тонев, но Стоянов каза да отида и дано си вземе поука и спре да използва този метод и импланти при пациенти, при които се налага по-прецизна операция! Едва ли! Има още две момичета с дабъл бабъл при Тонев, писах им, но явно вече не влизат и нямам отговор. С липофилинг нищо няма да стане при мен, а другият ми предложен вариант да ми повдигне едната гърда е лудост на толкова малък бюст, а и другата какво да я правя, да си гледа надолу ли???? За съжаление една моя "приятелка" сега си призна, че не е била доволна и даже му е вдигнала скандал на Тонев, но за съжаление чак сега ми го каза, като споделих за проблема....... Не искам да съм като другите и да си мълча - "Аз да съм зле, но нека и някой друг"! Възмутена съм от това! От два месеца вместо да се радвам, че съм осъществила 20 годишна мечта, аз плача и чета! Това ли заслужаваме???

Последно редактирано от merilin13 : 13th March 2013 на 01:36
Отговори с цитат
  #106  
Стар 13th March 2013, 09:45
Аватара на Dessislava
Dessislava Dessislava не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Aug 2011
Мнения: 904
По подразбиране

merilil13,отиди и при Тонев.Дори и да не си признае грешката,нека му тежи на съвестта/ако има такава!/
Напълно си права да не искаш да те оперира той,но все пак направи консултация с адвокат.Не му прави чест на доктор Тонев!
Отговори с цитат
  #107  
Стар 13th March 2013, 15:50
Аватара на simona_80
simona_80 simona_80 не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jan 2009
Град: Пловдив
Мнения: 334
По подразбиране

Как може такива неща да се случват на такива готини хора? Днес се запознах лично с merilin13 и мога да кажа, че е супер усмихнат и позитивен човек !
Мила, стискам ти палци и се надявам да се намери най-доброто решение. Търси си правата докрай и не се оставяй!
Отговори с цитат
  #108  
Стар 13th March 2013, 18:41
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

Мерилин, от личен опит знам, че колкото повече искаш нещо, толкова по-трудно ти се получава...

Заслужаваш да имаш гърдите , които си искала, и вярвам, че ще ги имаш!
Консултирай се задължително с адвокат! Не му прави кефа на Тонев да мълчиш и мечешката услуга на другите жени след теб!

И аз мисля, че не трябва да се мълчи , а напротив! и на мен ми писна да нехаят за пациентите си!

Свържи се задължително с други негови недовони пациенти и пуснете колективен иск - на тях се гледа много по-сериозно в съда!
Аз знам за случай, в който недоволна пациентка си е взела парите обратно, но за ринопластика.

Ако се окаже, че не може да го осъдите , притесни го, че ще си отелиш иска само ако ти върне парите поне които е взел за "услугата", т,е, само за имплантите да си удържи.

В ярост изпадам от такива кретени!!!
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.
Отговори с цитат
  #109  
Стар 13th March 2013, 20:13
Аватара на Oompa Loompa
Oompa Loompa Oompa Loompa не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jan 2010
Мнения: 2 938
По подразбиране

Oooo не, на нейно място не бих му позволила да си удържи пари за имплантите! Хирурзите в Бг са вече повече от нагли !
__________________
Много отдавна е крайно време!
Отговори с цитат
  #110  
Стар 14th March 2013, 19:30
Аватара на lidiya
lidiya lidiya не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Sep 2008
Град: София
Мнения: 519
По подразбиране

Мерилин, станалото, станало! Не падай духом и си търси правата! Следващия път отиди при Тонев направо с адвокат, не сама! Да види, че не мислиш да го оставяш на мира! Грешката си е негова и е ДЛЪЖЕН, да те компенсира! Както се казва "На зло куче-зъл прът"!
За съжаление, не можем да ти помогнем по друг начин, освен с морална подкрепа, но да знаеш, че я имаш и сме насреща!
__________________
Бъдещето принадлежи на тези, които вярват в красотата на мечтите си.
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: дабълбабълщото
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 12:41.