IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1001  
Стар 6th June 2014, 09:04
dijei4e dijei4e не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2014
Мнения: 25
По подразбиране

Здравейте,момичета:gir l_haha: И моята операция мина в сряда.Днес вече се чувствам по-добре. За доктора и екипа му мога да кажа само ,че са чудесни.Много добро отношение,а и сестрата ,която беше на смяна вечерта след операцията беше много мила и постоянно идваше при мен,за да види дали имам нужда от нещо.Сега само остава да чакам всичко да отмине,но въпреки дискомфорта вчера съм много развълнувана и нетърпелива да се видя с ново носле
Отговори с цитат
  #1002  
Стар 6th June 2014, 09:42
Аватара на Beatrisse
Beatrisse Beatrisse не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: May 2014
Мнения: 36
По подразбиране

goldy БЛАГОДАРЯ ТИ ОТ СЪРЦЕ

ето линк

https://www.facebook.com/groups/277258519069168/
Отговори с цитат
  #1003  
Стар 6th June 2014, 13:43
Аватара на goldy
goldy goldy не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: May 2014
Мнения: 39
По подразбиране

Алекс, може ли да пуснеш снимки? Кога ти мина операцията? При д-р Асенов ли беше?
Отговори с цитат
  #1004  
Стар 6th June 2014, 16:49
kxiona kxiona не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2014
Мнения: 56
По подразбиране

Alex77 от това , което чета и съм чела знам , че ще спада с времето- споко. Поне всички така пишат, които са си правили нослета (не само при Асенов), че с времето ще си се намести както трябва.

Аз много исках вирнато носле, но при мен просто няма как да стане ( дори и не обсъждах с док това). Сега се надявам това носле, което док направи да се получи както трябва. Просто трябва време.
Отговори с цитат
  #1005  
Стар 6th June 2014, 20:48
kxiona kxiona не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2014
Мнения: 56
По подразбиране

Благодаря ти. Това пожелавам на всички.!!

Иначе освен това, как се виждаш. Харесваш ли се като цяло? Спаднаха ли отоците? Питам понеже аз съм 17ти ден след операцията и ми е интересно, колкото повече мнения толкова по-добре...
Отговори с цитат
  #1006  
Стар 7th June 2014, 14:57
dijei4e dijei4e не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2014
Мнения: 25
По подразбиране

Здравейте Аз съм вече 4 ден и се питам,може и малко странно да звучи,но тази лонгета как е закрепена,нали няма опастност да падне сама?
Отговори с цитат
  #1007  
Стар 7th June 2014, 15:00
Аватара на goldy
goldy goldy не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: May 2014
Мнения: 39
По подразбиране

Здравейте, и на мен ми е интересно как се развиват нещата при вас, макар че много мнения изчетох. Аз съм 8-9 ден, "аватарският" оток м/у очите ми спадна, имам оток по-голям от едната страна и ми криви. освен това върхът ми е много поддут, наистина силно се надявам да спадне доста. Мисля, че като спадне отокът ще стане много хубаво носле.
Кxiona, при теб как е на 17 ден? Поздрави!
Отговори с цитат
  #1008  
Стар 7th June 2014, 15:03
Аватара на goldy
goldy goldy не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: May 2014
Мнения: 39
По подразбиране

Dijeiche, спокойно няма да падне. Моята доста се беше разхлабила последните дни, и дори започна да криви и аз се изплаших, че нещо се зарасне накриво, но нямало проблем . Още малко я изтрай и после ти пожелавам да се радваш на много красив резултат!
Отговори с цитат
  #1009  
Стар 7th June 2014, 15:52
kxiona kxiona не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2014
Мнения: 56
По подразбиране

Ами на 17ти ден вече да ви кажа всеки ден ми се вижда различно..хахха, отоците не са спаднали на 100% , но това само аз си го усещам и приятелят ми го вижда (понеже има много добър окомер) иначе обикновения човек няма да го забележи това.

Върхът ми е крив и то бая, много ме притеснява това , но писах на док и той ме успокой. Все пак нямам и месец от операцията. Но разбирате ме все пак страховете са си страхове.

Сега на пипане от дясната страна костта ми е по-подута от колкото от лявата страна. А пък дясната ноздра е по-прибрана от лявата. За това казвам, че неравномерно се случват нещата. Отгоре между очите вече ми се получи извивка т.е. изглеждам нормално, макар, че има още малко да спада. Върхът има още мноогооо да се прибира.

Дано сте ме разбрали. Ще си чакаме момичета и т'ва. Мен ме крепи снимката от операцията , всеки ден си я гледам и просто знам, че чакам едно невероятно носле.
Отговори с цитат
  #1010  
Стар 7th June 2014, 17:53
Аватара на goldy
goldy goldy не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: May 2014
Мнения: 39
По подразбиране

И мен ме притеснява това връхче, но знам че ще спадне. Търпение! Пожелавам на всички страхотни резултати!
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: РинопластикапридокторАсенАсенов
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 15:17.