IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #501  
Стар 2nd June 2013, 15:15
Аватара на Pufpaf
Pufpaf Pufpaf не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2013
Мнения: 1 257
По подразбиране

Това е глупав спор, наистина глупав спор приятели, защо ако ми покажете един специалист само от който да има само доволни или само недоволни хора, аз ще направя челна стойка без ръце, честно. Дори и най добрите спецове имат и много лоши резултати при някои, също и най слабите специалисти винаги ще имат и те много добри корекции. Всеки си има свои доводи за мнението си за някой хирург и винаги ще има за и против и за това смятам, че спорът ви е ненужен, просто от него нищо няма да се роди. Хайде стиснете си ръце и не се карайте повече, няка има мир
Отговори с цитат
  #502  
Стар 2nd June 2013, 15:29
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

Глупав е спора, да! Винаги съм твърдяла, че ние, пациентите, сме от един отбор.

И съм съгласна, че всеки хирург има и успешни и неуспешни ринопластики. Важен е %!
Преди години и аз се подведох по 2-3 наистина хубави носа на Джамбазов, като игнорирах всички, които ме предупреждаваха на лични..
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.
Отговори с цитат
  #503  
Стар 2nd June 2013, 15:34
Аватара на titi1
titi1 titi1 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2008
Мнения: 1 543
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от n0n7m3 Виж мнението
Първо на първо съм момче и стига с тази глупост "свобода на словото". СВОБОДА - ДА! СВОБОДИЯ - НЕ! Защото нещата, които пише са меко казано фрапантни. При разглеждането и на други доктори из темите виждам, че пише навсякъде и си е правила операция при друг. Извинявайте ама твърдението, че нямало ни един добър резултат от Асенов си е чиста свободия, а вие си правете "дискусиите". Много ясно, че ще има и недоволни, та то сигурно половината от вас излизат недоволни и от фризьорския салон! И аз съм ЗА това да има нормална дискусия с добре премерени мнения, а не да се лъжат и да се плашат хората, които са решили да си направят операция при д-р Асенов!

И какво фрапантно съм написала??? Че не виждам добри резултата ли? Ами не виждам, сериозна съм.
Ако ми визираш Крокодил например смисъла не го виждам, щото момичето преди да се подложи си е имала прекрасен нос.
Тук говорим за сериозна намеса, когато нещата са доста сложни.
Посочи ми един кофти нос, който да е оперирал и да е станал добре.
Отговори с цитат
  #504  
Стар 2nd June 2013, 15:40
rimi rimi не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jul 2012
Мнения: 373
По подразбиране

Абе като сгафи един лекар и един човек да е само е недопостимо какви са тези работи Отишъл е човека вложил е надежди емоции еми като не можеш бе господине лекар ли си лекарка ли имаш уста кажи му на човека пък той да си търси друг вариянт ти поне ще си си спазил лекарската етика
Отговори с цитат
  #505  
Стар 2nd June 2013, 15:44
rimi rimi не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jul 2012
Мнения: 373
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от titi1 Виж мнението
И какво фрапантно съм написала??? Че не виждам добри резултата ли? Ами не виждам, сериозна съм.
Ако ми визираш Крокодил например смисъла не го виждам, щото момичето преди да се подложи си е имала прекрасен нос.
Тук говорим за сериозна намеса, когато нещата са доста сложни.
Посочи ми един кофти нос, който да е оперирал и да е станал добре.
Тити абсолютно си права и те подкрепям ами Дии момичето с толкова лесен нос а сега трябва да преживява всичко наново Тези хора направо си играят на тото с психиката на хората А и не е нужно да се оперирам при даден доктор за да го видя колко може все пак имам очи
Отговори с цитат
  #506  
Стар 2nd June 2013, 15:50
кукумицинка кукумицинка не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2012
Мнения: 207
По подразбиране

И лолинка, и крокодил са много хубави момичета и са имали нужда от много лека корекция - по-скоро за тяхно успокоение. Няма лошо да се знае, че Асенов успешно прави подобни леки корекции. Лошо ще е, ако се насочат към касапи като д-р Енчев, Сердев и Емил Георгиев - защото при тях има немалко случаи, в които пациентите излизат от операция с по-лош нос от първоначалния. При Асенов случаят не е такъв. Съжалявам, ако някой от пациентите на Асенов се е засегнал. Знам какво е чувството - аз съм оперирана при Джамбазов, сравнително доволна съм, но на черното бяло не мога да кажа, когато видя някой друг негов пациент, който с основание не е доволен от резултата си.
Отговори с цитат
  #507  
Стар 2nd June 2013, 16:33
Аватара на titi1
titi1 titi1 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2008
Мнения: 1 543
По подразбиране

Рими, благодаря ти за подкрепата!
Аз в тази тема точно заради Дии пиша, щото наистина момичето търси варианти, аз я виждам че се измъчва и искам следващата и операция да е наистина успешна и да е щастлива.
И Кукумицинка много правилно го е написала, на бялото - черно не може да се каже.
И аз затова и написах, че на Асенов не му е силната страна ринопластиката, човека все още прохожда в това трудно начинание.
Но никъде не съм го обидила, или нарекла касапин, некадърник и т.н.
Той е за много лекички корекции.
Отговори с цитат
  #508  
Стар 2nd June 2013, 17:31
veron4eto veron4eto не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2013
Мнения: 16
По подразбиране

Когато става въпрос за красота, нещата винаги опират до субективизъм.
Dii, според моите разбирания носът ти изглежда много добре и на твое място за нищо на света не бих преминала през още една ринопластика. Взех решение да се оперирам при д-р Асенов на база видените във форума снимки на нослета, едно от които беше и твоето.
Не мисля обаче, че имаме право да казваме кой нос е лесен за оправяне и кой не, защото тук виждаме просто няколко снимки, а е ясно, че в операционната нещата стоят по друг начин. Например не мисля, че носът на krokodil е от най-елементарните, защото както всички тук са коментирали, работата по върха е най-трудна. Смятам, че и носът на Кристина е бил доста сложен, а резултатът за мен е прекрасен (занесох нейни снимки на доктора преди операцията си).
Форумът, разбира се, е за изказване на всякакви мнения - и положителни, и отрицателни. Всяка публикувана снимка обаче струва повече от 1000 коментара, защото всеки може да направи заключението за себе си. Аз лично не съм видяла един грозен нос в тази тема, може би не съм от претенциозните и взискателните . Не ангажирам никого с мнението си, надявам се, че не съм и засегнала някого.
По-късно ще кача и мои снимки.
Отговори с цитат
  #509  
Стар 2nd June 2013, 20:48
erika19 erika19 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2013
Мнения: 9
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от n0n7m3 Виж мнението
Имам чувството, че ти въобще нямаш намерение да си правиш операция при д-р Асенов, а си дошла тука да го цапаш? Само в тази тема съм видял поне 5 перфектни ринопластики на същия този доктор и съм видял 2, в които пациентите не харесват нещо от направеното, но в сравнение с това, с което са отишли си е направо чудесно. Не мога да те разбера след като "не мога да видя един хубав резултат от него" какво правиш тук? Спасяваш ни от демони? Благодаря, но всеки си има глава на раменете. А ако кажеш примерно, че операциите на Ачелия, lolinka21, KristinaA(тези видях в последните страници) не са прекрасни, значи имаш нужда да те прегледа и очен лекар. На всичкото отгоре покрай моята операция видях няколко момичета и момчета как дойдоха преди операцията и как си тръгнаха след нея.. спрете да пишете напълно необосновани твърдения срещу един човек, който прави всичко по силите си, за да изглеждат/м/е и да се чувстваме по-добре. Разберете веднъж завинаги, че човешкото тяло и в частност лицето не са нито скулптура, която да си ваеш както си искаш, нито пък, че всички хора имаме еднакво чувство за красота и линии на лицето!
Поздравления за казаното!Д-рът наистина мн се старае!Има отношение към всеки един и не е някой събирач на пари,както всички останали!!!!!!!!!!!!!
Отговори с цитат
  #510  
Стар 2nd June 2013, 22:02
кукумицинка кукумицинка не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2012
Мнения: 207
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от veron4eto Виж мнението
Всяка публикувана снимка обаче струва повече от 1000 коментара, защото всеки може да направи заключението за себе си.
Напълно съм съгласна!
P.S. Нослето на KristinA лично на мен ми се струва най-сполучливият нос на Асенов.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: РинопластикапридокторАсенАсенов
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 17:12.