IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #61  
Стар 14th April 2007, 20:16
Nezinka Nezinka не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2007
Град: Голямата ябълка
Мнения: 2 380
По подразбиране

Jivka, успех и на теб. Аз май единствено не си давам много зор, въпреки че не мога да се понасям с тия сланинки, изскачащи от всякъде...но сега просто не мога спазвам някаква диета (тип японско чудо...демек гладна)-съответно не съм свалила нито грам...(даже може да съм качила), не искам да се меря...
В интерес на истината май с глад свалям по-лесно отколкото на режим, с тия режими само мислиш кога да ядеш, къде да ядеш, разнасяш кутии и тн- а с гладния режим такива проблеми нямааа Шегувам се разбира се, Обещавам малко да се стегна и да спазвам по-стриктно себепредписаната си диета от полезни храни и без въглехидрати вечер.
__________________
www.mahalata.com

Can you trip like I do?
Отговори с цитат
  #62  
Стар 15th April 2007, 14:49
Никси Никси не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2007
Мнения: 103
По подразбиране

Ето ме и мен. Бях малко извън града. Мога да се похваля, че предвид това, че гостопримените домакини ме глезиха и че режимът ми не беше много стриктен, дънките са отанели. Нямам намерение да спирам
__________________
Някъде има някой, който мечтае за твоята усмивка и в твоето присъствие открива смисъла на живота си, така че когато си сам, помни това - някой, някъде мисли за теб.
http://in3ga.hit.bg/nastroenie.gif
Отговори с цитат
  #63  
Стар 15th April 2007, 19:00
Nezinka Nezinka не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2007
Град: Голямата ябълка
Мнения: 2 380
По подразбиране

Браво душа. Важното е да не отказваш и да не си слагаш на сърцето толкова, че колкото повече ги мислим тия диети, толкова по ги омаскаряваме Мойите дънки са си все така теснички, но от 2-3 дена насам съм подслушна и не съм имала издънки
__________________
www.mahalata.com

Can you trip like I do?
Отговори с цитат
  #64  
Стар 16th April 2007, 08:00
just_a_girl just_a_girl не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Dec 2006
Мнения: 311
По подразбиране

Айде успех на всички ви... пишете ме и мен от днеска,че ша видим къде ще му излезе края...(надявам се в по-малки дънки... хихихи)
__________________
Hills to climb, sights to see, seas to cross, friends to make, hands to shake, the world is yours... I want more!
Отговори с цитат
  #65  
Стар 16th April 2007, 08:08
Никси Никси не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2007
Мнения: 103
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Nezinka
Браво душа. Важното е да не отказваш и да не си слагаш на сърцето толкова, че колкото повече ги мислим тия диети, толкова по ги омаскаряваме Мойите дънки са си все така теснички, но от 2-3 дена насам съм подслушна и не съм имала издънки
Много си права. Тоя път уж съм сериозна, ама и аз не си давам зор. Докато бях в София кумеца ме изкушава с разни грешни неща. Хапнах картофи (печени на фурна), позволих си да ям дюнер, банани ... вчера като се върнах вечерта хапнах и от домашната торта на баба и за сега всичко е много добре. От вторник до днес съм на най-малко -2см на бедро Опитвам се да ограничавам количествата на храната, в смисъл не да стоя гладна, а да ям по-бавно и в по-малки количества, защото по принцип все бързам за някъде и не се усещам, че съм погълнала половината свят.
__________________
Някъде има някой, който мечтае за твоята усмивка и в твоето присъствие открива смисъла на живота си, така че когато си сам, помни това - някой, някъде мисли за теб.
http://in3ga.hit.bg/nastroenie.gif
Отговори с цитат
  #66  
Стар 16th April 2007, 13:18
Lilium Lilium не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 62
По подразбиране

Ами ако иска да се задържи на една диета аз лично мисля,че човек не трябва да превръща диетата в мъчение като се отказва от всичките си любими храни като шоколад,хляб и т.н..Защото диетата трябва да ни радва,че сваляме кила,но как може да сме радостни като от два месеца не сме яли шоколад пък преди това всеки ден сме яли(например).Искам да кажа,че дребните прегрешения са по-скоро препоръчвани към диетата.
Никси,изумяваш ме.:0
Аз току що привърших с втория ми сладолед за деня и сега ще нападам бисквитите.Страхотен начин за отслабване.^^
Отговори с цитат
  #67  
Стар 16th April 2007, 17:55
Никси Никси не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2007
Мнения: 103
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Lilium
Никси,изумяваш ме.:0
Защо, Роси?
__________________
Някъде има някой, който мечтае за твоята усмивка и в твоето присъствие открива смисъла на живота си, така че когато си сам, помни това - някой, някъде мисли за теб.
http://in3ga.hit.bg/nastroenie.gif
Отговори с цитат
  #68  
Стар 17th April 2007, 05:35
Nezinka Nezinka не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2007
Град: Голямата ябълка
Мнения: 2 380
По подразбиране

Никси,ще лунуваме ли утре? Аз съм запланувала да изкарам 24 часа от обяд до обяд...не съм се мерила от около 7-8 дена и ще се премеря този уиекенд да видим има ли някакъв резултат или трябва да подходя с малко по-твърда ръка и по-строга диета...опасявам се,че ще се наложи
__________________
www.mahalata.com

Can you trip like I do?
Отговори с цитат
  #69  
Стар 17th April 2007, 06:21
Никси Никси не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2007
Мнения: 103
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Nezinka
Никси,ще лунуваме ли утре? Аз съм запланувала да изкарам 24 часа от обяд до обяд...не съм се мерила от около 7-8 дена и ще се премеря този уиекенд да видим има ли някакъв резултат или трябва да подходя с малко по-твърда ръка и по-строга диета...опасявам се,че ще се наложи
Ще лунуваме

Аз мисля да го направя пък от днес на обяд (трябва да проверя от колко часа беше) до утре вечер, понеже след изтичането на 24те часа все още ще съм на училище и едва ли ще мога да се уредя с нещо леко и свежо за хапване
__________________
Някъде има някой, който мечтае за твоята усмивка и в твоето присъствие открива смисъла на живота си, така че когато си сам, помни това - някой, някъде мисли за теб.
http://in3ga.hit.bg/nastroenie.gif
Отговори с цитат
  #70  
Стар 18th April 2007, 18:10
Lilium Lilium не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 62
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Никси
Цитирай:
Първоначално написано от Lilium
Никси,изумяваш ме.:0
Защо, Роси?
Ами преди все някакви прегрешения в диетките имаше,а сега си на строг себеконтрол...изумяваш ме.
Аз от днес пак съм на диета,утре съм на рожден ден...пак.
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Надиетаотвимай
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 18:13.