IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #121  
Стар 2nd October 2009, 19:33
Вяра Вяра не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2009
Мнения: 53
По подразбиране

На мен ми е 7ми ден (въглехидратен) и правих бърканата пица (на моята част не сложих почти нищо ), иначе идеи трудно мога да дам, тъй като и аз се мъча да си измисля менютата за тези дни, мога само да ти кажа че миналия път ядох малка порция спагети с доматен сос. На мен утре ми е втори плодов ден и пак трудно ще заспивам Успех на всички!
Отговори с цитат
  #122  
Стар 2nd October 2009, 20:35
maryS maryS не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2009
Град: Пловдив
Мнения: 22
По подразбиране

[quote="Вяра"]На мен ми е 7ми ден (въглехидратен) и правих бърканата пица (на моята част не сложих почти нищо :D ), иначе идеи трудно мога да дам, тъй като и аз се мъча да си измисля менютата за тези дни, мога само да ти кажа че миналия път ядох малка порция спагети с доматен сос. На мен утре ми е втори плодов ден и пак трудно ще заспивам :D Успех на всички![/quoteе

е,почти го измислих-закуската е ясна-за мен ще е ябълка,обяд-може някакъв пълнозърнест сухар(2бр да кажем),това не знам с какво се съчетава и за вечеря една порциика спагети , ако все пак ми дойде апетит между храненията-пакет солети... този ден не ми харесва :(
Отговори с цитат
  #123  
Стар 3rd October 2009, 14:07
Вяра Вяра не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2009
Мнения: 53
По подразбиране

И на мен въглехидратния ден въобще не ми харесва, най-доволна съм през белтъчния, само тогава ям храната на която съм свикнала, но нали за това сме на диета. И аз исках да попитам за сухарите подходящи ли са за въглехидратния ден и също така за маргарин и масло кога може да се ядат? Олио знам че не е препоръчително, но за другите две (в малки количества разбира се)?
Отговори с цитат
  #124  
Стар 3rd October 2009, 18:48
Аватара на bibi_82
bibi_82 bibi_82 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2007
Град: Варна
Мнения: 2 299
Изпратете съобщение чрез ICQ до bibi_82
По подразбиране

Не съм отваряла дума за нищо
__________________
Животът е като огледало - ако ти му се усмихнеш и той ще ти отговори със същото.
Отговори с цитат
  #125  
Стар 3rd October 2009, 18:58
maryS maryS не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2009
Град: Пловдив
Мнения: 22
По подразбиране

здравейтее,мина и въглехидратния-колко съм се справила не знам-нямах сухар,ядох на обяд филийка пълнозърнест хляб и половин домат,после в 15 солетки,вечеря-същото като обяд... ама че ден ,за др път трябва да се измисли нещо друго,радвам се,че утре съм на плодове-по-приятно ми е :) а в четвъртък ще се претегля да видя има ли някакви резултати :) хубава вечер,момичета... ако ви хрумне нещо за този въглехидратен да пише... :)
Отговори с цитат
  #126  
Стар 3rd October 2009, 19:07
Аватара на bibi_82
bibi_82 bibi_82 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2007
Град: Варна
Мнения: 2 299
Изпратете съобщение чрез ICQ до bibi_82
По подразбиране

MaryS храната ти е изключително малко. И не се страхувайте толкова от въглехидратния ден. Аз лично ползвам масло и зехтин за приготвянето на храната, маргарина отдавна съм го изхвърлила от менюто си

дундьо никой не ти оспорва интелигентността на теб или на други дюкянки по принцип, просто по отношение на храненето(под влияние на Дюкян) съм склонна да я подценя, защото при тази диета водещ е не разума а верижната реакция ...Съжалявам но, за мен интелигентен (разумен) човек и Дюкян са несъвместими понятия
__________________
Животът е като огледало - ако ти му се усмихнеш и той ще ти отговори със същото.
Отговори с цитат
  #127  
Стар 4th October 2009, 11:13
maryS maryS не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2009
Град: Пловдив
Мнения: 22
По подразбиране

днес май ще изкараме по-лесно,защото обожавам плодове :) закуска: две малки зелени ябълки,обяд-една круша,за по-късно съм предвидила портокал и грейпфрут , имам и от зелените ябълки,ако съвсем освирепея ( шегувам се,разбира се )... при вас как върви диетката,аз днес се притеглих,не издържах до четвъртък и съм минус 1кг ,а съм на 4 ден,което е много добре :) хайде-късмет и мнооого усмивки :)
Отговори с цитат
  #128  
Стар 4th October 2009, 23:12
Вяра Вяра не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2009
Мнения: 53
По подразбиране

На мен утре ми е 10ти ден, но нямам кантар и още не съм се мерила, утре обаче ще се премеря на едно място и ще споделя резултати (дано има такиваааа) Иначе днес беше любимия ми ден (белтъчен), а утре ще ям също така любимия ми фасул. Диетата е лесна за изпълнение и се чувствам много добре, ако има и резултати направо страхотно
Отговори с цитат
  #129  
Стар 4th October 2009, 23:13
Вяра Вяра не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2009
Мнения: 53
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от bibi_82
Не съм отваряла дума за нищо
биби, това към моя коментар ли беше насочено и ако да, защо?
Отговори с цитат
  #130  
Стар 5th October 2009, 08:54
maryS maryS не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2009
Град: Пловдив
Мнения: 22
По подразбиране

добро утро,хайде пак да се похваля...след изкараният вчера плодов ден,днес съм с още килограмче по-лекичка и ... най-важното е,че се чувствам отлично,хапва се от всичко в определените дни-диетата е страхотна... единственото ми притеснение е този въглехидратен ден,нооо ще го преживея някак си... днес е ред на любимият ми белтъчен-урра :) хайде -споделете какво си хапвате,за да ми дойде някаква идейка :) усмихнат ден ...
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Дневникдневнадиета
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 20:30.