IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #131  
Стар 5th October 2009, 09:03
Аватара на bibi_82
bibi_82 bibi_82 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2007
Град: Варна
Мнения: 2 299
Изпратете съобщение чрез ICQ до bibi_82
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Вяра
Цитирай:
Първоначално написано от bibi_82
Не съм отваряла дума за нищо
биби, това към моя коментар ли беше насочено и ако да, защо?
не е към теб...незнам как ти хрумна изобщо
__________________
Животът е като огледало - ако ти му се усмихнеш и той ще ти отговори със същото.
Отговори с цитат
  #132  
Стар 5th October 2009, 13:41
Вяра Вяра не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2009
Мнения: 53
По подразбиране

и аз незнам
Отговори с цитат
  #133  
Стар 6th October 2009, 18:45
maryS maryS не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2009
Град: Пловдив
Мнения: 22
По подразбиране

нещо спряхте да пишете тук ... защо ? споделяйте менюта,за да разнообразим малко... аз не съм се теглила и не знам как вървят килограмите,но се чувствам добре,в четвъртък ще се разбере( надявам се на още един минус) ... утре съм на въглехидрати (уффф пак) и сега мисля какво да направя ... малко пълнозърнести макаронки за обяд,закуската е ясна-плод,за вечеря -нямам идея,а за междинни дано няма нужда ....
Отговори с цитат
  #134  
Стар 12th October 2009, 15:02
Аватара на geri_4ka
geri_4ka geri_4ka не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: Благоевград
Мнения: 219
По подразбиране

Zdraveite,dietuvashti chetoh mnogo za tazi 90 dnevna dieta i ot dnes reshih i az da se probvam dano se spravq zapochvam s 75kg dnes za zakuska hapnah malko grozde za obqd 2 svareni qica s malko salatka ot zele i zavecherq mislq 1qice s salatka
Отговори с цитат
  #135  
Стар 12th October 2009, 16:38
maryS maryS не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2009
Град: Пловдив
Мнения: 22
По подразбиране

най-после някой написа нещо и аз много се радвам-никой ли не я спазва... ? много е хубава диетката-хапва се от всичко,ама в опредлените дни и пак си слабееш аз съм си задържала двата свалени килограма(днес ми е 12 ден-плодов)мисля,че е хубав резултат,имайки предвид,че са свалени без никакъв глад,лишения и лошо настроение даже вчера ми беше въглехидратен ден и съм си позволила две шоколадови петифури,парче питка и солетки,абе угодих си надявам се да ги докарам до 55 килограма,в момента съм 62 хайде пишете,момичета и най-вече давайте ми идейки за различните дни,че аз май зациклих на едно и също до скорооо
Отговори с цитат
  #136  
Стар 13th October 2009, 10:39
Аватара на geri_4ka
geri_4ka geri_4ka не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: Благоевград
Мнения: 219
По подразбиране

Zdravei MaryS kato gledam drugi nqma ili nqmat vreme da vlqzat da spodelqt na men dnes mi e vtori den v momenta si varq 4-5 malki kartofa da si napravq salatka s kromid,magdanoz,i malko sol i az ne mislq che e trudna dietkata ne e stroga kato nqkoi v koito pochti nishto ne se qde i vse si gladen pak i ima dorbi rezultati kato sam se rovila v neta mnogo jeni sa dovolni ot neq dori i naskoro moq priqtelka q prikluchi kato ne q e spazvala striktno i pak beshe svalila 8kg i si licheshe che e otslabnala vidimo [/url]
Отговори с цитат
  #137  
Стар 13th October 2009, 17:41
Вяра Вяра не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2009
Мнения: 53
По подразбиране

Аз също спазвам диетата, но понеже няма никакъв интерес към темата и за това и аз не пиша. За сега съм свалила 3 кг, но не съм се мерила 1 седмица, в четвъртък ми е 20-ти ден и отново ще се премеря, дано има още минуси. Успех
Отговори с цитат
  #138  
Стар 13th October 2009, 18:35
maryS maryS не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2009
Град: Пловдив
Мнения: 22
По подразбиране

еее,радвам се,че пишете при мене имае резултати още първите дни,после няколко дни задътжане,което си е добре... сега ще се тегля в събота да видим как е положението,днес беше протеиновият ден... утре ще си хапна боб,може и малко картофки за вечеря... на салатка... споделете,моля ви какво ядете във въглехидратния ден-за него нямам никакви идеи-свикнала съм да не ям такива неща,защото са "вредни",хихи-тук може дори парче торта-ето това му е хубавото
Отговори с цитат
  #139  
Стар 14th October 2009, 12:42
Вяра Вяра не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2009
Мнения: 53
По подразбиране

Аз до сега във въглехидратния съм яла само пица (без нищо), козунак, спагети и макарони, нямам някакви оригинални идеи. На мен днес ми е въглехидратен и отново ще ям макарони. Нямам търпение да се измеря утре сутринта и да видя докъде съм я докарала, но хората вече започнаха да ми казват че съм отслабнала, което много ме обнадеждава Иначе торти, шоколад и т.н. все още не съм си позволила да ям, единственото с което съм нарушила е че вече два пъти пих алкохол, но гледам да е рядко, да не се храня докато го пия и да танцувам много Успешен ден на всички!
Отговори с цитат
  #140  
Стар 14th October 2009, 16:43
maryS maryS не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2009
Град: Пловдив
Мнения: 22
По подразбиране

еее,и аз си позволявам по малко алкохол понякога,но наистина съвсем мъничко торта и аз не съм яла-така си говоря,казват,че може-и аз си правя макарони,ям солетки... абе един ден е-ще го изкараме... днес хапнах боб и картофи за вечеря,до обяд бях на една ябълка усещам дрехите си по-свободни,а нали това е най-важното,предполагам,че има поне още един свален килограм
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Дневникдневнадиета
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 04:36.