IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #51  
Стар 28th February 2010, 16:01
Аватара на adyonas
adyonas adyonas не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2007
Град: Пловдив
Мнения: 1 583
Изпратете съобщение чрез ICQ до adyonas
По подразбиране Re: Сексуален въпросник

1. Име и пол? - Деси, жена
2. На колко години сте? - 20
3. Кога за пръв път правихте секс? - 15
4. Кое предпочитате - да правите секс, или да правите любов? И защо? - Любов, защото чувството е много по-силно и приятно... иначе и само секс не отказвам
5. Винаги ли успявате да достигнете до оргазъм? - почти
6. Използвате ли презервативи? - почти винаги, зависи от това дали съм с постоянен партньор или не
7. Какво е за Вас сексът? - чувството на максимална близост с партньора, удоволствието да го докосваш, да го задоволяваш
8. Кое е нещото, което Ви възбужда най - много? - Аз лесно се възбуждам, не знам ((((:
9. Какво правите веднага след секс? - почивам си, взимам душ
10. Правите ли орален секс? - да, с голямо удоволствие
11. А анален? - не
12. Кое е най - нестандартното място, на което сте правили секс? - Градската градинка в Пазарджик.
13. Опишете най - шантавата си сексуална фантазия! - не мога да се сетя в момента (тайна :РРР)
14. Кое е нещото, което щом партньорът Ви направи или каже веднага полудявате от страст и желание? - Няма такова определено нещо, много неща са...
15. Използвате ли лакомства по време на любовната игра ( ягоди; сметана; шоколад или друго нещо? Какво е то? - не
16. Кое е най - романтичното Ви сексуално преживяване? - Вечеря на свещи, после много страсрен секс пак на свещи, специално подбрана музика... беше се постарал доста.
17. Коя е любимата ви поза? И защо? - Нямам определена любима
18. Колко често правите секс? - Когато съм с гаджето
19. Правили ли сте групов секс? А искате ли да правите? - не
20. Случвало ли Ви се е да направите гаф, по време на секс? Какъв е той? - ами освен, че са ме хващали по време на секс, друго няма (след това, което четох тука, мойте гафове изглеждат смешни...)
21. Кои са думите, които най - често изричате докато правите секс? - почти не успявам да говоря, и каквото и да кажа е нечленоразделно
22. Кога за последно правихте секс? - вторник
23. Честно ли отговорихте на въпросите ми? - мда
__________________
All I ever wanted, all I ever needed is here in my arms...
Отговори с цитат
  #52  
Стар 28th February 2010, 19:23
Аватара на Adelini
Adelini Adelini не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: May 2009
Град: София
Мнения: 670
По подразбиране

1. Име и пол? - Ади, жена
2. На колко години сте? - 28
3. Кога за пръв път правихте секс? - 17
4. Кое предпочитате - да правите секс, или да правите любов? И защо? - Любов, защото тогава секса е много по-разтърсващ и емоционален.
5. Винаги ли успявате да достигнете до оргазъм? - не винаги. Използвате ли презервативи? - не обичам (не съм била с непостоянен партньор, не се е налагало!)
7. Какво е за Вас сексът? - разтърсващо удоволствие, изразяване на обичта към партньора, сладкото последствие на любовта
8. Кое е нещото, което Ви възбужда най - много? - Когато видя възбудата в очите на партньора, силното му желание...
9. Какво правите веднага след секс? - лежим гушнати, взимаме душ...
10. Правите ли орален секс? - да, с голямо удоволствие
11. А анален? - рядко
12. Кое е най - нестандартното място, на което сте правили секс? - На пейка, в парка около НДК и в една болнична стая
13. Опишете най - шантавата си сексуална фантазия! - 1)Да правя секс на операционната маса с готин лекар; 2) секс по време на масаж, с готин масажист!
14. Кое е нещото, което щом партньорът Ви направи или каже веднага полудявате от страст и желание? - Когато ме целува страстно,
галейки по гърба към долната част на кръста, към дупето и вътрешната част на бедрата,
15. Използвате ли лакомства по време на любовната игра ( ягоди; сметана; шоколад или друго нещо? Какво е то? - понякога да - ванилов сладолед, череши
16. Кое е най - романтичното Ви сексуално преживяване? - Вечеря в панорамен ресторант, после вана, пълна с листа от бели и червени рози и аромат на жасмин, после легло обвито с бели воали и поръсено пак с рози и на финала невероятен секс...
17. Коя е любимата ви поза? И защо? - Ездачката, най-голямо удоволствие ми доставя, следва мисионерската...и т.н.
18. Колко често правите секс? - Когато сме заедно, в ежедневието - почти всеки ден, когато сме на почивка някъде - 1-2 пъти на ден.
19. Правили ли сте групов секс? А искате ли да правите? - не съм, не желая
20. Случвало ли Ви се е да направите гаф, по време на секс? Какъв е той? - мисля че не, поне не се сещам
21. Кои са думите, които най - често изричате докато правите секс? - охкане, пъшкане само
22. Кога за последно правихте секс? - вчера
23. Честно ли отговорихте на въпросите ми? - абсолютно!
__________________
"Хората страдат не от това, което се случва, а от своето отношение към станалото" - Mонтен
Отговори с цитат
  #53  
Стар 1st March 2010, 12:30
Аватара на emiko
emiko emiko не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2008
Град: София
Мнения: 2 648
По подразбиране

1. Име и пол? Еми
2. На колко години сте? 42
3. Кога за пръв път правихте секс? почти 17
4. Кое предпочитате - да правите секс, или да правите любов? И защо? любов, защото само секс без любов за мен е като да ближа сладолед на клечка, но без сладоледа
5. Винаги ли успявате да достигнете до оргазъм? не
6. Използвате ли презервативи? случвало се е, но не съм им фен
7. Какво е за Вас сексът? подправката на любовта
8. Кое е нещото, което Ви възбужда най - много? целувките
9. Какво правите веднага след секс? всеки път различно, нямам ритуал
10. Правите ли орален секс? да
11. А анален? понякога
12. Кое е най - нестандартното място, на което сте правили секс? те за мен са си стандартни - пейки, плажове, градинки, асансьори, мазета, входове, ама напоследък за съжаление съм станала по-претенциозна...
13. Опишете най - шантавата си сексуална фантазия! няма пък
14. Кое е нещото, което щом партньорът Ви направи или каже веднага полудявате от страст и желание? когато видя желанието в очите му
15. Използвате ли лакомства по време на любовната игра ( ягоди; сметана; шоколад или друго нещо? Какво е то? не
16. Кое е най - романтичното Ви сексуално преживяване? на един връх(на билото) в Рила, посред зима, върху спален чувал, голи.....а наоколо само безкрайната белота отразяваща слънчевите лъчи
17. Коя е любимата ви поза? И защо? нямам такава
18. Колко често правите секс? рядко
19. Правили ли сте групов секс? А искате ли да правите? не
20. Случвало ли Ви се е да направите гаф, по време на секс? Какъв е той? не
21. Кои са думите, които най - често изричате докато правите секс? не знам, не се чувам
22. Кога за последно правихте секс? отдавна
23. Честно ли отговорихте на въпросите ми? напълно
Отговори с цитат
  #54  
Стар 23rd March 2010, 16:51
Аватара на misheto7
misheto7 misheto7 не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: София
Мнения: 4 459
По подразбиране Re: Сексуален въпросник

1. Име и пол? Мишето ,жена
2. На колко години сте? 27 и малко отгоре
3. Кога за пръв път правихте секс? 15
4. Кое предпочитате - да правите секс, или да правите любов? И защо? И двете
5. Винаги ли успявате да достигнете до оргазъм? Да
6. Използвате ли презервативи? Не макар че се е случвало
7. Какво е за Вас сексът? Най-интимното преживяване ,в което се отдаваш изцяло на човека с когото си
8. Кое е нещото, което Ви възбужда най - много? партньора ми и целувките
9. Какво правите веднага след секс? цигара , душ и повторение
10. Правите ли орален секс? Да
11. А анален? Не /засега/
12. Кое е най - нестандартното място, на което сте правили секс? BMW
13. Опишете най - шантавата си сексуална фантазия! Tц
14. Кое е нещото, което щом партньорът Ви направи или каже веднага полудявате от страст и желание? Да видя в очите му ,че ме желае
15. Използвате ли лакомства по време на любовната игра ( ягоди; сметана; шоколад или друго нещо? Какво е то? Не
16. Кое е най - романтичното Ви сексуално преживяване? Целувка на един паркинг
17. Коя е любимата ви поза? И защо? Кучешката /другото ми звучи грубо /
18. Колко често правите секс? достатъчно
19. Правили ли сте групов секс? А искате ли да правите? Не и не и не
20. Случвало ли Ви се е да направите гаф, по време на секс? Какъв е той? Освен ,че ми се схваща крака и няма мърдане друго не
21. Кои са думите, които най - често изричате докато правите секс? нечленоразделната реч брои ли се ?
22. Кога за последно правихте секс? Онзи ден
23. Честно ли отговорихте на въпросите ми? Мхм [/b]
__________________
Най-големите ни разочарования са от несбъднатите ни желания ,които в даден момент сме виждали като реалност
Отговори с цитат
  #55  
Стар 1st April 2010, 14:51
Аватара на DWP
DWP DWP не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jan 2008
Град: Варна
Мнения: 5 527
По подразбиране Re: Сексуален въпросник

1. Име и пол? - ДъВъПъ, жена
2. На колко години сте? - 26
3. Кога за пръв път правихте секс? - 17
4. Кое предпочитате - да правите секс, или да правите любов? И защо? секс с любов, пробвах без любов, не ми харесва
5. Винаги ли успявате да достигнете до оргазъм? нъцки, ебати некъдърниците
6. Използвате ли презервативи? йеп ( но съм имала партньор, с когото не съм ползвала)
7. Какво е за Вас сексът? квото е и за всички останали предполагам
8. Кое е нещото, което Ви възбужда най - много? негър :Д
9. Какво правите веднага след секс? мия си устата, бухаххаха
10. Правите ли орален секс? остава и да не правА
11. А анален? яката работа
12. Кое е най - нестандартното място, на което сте правили секс? хъх, саунЪ
13. Опишете най - шантавата си сексуална фантазия! с баскетболен отбор
14. Кое е нещото, което щом партньорът Ви направи или каже веднага полудявате от страст и желание? искам да те чукам да, имам голям мерак рофл
15. Използвате ли лакомства по време на любовната игра ( ягоди; сметана; шоколад или друго нещо? Какво е то? не
16. Кое е най - романтичното Ви сексуално преживяване? хъх
17. Коя е любимата ви поза? И защо? райд ит..е защо не знам
18. Колко често правите секс? рядко
19. Правили ли сте групов секс? А искате ли да правите? не, да
20. Случвало ли Ви се е да направите гаф, по време на секс? Какъв е той? чак пък гаф
21. Кои са думите, които най - често изричате докато правите секс? предимно викам
22. Кога за последно правихте секс? в неделя
23. Честно ли отговорихте на въпросите ми? ъхъ
__________________
say she wish she could cut my dick off and take it with her
Отговори с цитат
  #56  
Стар 9th April 2010, 22:55
Аватара на transporterkn
transporterkn transporterkn не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2010
Мнения: 83
По подразбиране Re: Сексуален въпросник

1. Име и пол? Транспортер Мъж
2. На колко години сте? 40
3. Кога за пръв път правихте секс? 16
4. Кое предпочитате - да правите секс, или да правите любов? И защо?Първо любов,после секс.
5. Винаги ли успявате да достигнете до оргазъм?Да
6. Използвате ли презервативи?Не
7. Какво е за Вас сексът?Няма да ми стигне полето за отговора.
8. Кое е нещото, което Ви възбужда най - много? Хубав задник.
9. Какво правите веднага след секс?Отивам в банята.
10. Правите ли орален секс? Да.
11. А анален? Не.
12. Кое е най - нестандартното място, на което сте правили секс? Много са.
13. Опишете най - шантавата си сексуална фантазия! С балет "Магаданс" на куп.
14. Кое е нещото, което щом партньорът Ви направи или каже веднага полудявате от страст и желание? Като се съблече по боксерки.
15. Използвате ли лакомства по време на любовната игра ( ягоди; сметана; шоколад или друго нещо? Какво е то? Не
16. Кое е най - романтичното Ви сексуално преживяване? Преди 20 години с любовта на живота ми.Не може да се опише.
17. Коя е любимата ви поза? И защо? Много са.
18. Колко често правите секс? 3-4 пъти седмично.
19. Правили ли сте групов секс? А искате ли да правите? Не.
20. Случвало ли Ви се е да направите гаф, по време на секс? Какъв е той? Да.Всеки има гафове.
21. Кои са думите, които най - често изричате докато правите секс? ъъъ-ооо-ъъъъъъ-ооооооо
22. Кога за последно правихте секс? Вчера.
23. Честно ли отговорихте на въпросите ми? 100%
Отговори с цитат
  #57  
Стар 16th April 2010, 22:09
desina desina не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2010
Мнения: 2
По подразбиране

1. Име и пол?- дама
2. На колко години сте?- 30
3. Кога за пръв път правихте секс? - о, късно, на 17-18г.
4. Кое предпочитате - да правите секс, или да правите любов? И защо?- предпочитам да правя любов. Защо ли, незнам, по красиво е, а и обожавам човека до мен и винаги го правя с любов.
5. Винаги ли успявате да достигнете до оргазъм?- има моменти когато не можеш да достигнеш до оргазъм, колкото и рядко да се случва, но в такъв случаи се гушкаме 4-5 минути, шушнем си в ушетата и после всичко си идва на мястото,че и с двойна сила даже.
6. Използвате ли презервативи?- рядко, при анален секс
7. Какво е за Вас сексът?- ми...хляб не ям затова не мога да го сравня с тази необходимост, но вода пия , нещо като въздуха и водата.
8. Кое е нещото, което Ви възбужда най - много?- хич не ми трябва много, може и да е с дрехи аз бързичко си го събличам мислено. А може и само панталона да махнем. Кое ме възбужда най- много ли?- имам един час почивка на обед, понякога като се прибера ме посреща още от вратата, събличаме се взаимно много бързо, понякога не успявам да си смъкна и обувките, и всичко на MAX, много бързо темпо за да няма закъснение на работното място
9. Какво правите веднага след секс?- пипаме се тук- там
10. Правите ли орален секс?- да е жив и здрав този който го е измислил Задължителен е.
11. А анален? -да, мъжете го харесват
12. Кое е най - нестандартното място, на което сте правили секс? - в офиса, в колата, но това не са много нестандартни места.
13. Опишете най - шантавата си сексуална фантазия! - много е интересно когато децата са в съседната стая, тогава наистина само фантазираме. Повечето фантазии си ги осъществявам, последно бях с вързани ръце, вратовръзката свърши работа. Следващия път ще вържем и очите.
14. Кое е нещото, което щом партньорът Ви направи или каже веднага полудявате от страст и желание? - не е нужно да говори, видя ли че му блестят очичките...ясна работата
15. Използвате ли лакомства по време на любовната игра ( ягоди; сметана; шоколад или друго нещо? Какво е то?- кубчета лед, сметана
16. Кое е най - романтичното Ви сексуално преживяване?- първата ми интимна среща с човека до мен, беше много мил, много нежен, беше чудесно.
17. Коя е любимата ви поза? И защо?- нямам някоя любима, харесва ми и да си лежа по гръб и да съм отгоре, харесвам разнообразието.
18. Колко често правите секс?- сутрин е задължително, освен ако един от двама ни не е на път, често се случва сутрин и вечер, а понякога ако имаме време и на обед, тогава съм най- усмихната
19. Правили ли сте групов секс? А искате ли да правите?- не съм участвала в оргия, малко съм егоист в секса, в смисъл че моето си е мое, не си го давам на други.
20. Случвало ли Ви се е да направите гаф, по време на секс? Какъв е той?- не се сещам в момента
21. Кои са думите, които най - често изричате докато правите секс?- пъшкам
22. Кога за последно правихте секс?- тази сутрин
23. Честно ли отговорихте на въпросите ми?- да, разбира се
Отговори с цитат
  #58  
Стар 19th April 2010, 16:34
kr1s1to kr1s1to не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 18
По подразбиране

1. Име и пол?-Кристина,жена
2. На колко години сте?-21
3. Кога за пръв път правихте секс?-може да ви се стори странно,но почти на 19
4. Кое предпочитате - да правите секс, или да правите любов? И защо?-да правя любов,защото секс може да правиш с всеки но любов само с любимия човек
5. Винаги ли успявате да достигнете до оргазъм?-почти винаги
6. Използвате ли презервативи?-ако не съм сигурна в партньора-да
7. Какво е за Вас сексът?-нещо,което е само между двама души и не трябва друг да знае,какво става с тях
8. Кое е нещото, което Ви възбужда най - много?-допира по цялото тяло на любимия
9. Какво правите веднага след секс?-гушкам любимия
10. Правите ли орален секс?-да
11. А анален?-да
12. Кое е най - нестандартното място, на което сте правили секс?-на масата
13. Опишете най - шантавата си сексуална фантазия!-секс на морския бряг с ... и вълните да ни обливат от време на време
14. Кое е нещото, което щом партньорът Ви направи или каже веднага полудявате от страст и желание?-целувки по врата
15. Използвате ли лакомства по време на любовната игра ( ягоди; сметана; шоколад или друго нещо? Какво е то?-не
16. Кое е най - романтичното Ви сексуално преживяване?-първия път,защото беше много специално и защото беше с човек,който ще обичам цял живот
17. Коя е любимата ви поза? И защо?-нямам любима поза
18. Колко често правите секс?-както дойде 3-4 пъти в седмицата
19. Правили ли сте групов секс? А искате ли да правите?-не;не искам
20. Случвало ли Ви се е да направите гаф, по време на секс? Какъв е той?-не
21. Кои са думите, които най - често изричате докато правите секс?-така много ми харесва,обичам те
22. Кога за последно правихте секс?-в петък
23. Честно ли отговорихте на въпросите ми?-да
Отговори с цитат
  #59  
Стар 26th May 2010, 08:31
Аватара на Elementa
Elementa Elementa не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: May 2010
Град: Sofia, Summer - St. Vlas
Мнения: 279
Изпратете съобщение чрез MSN до Elementa
По подразбиране

1. Име и пол? - ПБП
2. На колко години сте? - 34
3. Кога за пръв път правихте секс? - Бях на 15 и го направих с 28 г. кака
4. Кое предпочитате - да правите секс, или да правите любов? И защо? - Все ми е тая
5. Винаги ли успявате да достигнете до оргазъм? - Абсолютно винаги
6. Използвате ли презервативи? - Винаги с непознати
7. Какво е за Вас сексът? - Нещо уникално
8. Кое е нещото, което Ви възбужда най - много? - Готино дупе
9. Какво правите веднага след секс? - Питам за още...
10. Правите ли орален секс? - Да
11. А анален? - Да, ама не на мен...
12. Кое е най - нестандартното място, на което сте правили секс? - В дискотека на масата
13. Опишете най - шантавата си сексуална фантазия! - Самотен остров само с жени
14. Кое е нещото, което щом партньорът Ви направи или каже веднага полудявате от страст и желание?
15. Използвате ли лакомства по време на любовната игра ( ягоди; сметана; шоколад или друго нещо? Какво е то?
16. Кое е най - романтичното Ви сексуално преживяване?
17. Коя е любимата ви поза? И защо?
18. Колко често правите секс? - 4-6 пъти на седмица
19. Правили ли сте групов секс? А искате ли да правите? - Да, правил съм
20. Случвало ли Ви се е да направите гаф, по време на секс? Какъв е той? - Не
21. Кои са думите, които най - често изричате докато правите секс?
22. Кога за последно правихте секс? - Вчера
23. Честно ли отговорихте на въпросите ми? - Да
__________________
Wing Chun Fighter http://www.vtbg.org/bg/home.html
Отговори с цитат
  #60  
Стар 2nd June 2010, 22:39
dakita_19 dakita_19 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2009
Град: Yambol
Мнения: 4
По подразбиране

1. Име и пол? Дани - момиче-
2. На колко години сте? - 17-
3. Кога за пръв път правихте секс? - 16-
4. Кое предпочитате - да правите секс, или да правите любов? И защо?- лубов защото е надпревара за показване на чувствата,но ест. че от времена време трябжа да има и секс. -
5. Винаги ли успявате да достигнете до оргазъм? - чесно казано НЕ-
6. Използвате ли презервативи? - повечето пъти -
7. Какво е за Вас сексът? - задоволяване на нуждите -
8. Кое е нещото, което Ви възбужда най - много? - нежното галене по гърба -
9. Какво правите веднага след секс? - пуша-
10. Правите ли орален секс? -зависи от човека с който съм -
11. А анален? - засега не-
12. Кое е най - нестандартното място, на което сте правили секс? - басейна-
13. Опишете най - шантавата си сексуална фантазия! - хах не искам -
14. Кое е нещото, което щом партньорът Ви направи или каже веднага полудявате от страст и желание? - да ме погале по гърба -
15. Използвате ли лакомства по време на любовната игра ( ягоди; сметана; шоколад или друго нещо? Какво е то?- Да ,шоколад! -
16. Кое е най - романтичното Ви сексуално преживяване? няма да отгворя -
17. Коя е любимата ви поза? И защо?
18. Колко често правите секс? -хах ..-
19. Правили ли сте групов секс? А искате ли да правите? - не-
20. Случвало ли Ви се е да направите гаф, по време на секс? Какъв е той? - не-
21. Кои са думите, които най - често изричате докато правите секс? - тези които възбуждат мъжаІ
22. Кога за последно правихте секс? -хах. незнам-
23. Честно ли отговорихте на въпросите ми? -Ми май да .. ДА..
_________________
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Сексуаленвъпросник
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 12:02.