IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #41  
Стар 10th April 2007, 21:06
Никси Никси не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2007
Мнения: 103
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от bimbi
само аз ли не съм изяла нито едно парче козунак 8)
Явно, не си лигла като моя милост
Поздравления за волята
__________________
Някъде има някой, който мечтае за твоята усмивка и в твоето присъствие открива смисъла на живота си, така че когато си сам, помни това - някой, някъде мисли за теб.
http://in3ga.hit.bg/nastroenie.gif
Отговори с цитат
  #42  
Стар 10th April 2007, 21:13
Аватара на леля мичИ
леля мичИ леля мичИ не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2006
Мнения: 4 866
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от bimbi
само аз ли не съм изяла нито едно парче козунак 8)
И аз, и аз...
И онзи ден си събух дънките закопчани...
__________________

Умният сам си създава щастие !
Отговори с цитат
  #43  
Стар 10th April 2007, 21:24
bimbi
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Никси
Цитирай:
Първоначално написано от bimbi
само аз ли не съм изяла нито едно парче козунак 8)
Явно, не си лигла като моя милост
Поздравления за волята
не е до волята просто не купих, и забраних на който и да е да ми носи вкъщи да си ги ядат у тях
иначе мнооого обичам козунак
Отговори с цитат
  #44  
Стар 10th April 2007, 21:44
Nezinka Nezinka не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2007
Град: Голямата ябълка
Мнения: 2 380
По подразбиране

Хаха, аз пък изядох и ваште Козунаци
__________________
www.mahalata.com

Can you trip like I do?
Отговори с цитат
  #45  
Стар 10th April 2007, 21:53
Никси Никси не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2007
Мнения: 103
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от bimbi
Цитирай:
Първоначално написано от Никси
Цитирай:
Първоначално написано от bimbi
само аз ли не съм изяла нито едно парче козунак 8)
Явно, не си лигла като моя милост
Поздравления за волята
не е до волята просто не купих, и забраних на който и да е да ми носи вкъщи да си ги ядат у тях
иначе мнооого обичам козунак
Незнам, при мен понякога е много силна, обаче изкуша ли се ... няма задръжки. Без едно мога - с едно не мога
Пресен пример имам от снощи и тази вечер. Вчера се опитах да издържа на течности и да го съчетая с днешнто лунуване, понеже покрай празника жестоко злоупотребих. Всичко беше Ок, докато не си направих гизевалъка с един микс от ядки. След като изядох 20-30гр. от тях исках да омета всичко по пътя си и не намерих покой докато не изядох едн пакет вафли и 1/3 козунак. Днес като станах реших, че няма да закусвам и директно минавам към лунуването. За сега се държа и не ми се яде изобщо, явно имам достатъчен запас и от енергия и от материал (и аз иглеждам като бременна в 5 месец, като ме погледне човек отстрани).Преди 20 мин. майка ми реши, че й се ядът вафли. За разлика от снощи, когато самата аз търсих сладко, тая вечер казах "НЕ". Отидох и купих на нея и на брат ми, гледах ги докато ядът и ... нищо. Мога да издържам, когато си го поставя за цел и гледам достатъчно сериозно на нещата, но номерът е да не се изкушава. Веднъж направя ли го - забравям и за захранване и за всичко, за броени часове буквално кавам обратно сваленото и после съм адски разочарована от себе си и много по-дебела
__________________
Някъде има някой, който мечтае за твоята усмивка и в твоето присъствие открива смисъла на живота си, така че когато си сам, помни това - някой, някъде мисли за теб.
http://in3ga.hit.bg/nastroenie.gif
Отговори с цитат
  #46  
Стар 10th April 2007, 22:30
Ordy Ordy не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2007
Мнения: 76
По подразбиране

Аз не съм на диета точно от първи април, но и аз се включвам към априлските диети.От вчера ( понеделник) почнах японското чудо.Просто трябва да отслабна със седем килограма и то бързичко, защото имам непоносимост към себе си.Надявам се със сегашната диета да сваля поне 3-4 килограма, обещаните седем ми се виждат космически..Сега дори съм си харесала една друга седемдневна диета с мляко.=))
Отговори с цитат
  #47  
Стар 11th April 2007, 08:51
ribka ribka не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Mar 2007
Град: Sofia
Мнения: 81
По подразбиране

Като чета Никси и се радвам,че не съм само аз такава
Толкова обичам сладко...много го обичам.Аз затова,като ми се прияде ,изяждам 1-2 бонбончета или 2 мини вафлички,ама бааааавничко,за да успея да се насладя.И май действа така.Иначе,ако се сдържаш,после може да прекалиш доста
__________________
http://www.help-radi.org/
Отговори с цитат
  #48  
Стар 11th April 2007, 10:53
Никси Никси не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2007
Мнения: 103
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от ribka
Като чета Никси и се радвам,че не съм само аз такава
Понякога и аз се успокоявам с това, че не съм единствена, но ако помага, то е само за момента. В следващия миг си давам сметка, че макар да не съм единствена с този проблем - не искам да съм част от хората с него, но в крайна сметка не мога и не мога да избягам от свинското в себе си


П.С. Направих 36 часа на течности. Довечера като се прибера ще хапна нещо лекичко
__________________
Някъде има някой, който мечтае за твоята усмивка и в твоето присъствие открива смисъла на живота си, така че когато си сам, помни това - някой, някъде мисли за теб.
http://in3ga.hit.bg/nastroenie.gif
Отговори с цитат
  #49  
Стар 11th April 2007, 13:43
cranberry cranberry не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jun 2006
Мнения: 1 609
Изпратете съобщение чрез ICQ до cranberry
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Nezinka
Хаха, аз пък изядох и ваште Козунаци
и аз и пак събувам 2-3 чифта дънки закопчани 8)
__________________
I'm hangin' on your words
Livin' on your breath
Feelin' with your skin
Will I always be here ???
Отговори с цитат
  #50  
Стар 11th April 2007, 15:08
Аватара на radosfsf
radosfsf radosfsf не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Nov 2006
Град: Sofia
Мнения: 2 040
Изпратете съобщение чрез ICQ до radosfsf
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Никси
П.С. Направих 36 часа на течности. Довечера като се прибера ще хапна нещо лекичко
Мале евала мацко обаче един съвет-като мине бала пробвай с правилно хранене и спорт.
Аз от понедленик си взех един Л Карнетин и той ме стимолира бая,а и има страшно действие.
Може ли и аз да се присаиденя към вашата тема,така поне ще гледам да не съгрешавам
Аз хапвам сутрин(бонус,топено сирене,месо,кашкавал...),на обед една супичка+салатка и след работа креатинчето с тренировка.
Тая вечер ще ми е много трудно да не пия бира(май не трбва )на поредния мач от шампионската лига-дано успея
__________________
http://vbox7.com/play:3c20fd1b
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Надиетаотвимай
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 23:53.