IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 17th March 2011, 10:19
ангелче ангелче не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jul 2010
Мнения: 241
По подразбиране Депресия

Пускам нова тема по подобие на тази в мамопластика за след оперативната депресия.Има ли някой, който след ринопластиката да е изпадал в депресия, визирам тези,при който всичко е минало наред, но въпреки това не са могли истински да изпитат радостта от новата визия ?
Отговори с цитат
  #2  
Стар 17th March 2011, 13:14
Vera Slovic Vera Slovic не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Sep 2010
Мнения: 209
По подразбиране

При мен имаше такъв период, без значение дали си доволен от визията. Мисля, че и при доста хора се получава 3-4 седмици след операцията. Това е поне моето наблюдение.

Иначе това колко си доволен от визията е много субективно понятие: дали правилно си обяснил на доктора; дали той е направил това, за което сте се разбрали; дали след като се е получил желания от тебе резултат се е оказало, че в твоя случай не е бил много подходящ (т.е. не ти пасва на лицето). За случаите, в които докторите си оставят ръцете и не можеш да дишаш или ти изрязват носа или ти го правят крив да не говорим.
Отговори с цитат
  #3  
Стар 17th March 2011, 13:33
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

При всеки е доста индивидуално.
Аз не съм довона от ринопластиките си, не говоря за неудовлетворителен резултат, ами за по-лошо положение от изходното. Дори се сдобих с гърбичка, която нямах. Но пък в депресия не съм изпадала по този повод. Много зависи от човека и как той посреща предизвикателствата в живота - аз винаги се опитвам да си взема поука, да извлеча максимално позитивното от това, което се случва. Виж, ако виждах чашата постоянно наполовина празна, предполагам, че и да беше добър резултата, пак нещо щеше да ми вади очите..

А при все, че резултата е добър, и човек е минал през дискомфорт, страхове и финансови катаклизми, изведнъж всичко е зад гърба му и той изпадне в депресия... според мен причината е латантна депресия, ковто просто се е отключила при един по-силен стрес.
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.
Отговори с цитат
  #4  
Стар 17th March 2011, 13:53
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране Re: Депресия

Цитирай:
Първоначално написано от ангелче
Пускам нова тема по подобие на тази в мамопластика за след оперативната депресия.Има ли някой, който след ринопластиката да е изпадал в депресия, визирам тези,при който всичко е минало наред, но въпреки това не са могли истински да изпитат радостта от новата визия ?
да,при мен продължи почти 3 години
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #5  
Стар 17th March 2011, 13:58
Аватара на titi1
titi1 titi1 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2008
Мнения: 1 543
По подразбиране

три години депресия
И в какво се изразяваше това?
Отговори с цитат
  #6  
Стар 17th March 2011, 14:11
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от titi1
три години депресия
И в какво се изразяваше това?
алкохол ежедневно
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #7  
Стар 17th March 2011, 14:16
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от marisabela
Цитирай:
Първоначално написано от titi1
три години депресия
И в какво се изразяваше това?
алкохол ежедневно
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.
Отговори с цитат
  #8  
Стар 17th March 2011, 14:18
Аватара на titi1
titi1 titi1 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2008
Мнения: 1 543
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от marisabela
Цитирай:
Първоначално написано от titi1
три години депресия
И в какво се изразяваше това?
алкохол ежедневно
ужас, и как излезе от това състояние?
Отговори с цитат
  #9  
Стар 17th March 2011, 14:20
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от titi1
Цитирай:
Първоначално написано от marisabela
Цитирай:
Първоначално написано от titi1
три години депресия
И в какво се изразяваше това?
алкохол ежедневно
ужас, и как излезе от това състояние?
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.
Отговори с цитат
  #10  
Стар 17th March 2011, 14:30
Аватара на Oompa Loompa
Oompa Loompa Oompa Loompa не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jan 2010
Мнения: 2 938
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Nells
При всеки е доста индивидуално.
Аз не съм довона от ринопластиките си, не говоря за неудовлетворителен резултат, ами за по-лошо положение от изходното. Дори се сдобих с гърбичка, която нямах. Но пък в депресия не съм изпадала по този повод. Много зависи от човека и как той посреща предизвикателствата в живота - аз винаги се опитвам да си взема поука, да извлеча максимално позитивното от това, което се случва. Виж, ако виждах чашата постоянно наполовина празна, предполагам, че и да беше добър резултата, пак нещо щеше да ми вади очите..

А при все, че резултата е добър, и човек е минал през дискомфорт, страхове и финансови катаклизми, изведнъж всичко е зад гърба му и той изпадне в депресия... според мен причината е латантна депресия, ковто просто се е отключила при един по-силен стрес.

Твоя е просто перфектен в сравнение с това което имах аз чукай на дърво да не попаднеш на майстор като моя
А твоя нос има съвсем малки несъвършенства!
__________________
Много отдавна е крайно време!
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Депресия
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 13:03.