IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #771  
Стар 14th March 2008, 17:41
Аватара на sibi
sibi sibi не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Dec 2007
Мнения: 2 154
По подразбиране

Хе-хе, да по-голям няма как да стане. Ами ще стискаме палци да се харесаш. Кога ще ти махат гипса?
  #772  
Стар 14th March 2008, 19:07
Аватара на joy
joy joy не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jul 2006
Град: Варна
Мнения: 488
По подразбиране

В четвъртък ще ми сменя гипса, пада се 10ти ден и каза, че седмица след това ще го свали.
  #773  
Стар 14th March 2008, 19:13
Аватара на sibi
sibi sibi не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Dec 2007
Мнения: 2 154
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от joy
В четвъртък ще ми сменя гипса, пада се 10ти ден и каза, че седмица след това ще го свали.
17 дена с гипс Защо така? Много бе...
  #774  
Стар 14th March 2008, 19:20
KEIS KEIS не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2007
Мнения: 1 614
По подразбиране

Аз бях 15 дни с гипс ..Относно това дали голям или малък нос се работи по лесно лично на мен доцента ми каза винаги по големия и по грозен нос се работи по лесно ,защото можеш да си позволиш да режеш повече ,а при малкия трябва да се внимава много, защото ако резнеш повече трябва след това да се гради наново ..
__________________
Този, който говори тържествено за истината, може да бъде също така глупав, както и този, който дрънка глупости.. http://www.vbox7.com/play:baf3b243
  #775  
Стар 14th March 2008, 19:24
Аватара на sibi
sibi sibi не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Dec 2007
Мнения: 2 154
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от KEIS
Аз бях 15 дни с гипс ..Относно това дали голям или малък нос се работи по лесно лично на мен доцента ми каза винаги по големия и по грозен нос се работи по лесно ,защото можеш да си позволиш да режеш повече ,а при малкия трябва да се внимава много, защото ако резнеш повече трябва след това да се гради наново ..
Да, логично е.
  #776  
Стар 14th March 2008, 21:19
Аватара на joy
joy joy не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jul 2006
Град: Варна
Мнения: 488
По подразбиране

Аз сега имам един друг проблем. Знам, че не е за тази тема но се чудех къде да пиша. Боли ме зърното на лявата гърда, видимо не изглежда по-различно но доста си ме наболява на допир и дори бельото ми като се допре до него. От време на време сякаш усещам цялата гърда че ми гори. Вчера ми дойде цикъла и се чудя дали от това може да е, но е само едната гърда. Чудех се дали може да е от антибиотика, който ми изписаха, но не ми се вярва. Днес от обяд някъде е така. Ще изчакам ден-два и ще отида на преглед, но не знам и на какъв лекър се ходи за това. Някой ако има идеи.....
  #777  
Стар 14th March 2008, 22:04
stelka stelka не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2008
Град: Варна,Германия
Мнения: 65
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от joy
Аз сега имам един друг проблем. Знам, че не е за тази тема но се чудех къде да пиша. Боли ме зърното на лявата гърда, видимо не изглежда по-различно но доста си ме наболява на допир и дори бельото ми като се допре до него. От време на време сякаш усещам цялата гърда че ми гори. Вчера ми дойде цикъла и се чудя дали от това може да е, но е само едната гърда. Чудех се дали може да е от антибиотика, който ми изписаха, но не ми се вярва. Днес от обяд някъде е така. Ще изчакам ден-два и ще отида на преглед, но не знам и на какъв лекър се ходи за това. Някой ако има идеи.....
Специалистът се нарича мамолог.Отиди,той ще ти каже най-добре какво ти е.
  #778  
Стар 14th March 2008, 22:21
stelka stelka не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2008
Град: Варна,Германия
Мнения: 65
По подразбиране

Доколкото виждам си от Варна,така че там д-р Гърдевска от Майчин дом казват че е много добра.
  #779  
Стар 14th March 2008, 22:57
Аватара на white_snake
white_snake white_snake не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Nov 2007
Град: кралство Нептун
Мнения: 639
По подразбиране

Ами на мен ми се е случвало преди доста години,бях ученичка,болеше ме зърното,но имах и бучки по гърдата,правиха ми снимка и се оказа мастопатия,та до ден днешен отвреме навреме ми се получава така,затова и все отлагам поставянето на страх ме е!
Joy,споко,мисля че всичко ще е наред!и междудругото нослето ти е малко,незнам защо ти изглежда голямо!моя след махането на гипса беше като залепен за лицето ми,един ултра,ултра малък и широк,сега формата му е съвсем друга.така че почакай,рано е още за резултат
  #780  
Стар 15th March 2008, 08:42
Svetulkata Svetulkata не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: May 2007
Град: Burgas
Мнения: 119
По подразбиране

joy,дано да се харесаш!Ще стискаме палци!
__________________
"Красивото се състои в подобаващата пропорция, защото сетивата се радват на неща с добра пропорция."
Затворена тема


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: РинопластикапридоцДжамбазов
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 00:54.