IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #791  
Стар 17th March 2008, 22:26
KEIS KEIS не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2007
Мнения: 1 614
По подразбиране

Снеж ,а как се променя нослето към по добре надявам се при мен вече мина месец но за мен си е все същия както го видях на 16ден след махането на гипса
__________________
Този, който говори тържествено за истината, може да бъде също така глупав, както и този, който дрънка глупости.. http://www.vbox7.com/play:baf3b243
  #792  
Стар 17th March 2008, 22:27
Аватара на sibi
sibi sibi не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Dec 2007
Мнения: 2 154
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от snejinkata
Момичета изобщо не си правете някакви изводи за формата на носа още от 5 я ден след операцията! Всеки, който е минал през това, ще го потвърди! Аз съм вече 5 месеца след операция и носът ми е много, ама много различен от този непосредствено след нея. Така че споко и чакайте окончателни резултати чак след около половин до 1 година, знам, че е много време, ама това е... И аз вече се примирих с тая мисъл!
Да, съгласна съм. Носът доста намалява на големина със спадането на отоците.
  #793  
Стар 17th March 2008, 22:33
snejinkata snejinkata не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Sep 2007
Мнения: 241
По подразбиране

ами KEIS да ти кажа променя се там, където е чупено, самата кожа се "наглася" така да се каже върху новата форма на костта. И някак си се изглажда самата кост. То си е нормално да е така все пак това е чупено място. А в интерес на истината на мен като ми махна гипса носът ми беше много хубав, ама после се наду и аз се бях отчаяла и побъркала, че не се харесвам! Ама с течение на времето поспада
  #794  
Стар 17th March 2008, 22:40
Аватара на sibi
sibi sibi не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Dec 2007
Мнения: 2 154
По подразбиране

Нормално е след маханет на гипса да отече още повече. И да не плаша новооперираните, ама ще се простят окончателно с отоците към 4-5 месец.
  #795  
Стар 17th March 2008, 22:43
Аватара на sibi
sibi sibi не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Dec 2007
Мнения: 2 154
По подразбиране

Ще доуточня (защото - уви - няма бутон "промяна на мнението"), че не става дума за кой знае какви отоци, но все пак ги има. Даже един лекар ми каза, че по принцип има вътретъканни отоци до 5-6 месец , дори и да не се забелязват.
  #796  
Стар 17th March 2008, 23:57
mayby baby mayby baby не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2008
Град: varna
Мнения: 104
По подразбиране

здравейте смели момичета!най после и аз реших да се включа!благодаря ви че сте толкова изчерпателни и добронамерени!и аз сам се насочила към доц Джамбазов и на 19 имам консултация при него и после ще видим !искам да попитам той прави ли фотошоп и човек може ли да добие представа как ще изглежда?предварително ви благодаря а нослетата които успях да видя са страхотни и сьс здраве да си ги носите!
  #797  
Стар 18th March 2008, 00:04
Golden An Golden An не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2008
Град: kkkkkkkkk
Мнения: 17
Изпратете съобщение чрез ICQ до Golden An Изпратете съобщение чрез AIM до Golden An Изпратете съобщение чрез MSN до Golden An Изпратете съобщение чрез Yahoo до Golden An
По подразбиране

Здравейте има ли някой за операция при доц. Джамбазов на 3 април, защото аз съм тогава и благодаря на всички вас , които сте писали в този форум и сте си направили труда да обясните толкова подробно за всичко, специално на мен това много ми помогна да се насоча и да се убедя за операцията и за доктора
  #798  
Стар 18th March 2008, 00:47
stelka stelka не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2008
Град: Варна,Германия
Мнения: 65
По подразбиране

Joi,Papi,честити ви нови нослета и от мен! Сигурна съм,че много ще се харесате.Бързо възстановяване и много радостни моменти от тук нататък
  #799  
Стар 18th March 2008, 08:34
KEIS KEIS не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2007
Мнения: 1 614
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от mayby baby
здравейте смели момичета!най после и аз реших да се включа!благодаря ви че сте толкова изчерпателни и добронамерени!и аз сам се насочила към доц Джамбазов и на 19 имам консултация при него и после ще видим !искам да попитам той прави ли фотошоп и човек може ли да добие представа как ще изглежда?предварително ви благодаря а нослетата които успях да видя са страхотни и сьс здраве да си ги носите!
Не Джамбазов не работи с фотошоп ,но можеш да му покажеш снимки на нослета който ти харесват и да уточниш какво точно желаеш ..УСПЕХ!
__________________
Този, който говори тържествено за истината, може да бъде също така глупав, както и този, който дрънка глупости.. http://www.vbox7.com/play:baf3b243
  #800  
Стар 18th March 2008, 09:43
Аватара на joy
joy joy не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jul 2006
Град: Варна
Мнения: 488
По подразбиране

Аз днес се събудих със страхотно настроение, направих сутрешния ритуал с почистването на носа. Сестра ми вече ме бъзика, че като съм отидела за смяна на гипса по-лъскав нос от моя надали ще са виждали , но много ме дразнят тия кървави корички по конците които са и не мога да ги махна. Още не мога да дишам съвсем през него, почти само през устата си дишам, но поне не ми тежи това . Дори вече зачпона да ми харесва сякаш върха. Мисля, че доцента се е справил добре, макар че в началото бях песимистично настроена. Дори и гипса не ми тежи. Вобще днес ми е един хубав ден.
Затворена тема


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: РинопластикапридоцДжамбазов
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 03:42.