IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #861  
Стар 24th March 2008, 08:27
Аватара на skokondrela
skokondrela skokondrela не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2008
Град: Stara Zagora
Мнения: 212
По подразбиране

Имам въпрос към оперираните в каспела.Ако искам да си доведа придружител, трябва ли да се обадя предварително в болницата и да пазя легло или нещо такова.Майчето си съгласи да ми е болногледачка и се притеснявам да не кажат че няма места.
  #862  
Стар 24th March 2008, 09:04
chervenata chervenata не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2008
Град: plovdiv
Мнения: 187
По подразбиране

позволено ти е да имаш предрожител не трябва да се обаждаш никъде незнам как стои положението със самостоятелните стаи аз бях в обща с още една жена и нейната предружитечлка аз също бях с майка ми
  #863  
Стар 24th March 2008, 09:09
apolonia2006 apolonia2006 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Nov 2007
Мнения: 150
По подразбиране

[quote="joy"]Плаките са някакви метални пластини, които доцента слага май само при изкривена преграда или силно изкривена. Но са дразнещи, зашити с някакви дебели конци, които ме гъделичкат. А махането на тапоните е по-скоро неприятно, от колкото болезнено.

скъпа,какви са тези страховити описания на пластините?аз също бях с пластини 2 седмици,първо въообще не са метални и не са зашити с никакви дебели конци и не боли при махането им.......
  #864  
Стар 24th March 2008, 09:11
apolonia2006 apolonia2006 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Nov 2007
Мнения: 150
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от skokondrela
joy, доцента каза ли ти предварително ,че ще имаш плаки ? Защото от теб за първи път чувам за тях.Аз също имам изкривена преграда , но нищо не каза за плаки.
не слага на всеки,когато се ходи за за окончателното махане на гипса,ще ви прегледа ноздрите,и ще ви каже дали имате пластини или не.и няма нищо страшно!!!
  #865  
Стар 24th March 2008, 09:15
chervenata chervenata не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2008
Град: plovdiv
Мнения: 187
По подразбиране

да аз нямах ама момичето до мен имаше прекъснат синос и крива преграда
  #866  
Стар 24th March 2008, 09:22
Аватара на joy
joy joy не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jul 2006
Град: Варна
Мнения: 488
По подразбиране

apolonia2006 за плаките аз се опитвах да разглеждам ноздрите си с едно фенерче и ми изглеждат метални, но може и да греша, ще ги видя като ги извади, а конците наистина са сравнително дебелички, не като тия, с които беше шил върха. Аз дори от чоплене в носа издърпах един такъв конец и си приличаше на шевен конец . Джамбазов още на консултацията ми спомена, че ще има плаки, моята преграда доста беше изкривена. А иначе аз си бях запазила датата за операция месец по-рано и после не се обадих, казах си че ако има промяна от тяхна страна ще ми звъннат на мобилния телефон. Направо отидох в деня на операцията.
Момичета, цял ден стоя с едно огледалце в ръка и се гледам, направо ужас. А още не са ми махнали гипса, не знам какво ще бъде като го махнат.
  #867  
Стар 24th March 2008, 09:39
apolonia2006 apolonia2006 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Nov 2007
Мнения: 150
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от joy
apolonia2006 за плаките аз се опитвах да разглеждам ноздрите си с едно фенерче и ми изглеждат метални, но може и да греша, ще ги видя като ги извади, а конците наистина са сравнително дебелички, не като тия, с които беше шил върха. Аз дори от чоплене в носа издърпах един такъв конец и си приличаше на шевен конец . Джамбазов още на консултацията ми спомена, че ще има плаки, моята преграда доста беше изкривена. А иначе аз си бях запазила датата за операция месец по-рано и после не се обадих, казах си че ако има промяна от тяхна страна ще ми звъннат на мобилния телефон. Направо отидох в деня на операцията.
Момичета, цял ден стоя с едно огледалце в ръка и се гледам, направо ужас. А още не са ми махнали гипса, не знам какво ще бъде като го махнат.
на мен джамбазов ми каза,че пластините са от някакъв материал/като филмова лента/,даже и хирургичната сестра после го спомена,но не му знам медицинското наименование,и са като фунийки навътре в ноздрата ,в никакъв случай не са зашити,з-то аз се интересувах от всички подробности,понеже съм мн бъзлива и не боли при махането им,даже сетрата казва,че боцкането при упойката е по-болезнено.на мен в началото ми каза,че няма да има нужда от пластини,но явно доста ми е била изкривена преградата,и се е наложило,но не ги усещах въобще,даже накрая си бях свикнала и с гипса,и с тях и не усещах дискомфорт.
  #868  
Стар 24th March 2008, 09:47
Аватара на joy
joy joy не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jul 2006
Град: Варна
Мнения: 488
По подразбиране

А при мен, като се прибирахме от Пловдив след изписването, понеже пътя беше доста неравен на места и от подрусването в колата тия пластини започнаха да ми дразнят носа и не можах да спра да кихам. Явно на мен са ми се видели метални. Добре че са като фуния, значи ще излязат лесно
  #869  
Стар 24th March 2008, 09:51
blanco y negro blanco y negro не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2007
Град: испания
Мнения: 1 048
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от sibi
natalia1, какво стана? Махнаха ли ти гипса вече? Доволна ли си?
Момичета ще ви пусна снимки към края на седмицата, сами да прецените. Като цяло е по-добре от преди, само връхчето наистина е паднало. При смяна на първия гипс беше по-вирнато и в средата на носа, където ми е пришивано хрущял и по-подуто.
Говорих с Джамбазов, каза да изчакам поне месец за да поспадне и ако не съм доволна ще ми изравни тази подутинка и ще повдигне леко връхчето. Лошото е, че ще трябва пак да пътувам да Б-я.
Абе по-добре е от преди, само профила лекичко да се дооправи.
  #870  
Стар 24th March 2008, 10:09
DreamerR DreamerR не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2008
Мнения: 17
По подразбиране .....

Здравеите на всички!И аз реших да си оправя проблема които от доста време ме тормози.При Джамбазов ще отида на консултация,но първо ще изчакам до края на април да наварша 18 .Много се радвам че срещнах подкрепа от родителите си,защото от доста време чета и забелязах ,че при повечето от хората не е така.Имам доста материал да се маха



П.С:Качвам 2 снимки не ми са смеите плс :П :П

http://img177.imageshack.us/my.php?i...any0883rn0.jpg

http://img177.imageshack.us/my.php?i...any0885el6.jpg
Затворена тема


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: РинопластикапридоцДжамбазов
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 01:13.