IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec

Върни се   Форуми > Пластична Хирургия > Ринопластика


Затворена тема
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #911  
Стар 26th March 2008, 13:36
mayby baby mayby baby не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2008
Град: varna
Мнения: 104
По подразбиране

joi чакаме с нетърпение и искренно ти желая едно прекрасно носле!чакаме снимки и стискаме палци!
  #912  
Стар 26th March 2008, 17:24
Аватара на sibi
sibi sibi не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Dec 2007
Мнения: 2 154
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от LokumenaMoma
Е, знам, че е така. Но, горе долу до колко най-много може да достигне тази опреция в Бг?
Най-високата цена, която съм чувала, е 3500 лв - мисля, че беше при Янков във Варна. Също и при Жерард Охеда е някъде от този порядък.
  #913  
Стар 27th March 2008, 17:44
Аватара на joy
joy joy не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jul 2006
Град: Варна
Мнения: 488
По подразбиране

Момичета в сряда ми махнаха гипса. Не мога да кажа още дали ми харесва, сякаш е по-добре от преди но пак ми се вижда големичък. Може би ако спадне след време ще ми хареса. Джамбазов каза че основата е била висока и за това не е рязъл много, което не разбрах какво означава точно. Парафразирано "от толкова голям нос как искаш да направя много малък" Сега съм в София малко на гости, като се прибера във Варна ще ви пусна снимки да видите за какво иде реч.
  #914  
Стар 27th March 2008, 17:52
Ava-ava Ava-ava не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Aug 2006
Мнения: 720
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от joy
Момичета в сряда ми махнаха гипса. Не мога да кажа още дали ми харесва, сякаш е по-добре от преди но пак ми се вижда големичък. Може би ако спадне след време ще ми хареса. Джамбазов каза че основата е била висока и за това не е рязъл много, което не разбрах какво означава точно. Парафразирано "от толкова голям нос как искаш да направя много малък" Сега съм в София малко на гости, като се прибера във Варна ще ви пусна снимки да видите за какво иде реч.
Охо и ти се оперира най-после! Честито

Виждам сис е спряла на Джамбазов, надявам се че си доволна и си направила правилният избор(все доволни от него има тук )
  #915  
Стар 27th March 2008, 17:56
mayby baby mayby baby не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2008
Град: varna
Мнения: 104
По подразбиране

joi а какво по точно ти правиха ?гърбица имаше ли?чупиха ли го ?
  #916  
Стар 27th March 2008, 18:27
Аватара на sibi
sibi sibi не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Dec 2007
Мнения: 2 154
По подразбиране

joy, спокойно, като спаднат отоците ще стане по-малък
  #917  
Стар 27th March 2008, 20:31
jasmini jasmini не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Dec 2006
Град: sofia
Мнения: 36
По подразбиране

Здравейте, мили момичета!Благодаря, че ви има, че ви открих, че сте толкова готини, изчерпателни и красиви.След 2 годишно двоумене. чудене и мислене най-накрая и аз реших да се оперирам.Мисля благодарение на вас , че открих точния човек/в случая доктор/- това неслучайно е доц.Джамбазов.Срещнах се вчера с него и разбрах, че не съм сбъркала.Но мили момичета, искам да попитам нещо.Нужно ли е да нося рецептурна книжка/пише го в листчето, което ми даде доцента/ и , ако нося очила с диоптър / всъщност ги слагам само когато шофирам/ означава ли това ,че поне 3 мес.няма да мога да шофирам или да пиша на компютър, защото и тогава ги използвам? Всички сте много позитивни и духивити . Без да подозирате ми давате и на мен кураж и смелост.Желая на всички приятна вечер и много хубави емоции.До утре ,когато пак ще мога да се добера до компютъра,защото сега трябва да го освобождавам на моите малки принцеси.Всичко най.......
  #918  
Стар 27th March 2008, 20:57
papi papi не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2008
Град: Stara Zagora
Мнения: 49
По подразбиране

Здравейте,момичета.Днес Ми махнаха гипса и ми е мн странно.Чувствам го като кокъл,толкова твърд,но сигурно е нормално незнам.Горе долу ми харесва като се има предвид че е мн отекъл още.Доцента ми каза че поне още 1-2 месец аще се променя и спада ,но иначе като операция е станало добре.Няма нищо общо с преди.Ето малко снимки-малко са гадни но са правенио с телефон.Надявам се да не бъдете много критични.
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=230714 парола 4758
  #919  
Стар 27th March 2008, 21:03
papi papi не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2008
Град: Stara Zagora
Мнения: 49
По подразбиране

Ми по принцип лекаря забранява да се носят очила.На мен ми каза още поне един месец,а са минали само 15 дни.Обади се на Джамбазов и го питай.Поне ще си наясно.А ако имаш рецептурна книжка я носи,Аз нямам така че каквото е написъл носи.И много добър избор си направила.Да не се откажеш само като видиш снимките ми:P Успех
  #920  
Стар 27th March 2008, 21:22
informer informer не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Mar 2008
Мнения: 36
По подразбиране

Днес бях на поредната си консултация. По въпроса за ноздрите - според докторката ноздрите не само могат, но задължително трябва да се изрежат. Въобще като цяло ми предлага много по големи промени, отколкото аз си представях, че са възможни. Хареса ми. Но сега пак започва голямото умуване.
Затворена тема


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: РинопластикапридоцДжамбазов
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 04:49.