IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #21  
Стар 19th October 2009, 11:37
ina79d ina79d не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jul 2008
Мнения: 233
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от dona Mara
Цитирай:
Първоначално написано от ina79d
И се чудя на някой мъже, един цялата му фанелка мокра, ама мокра , е толкова ли не се сеща ,да си донесе още една фанелка и да се преоблече. Ами с тази потна ф. сяда по уредите. Има едно момиче, което толкова много и продължително тренира- отива в банята, взима душ , сменява си екипа, и отново си продължава тренировката, само маратонките са същите, дори презрамките на сут. са според екипа...
Каква е тази тренировка, която прекъсваш по никое време, за душ и смяна на екипа! Според моето скромно мнение - безрезултатна.
Тренирам с инструктор, и той следи секундите м/у отделните ми серии, до 00 не мога да отида, какво остава за нов тоалет м/у тях.

Да си представим че сме на Тае-бо , Аеробика или някакви танци. Продължават 50-60 мин. От инструктора капе вода, от посетителите също - тогава какво - Антракт ли ?

Хората са отишли да се потят в залата. Нормално е да ползват уредите в това състояное. Нося си хавлия и преди да ползвам някой уред, си го покривам или си го чистя с препарата който е оставен на разположение в залата.

Цитирай:
Първоначално написано от ina79d
Цитирай:
Първоначално написано от Thomi
Говорим за това да си изпотен,тренирал и да си облечеш дрехите със които си дошъл..
E, те за тва говорим.
В това виждам проблем ако въпросният индивид :
- Не се прибира, ами продължава някъде - по заведения, или на работа.
- Същите дрехи пробължава да носи и на следващият ден.
Иначе съм съгласна с авторката на темата, че чистоплътността на една част от населението в под всякаква критика.
Мен определено повече ме възмущават хората, които излизайки от тоалетни ( особено в заведения, институции ) НЕ си мият ръцете.
Това момиче, много тренира примерно 1 час + върти педалите на колелото ,ама бая бързо , къпе се и продължава на уредите. Поне два пъти я виждах, че се къпе и преоблича,тя е нещо като фитнес-манияк.Имам чувството ,че по цял ден е в залата.
Това за аеробиките е 1 час и да се изкъпеш. В залата фитнеса е по продължителен , сядаш по различни уреди , за въпросния мъж ( с такава мокра ф-ка друг, досега не бях виждала), в почивките м/у серийте, може да си преоблече фанелката, дори и в залата.
Не, нямаме си култура, пр. французойка , на която обедната почивка е 2 часа, прибира се взима душ и се преоблича.В USA филми,съм забелязвала , че работещите си имат резервни дрехи в офиса.То й тук вече стана така, отговорните постове трябва да имат най малкото риза, за сменяване. А, не като влезнеш в някой офис, магазин и пр. мирише на пот и дрехите, не си сменят всеки ден, с прани. А, пък тези, които имат униформи, пр.Техномаркет, фанелките откакто са им ги дали не са прани и вонят,вонят....
А това за ръцете, мислиш ли ,че има такива, които не си мият ръцете?
Отговори с цитат
  #22  
Стар 19th October 2009, 16:34
Аватара на Gossow
Gossow Gossow не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jul 2008
Мнения: 4 790
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от ina79d
А това за ръцете, мислиш ли ,че има такива, които не си мият ръцете?
Пълно е с такива
Отговори с цитат
  #23  
Стар 19th October 2009, 20:27
Аватара на Solver
Solver Solver не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2005
Град: София
Мнения: 4 461
По подразбиране Re: ТРЕНИРОВКА = КЪПАНЕ

Цитирай:
Първоначално написано от ina79d
Възмутена съм от хората, който след тренировка НЕ взимат душ ( не визирам тези, който си отиват по екипи в къщи и там се къпят, въпреки,че и това не го разбирам).
Във фитнеса, след това и в съблекалнята се засякох с две момичета (по разговора им разбрах, че са студентки, тук в София ).
Двете доста потичаха на пътеките и пр., след което се преоблякоха в другите си дрехи, пооправиха грима и излезнаха.
- БЕЗ ДА ВЗИМАТ ДУШ.
Едва се сдържах, да не им направя "бележка", едваммм.

И не само , а всеки ден,сутрин и вечер- всички Българи.
А останалите, които не са Българи - не се къпете, моля.

Цитирай:
Първоначално написано от ina79d
Цитирай:
Първоначално написано от ina79d
( не визирам тези, който си отиват по екипи в къщи и там се къпят).
Цитирай:
Първоначално написано от Thomi
Цитирай:
Първоначално написано от evelinho
Цитирай:
Първоначално написано от Thomi
А какви мърли има ,не е истина,тренират боси без обувки,някакви мръсни дрехи носят от бяли станали сиви...
Не всички имат пари

Чистоплътноста според теб пари ли е.. да си изпран и изгладен не е само пари
Да, често е и малко усилие, но често е и пари, за да ходиш във фитнеса с чисто-новите си маркови дрехи.

Цитирай:
Първоначално написано от Thomi
дрехити
Дрехите.

Цитирай:
Първоначално написано от ina79d
...един цялата му фанелка мокра, ама мокра , е толкова ли не се сеща ,да си донесе още една фанелка и да се преоблече. Ами с тази потна ф. сяда по уредите.
Ебати идиота. Нормален ли е да се изпоти във фитнес зала? Т'ва е доста гнусно. Май е по-добре да си свали фанелката и да ляга гол. Или не. Да си носи 15 фанелки и да ги сменя през 5 минути (да видим 5 по 15 е добре за 1 тренировка) , щото да не изцапа лежанката, която трябва да бъде в изряден вид.

Цитирай:
Първоначално написано от white_snake
Мърли и мърлйовци колкото искаш.... Мъжете като че ли обаче по-честичко си тръгват вмирисани и потни от залите
И келеши и келешки също, ма к'во да правиш. Мъжете като че ли обаче по-честичко и влизат в залата, освен че си тръгват по-честичко. Може би има някаква връзка, не съм сигурен.

Между другото :

Цитирай:
Първоначално написано от ina79d
Цитирай:
Първоначално написано от ina79d
( не визирам тези, който си отиват по екипи в къщи и там се къпят).
Цитирай:
Първоначално написано от ina79d
Това момиче, много тренира примерно 1 час + върти педалите на колелото ,ама бая бързо , къпе се и продължава на уредите. Поне два пъти я виждах, че се къпе и преоблича,тя е нещо като фитнес-манияк.Имам чувството ,че по цял ден е в залата.
Това е супер. Трябва всички да станат такива. Между другото само - ти къпеш ли се между уредите или лягаш с изпотената си фланелка, щото това би било доста гнусно, поне за мен. И то във фитнес зала. Разбирам да се изпотиш примерно в офиса, в кафето, в клуба по билярд или в колата. Но във фитнеса - по-голяма простотия не съм виждал, това само българите го могат. Изтрещял народ. Българи, к'во да кажеш повече.

Цитирай:
Първоначално написано от ina79d
Не, нямаме си култура, пр. французойка , на която обедната почивка е 2 часа, прибира се взима душ и се преоблича.
Неуместен пример. Доста. Отиди във Франция, за да срещнеш истински французойки. Преспи с тях. Изкъпете се заедно. Then - enjoy.

Цитирай:
Първоначално написано от ina79d
В USA филми,съм забелязвала , че работещите си имат резервни дрехи в офиса.
Да, а аз по филмите съм ги гледал и как летят. Имат и някъв пич Супермен, който спасява хората. Между другото никога не съм го виждал да си пере пелерината, а с толко работа - сигурно доста се изпотява? Лоша работа, гледай да не припарваш до него. Немърлив народ се оказаха и те.
Гледал съм и други филми, разни се колят, изнасилват. После пък едни ходиха до ядрото на земята. Появи се Терминатор, а Жан-Клод си вкарваше инжекции във врата. Сигурно е истина. Сигурно. И ние трябва да правим така.

Цитирай:
Първоначално написано от ina79d
А, не като влезнеш в някой офис, магазин и пр. мирише на пот и дрехите, не си сменят всеки ден, с прани. А, пък тези, които имат униформи, пр.Техномаркет, фанелките откакто са им ги дали не са прани и вонят,вонят....
Запетайките не са ти страстта. Явно имаш личен опит с Техномаркет. Или ходиш из Техномаркет и казваш на отговорника отдел аудио системи "Извинете, може ли за малко да дойдете..." , той идва и ти почваш да му душиш фланелката. После продължаваш наред персонала, докато не предушиш всичките. Щом спомена само Техномаркет, явно не си имала време за Технополис и Техносвят, не ти и трябва - вонят ужасно. Ама те техниците са си така обикновено. Но знам ли, може пък в Техномаркет да има някаква тенденция и всички там да не се перат, може да им забраняват по договор или пък това е маркетингов трик, за да отблъскват клиентите, *а ли му майката.

Цитирай:
Първоначално написано от ina79d
А това за ръцете, мислиш ли ,че има такива, които не си мият ръцете?
Не.

Изумен съм как хората могат да се потят и в сауните, това е доста неандерталско поведение и би трябвало да се забрани. Който се поти - вън. А и т'ва да гледам изпотени футболисти по терените - писнало ми е, няма ли Rexona за тея хора. Изпотени хора по автобусите, по улиците, по целия тоя изпотен свят, к'ви са тия хора бе, к'ва е тая култура.

На кратко и тоя път на сериозно - всеки човек избира фитнеса според местоположението си на първо място, после според парите. Тоя факт е толкова простичък, за да се досетите, че 90% от трениращите живеят около фитнес залите си. Самият факт, че вие самите казвате "изключваме тези, които се къпят вкъщи след фитнес" , прави напълно безсмислена цялата тая смешна и комплексарска тема. Тръгнали да си обясняват на кой-къде му е банята във фитнеса Самият факт, че вие тренирате по 1-2-3 часа, а залата работи поне 16 часа, говори достатъчно за това какво наблюдение имате върху хората. А и явно докато сте в залата, вие наблюдавате кой-колко се поти и дали се къпе, вместо да тренирате.

Още няколко прости факта :
- Потенето е полезно, иначе бихме умрели за 20-30 минути в залата. Иначе не бихме и достигнали до залата де. Всъщност не бихме се и родили.
- Сигурен съм, че хората в Технополис си перат дрехите и дори ползват дезодоранти, парфюми и прочие, само дето човек е способен да се изпоти за 1 минута след като се е изкъпал и пак да вони на кон. Всъщност не на кон - а на човек. Т'ва е човешката миризма. Нормално е, ако си човек, да се изпотиш. И ако Технополис отваря в 8 часа, те са се изкъпали в 7, а ти отидеш в 13, няма как да са свежарки. То и ти няма как да си свежарка, Ина79дВходА.ап.3.жк.младост, понеже докато стигнеш до Технополис, ще си се изпотила.
- Зимно време, живееш до фитнеса си или още по-лошо - далече от фитнеса си. Да не си луд да си вземеш горещ душ след тренировката и да излезеш на -50 градуса.
- Това май не го споменах, но обикновено човек се поти във фитнеса. Е, ако говоря за себе си, рядко съм се потил, тъй като не правя кардио. Но да гледаме тълпата. Фитнесът е зала, в която извършваш няква физическа дейност и логично - потиш се. Ако си смениш фланелката, единственото, което правиш, е да намокриш новата си фланелка със старата пот. Единственото.
- Човек не избира дали да се поти или не, някои хора се охлаждат по-добре от други.

Аз лично препоръчвам на Ина79д123жрено19ми6 да става нощем, за да се къпе. Нощем човек се поти и не е приятно. Нека това става от 2 до 4 пъти, например в 12, 2, 4 и 6 часа е добре. После като станеш в 8 - пак. Щото се потиш.

И тъй като, както споменах, човек не избира как да се поти, по колко да се поти, колко пъти в денонощието и т.н. , за мен е малко по-важно какъв е човекът като личност, потенето се оправя. Но за жалост комплексарското поведение, неграмотността в напреднала възраст, елементарното, подигравателно мислене - никога.
__________________
I want you to notice
when I'm not around
You're so fuckin' special
I wish I was special
http://squirrelsbrother.hit.bg/g.gif
Отговори с цитат
  #24  
Стар 19th October 2009, 21:09
Аватара на Gossow
Gossow Gossow не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jul 2008
Мнения: 4 790
По подразбиране

1:0
Отговори с цитат
  #25  
Стар 20th October 2009, 09:13
ina79d ina79d не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jul 2008
Мнения: 233
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от evelinho
1:0




Отговори с цитат
  #26  
Стар 20th October 2009, 12:45
Аватара на rokoko
rokoko rokoko не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Мнения: 5 215
По подразбиране

Леле, Иванин, душко, Секна ми се кръста от смях
Така не съм се смяла от бая време
__________________
Знаеш ли?..........Харесва ми да чувам гласът ти рано сутрин, денят ми после е невероятно хубав...............
Отговори с цитат
  #27  
Стар 20th October 2009, 18:41
Аватара на dona Mara
dona Mara dona Mara не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Dec 2008
Мнения: 41
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от ina79d
Цитирай:
Първоначално написано от dona Mara
хората, които излизайки от тоалетни ( особено в заведения, институции ) НЕ си мият ръцете.
А това за ръцете, мислиш ли ,че има такива, които не си мият ръцете?
Не мисля, говоря на какво съм свидетел.
Отговори с цитат
  #28  
Стар 22nd October 2009, 08:26
Аватара на Divinemouse
Divinemouse Divinemouse не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Aug 2007
Град: в мечтите ми
Мнения: 8 719
По подразбиране Re: ТРЕНИРОВКА = КЪПАНЕ

Цитирай:
Първоначално написано от Ivanin
[quote="Thomi
дрехити
Дрехите.

Цитирай:
Първоначално написано от ina79d
А, не като влезнеш в някой офис, магазин и пр. мирише на пот и дрехите, не си сменят всеки ден, с прани. А, пък тези, които имат униформи, пр.Техномаркет, фанелките откакто са им ги дали не са прани и вонят,вонят....
Запетайките не са ти страстта. елементарното, подигравателно мислене - никога.[/quote]


Иванин,я се запознай с точка 12 ако обичаш
12. Няма нужда да се заяждате и за единични правописни грешки. На всеки се случва се при бързото писане да се правят грешки. Изрично е забранено модераторстването в сянка - тоест правене на забележки на другите във форума. Ако видите някаква нередност - сигнализирайте на админа, той ще се погрижи да вземе мерки.
__________________
Да обичаш значи да страдаш,
затова обичай този, който заслужава страданието ти.
Отговори с цитат
  #29  
Стар 22nd October 2009, 15:33
Аватара на Solver
Solver Solver не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2005
Град: София
Мнения: 4 461
По подразбиране

Не виждам къде съм направил забележка, това е просто цитат и после една дума от мен. Ако беше забележка, щях да кажа следното - Thomi, пише се дрехите, а не дрехити. Дори няма връзка между цитата и моята дума, чисто съвпадение

И случайно се е получило по-забавно, много случайности като цяло ; )
__________________
I want you to notice
when I'm not around
You're so fuckin' special
I wish I was special
http://squirrelsbrother.hit.bg/g.gif
Отговори с цитат
  #30  
Стар 26th October 2009, 03:23
Sine Qua Non Sine Qua Non не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Sep 2009
Град: DreamWorld
Мнения: 910
По подразбиране

Ivanin, Кефиш мъ Не, сериозно, много ми хареса каквото си написал на предишната страница. Къпането на другите хора във фитнеса- това да ви е проблемът! брей
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: ТРЕНИРОВКАКЪПАНЕ
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 06:34.