IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 29th October 2009, 09:48
valq valq не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Feb 2009
Мнения: 384
По подразбиране д-р Динев

Понеже из различните теми срещнах мнения за този лекар (а не открих тема за специално за него), ще се радвам, ако обобщим резултатите му в отделна тема.
Отговори с цитат
  #2  
Стар 29th October 2009, 22:08
Celtic_dream1 Celtic_dream1 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Apr 2009
Мнения: 232
По подразбиране

Ами, аз вече оревах форума, но ще се опитам да бъда обективна. Първото което е, никак не обича да обяснява кое как се прави, директно минава на обещанията за резултати, които звучат много общо. Примерно - еми то не може от сега да се каже колко милиметра от кое, на място ще се види, идеята е да се достигне до еди-какъв си резултат. След една много подробна консултация с друг специалист особено по правеното вече по моя нос разбрах, че Динев не би могъл да се справи с по-сложен случай. Просто не изпълнява операцията в цялата сложност, при което резултатът на операционната маса изглежда много добре, но носът не е "закрепен" както трябва, не е предвидено напрежението, което оказват хрущялите помежду си, при което не може да се предвиди дали после няма някъде да има хлътване на кост (както е при мен), или увисване на ноздра (както е при мен) и т.н. Това, което мога да кажа като нещо положително все пак е, че не съм имала никакви инфекции и усложнения и възстановяването ми беше изключително леко. От тази гледна точка, една седмица е напълно достатъчна за възстановяване, стига после човек да е доволен от резултата. Чела съм хубави мнения за него от други теми за други процедури, но явно носът и работата с хрущяли не са му специалност. Не ми хареса обаче отношението му към недоволни пациенти - при мен измисленото решение за хлътналата кост да ми направи запълване с филър ми се стори ужасно непрофесионално.
Отговори с цитат
  #3  
Стар 29th October 2009, 22:15
Celtic_dream1 Celtic_dream1 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Apr 2009
Мнения: 232
По подразбиране

Ще ми се да добавя едно лично мнение като цяло за пластичните хирурзи - не бих се спряла на тях за ринопластика. Ако бях отделила малко повече време за проучване, щях просто да избера специалист УНГ, специализирал пластика. Защото специалност пластична хирургия ми се струва много обща, трябва да има и специалност нещо конкретно - примерно УНГ за нос и уши, стоматология и лицеви челюсти (това за брадичка примерно) и т.н. Обаче като видя пластик, който прави и носове, и цици, и брадички, и филъри... някак си не ми звучи много сериозно. Мое мнение де
Отговори с цитат
  #4  
Стар 30th October 2009, 11:03
ina79d ina79d не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jul 2008
Мнения: 233
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Celtic_dream1
Ще ми се да добавя едно лично мнение като цяло за пластичните хирурзи - не бих се спряла на тях за ринопластика. Ако бях отделила малко повече време за проучване, щях просто да избера специалист УНГ, специализирал пластика. Защото специалност пластична хирургия ми се струва много обща, трябва да има и специалност нещо конкретно - примерно УНГ за нос и уши, стоматология и лицеви челюсти (това за брадичка примерно) и т.н. Обаче като видя пластик, който прави и носове, и цици, и брадички, и филъри... някак си не ми звучи много сериозно. Мое мнение де
Извинете,че се намесвам тук.
И мое мнение. И от лични наблюдения (контакти) с УНГ д-ри. Те и това специализират-учат.
Отговори с цитат
  #5  
Стар 30th October 2009, 11:18
Аватара на sibi
sibi sibi не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Dec 2007
Мнения: 2 154
По подразбиране

И аз съм на същото мнение - за нос, по-добре при УНГ специалист, който е специализирал и пластика на нос.
Отговори с цитат
  #6  
Стар 26th November 2009, 18:07
Аватара на siss
siss siss не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Mar 2009
Град: Sofia
Мнения: 409
По подразбиране

Е как да няма такава тема, има даже две:
http://www.tialoto.bg/forum/viewtopic.php?t=11393
http://www.tialoto.bg/forum/viewtopic.php?t=11357
С една дума - недоволни!
Отговори с цитат
  #7  
Стар 26th November 2009, 21:48
Аватара на gwendoline
gwendoline gwendoline не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: The Garden of Eden
Мнения: 9 049
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Celtic_dream1
Ако бях отделила малко повече време за проучване, щях просто да избера специалист УНГ, специализирал пластика. Защото специалност пластична хирургия ми се струва много обща
Доколкото разбирам си правила рино при Динев... Чудя се какво те е накарало да отидеш при някой, който има специалност само "Обща хирургия", а не "Пластична", за УНГ пък съвсем да не говорим.....
Защото специалност "Пластична хирургия" може да ти звучи доста общо, но някои хирурзи и нея нямат
Отговори с цитат
  #8  
Стар 26th November 2009, 22:23
Аватара на Reason
Reason Reason не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2007
Град: Зад пулта
Мнения: 7 680
По подразбиране

A до колкото аз знам в България няма хирург със специалност "Пластична хирургия"!
Не говоря за хора изкарали курсове и някви специализацийки, а такива учили само с тази цел - пластика!
__________________
На някои хора птичето на щастието каца, а на други им се изсира на рамото!
Отговори с цитат
  #9  
Стар 26th November 2009, 22:26
Аватара на gwendoline
gwendoline gwendoline не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: The Garden of Eden
Мнения: 9 049
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Reason
A до колкото аз знам в България няма хирург със специалност "Пластична хирургия"!
Не говоря за хора изкарали курсове и някви специализацийки, а такива учили само с тази цел - пластика!
Ооооо....има, разбира се. повечето са свършили тая работа (не говоря за дипломи от конференции и курсове от други страни )Но няма значение....
Отговори с цитат
  #10  
Стар 26th November 2009, 22:28
Аватара на Reason
Reason Reason не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2007
Град: Зад пулта
Мнения: 7 680
По подразбиране

Кои ги тия, че нещо аз не ги знам...
__________________
На някои хора птичето на щастието каца, а на други им се изсира на рамото!
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Динев
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 05:36.