IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 12th September 2007, 22:05
Аватара на gwendoline
gwendoline gwendoline не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: The Garden of Eden
Мнения: 9 049
По подразбиране Въпрос към тунингованите с импланти: Мръзнат ли гърдите ви?

Може би да ви се стори глупав или смешен въпроса ми, но откакто съм с новите си цици (вече един месец ) - когато е студено времето - направо измръзвам откъм цици. Едно на ръка, че почти винаги и при най-лекия полъх при топло време са винаги настръхвали, но при студено като тези дни - направо ме втриса Пък и на пипане кожата е студена, сякаш съм ги извадила току що от фризера Добре, че поне не са толкова "вдървени" и твърди, че... май щях леко да се разочаровам... Всъщност от долната част все още са ми леко изтръпнали и може би от това идва това задържане на студенина... Слаба циркулация на кръвта ли е... Ефект от скорошната операция ли е или просто само при мен се наблюдава това явление... Вярно, че не нося сутиен принципно, макар принудена от това, че ми е все студено да сложих един доста плътничък сутиен вчера... Ефектът бе нулев - и през сутиена, и блузата и през коженото ми яке зърната ми стърчаха като закачалки - направо си умрях от срам... Едвам го изтраях цял ден в работата; мислех по едно време да го сваля в тоалетната, но само мисълта че ще остана "по зърна" в службата ме разубеди
Момичета, споделете как е при вас; някоя имала ли е подобен проблем със студа и мръзнене на гърдите?
Отговори с цитат
  #2  
Стар 13th September 2007, 09:02
Babri Babri не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jul 2007
Мнения: 16 744
По подразбиране

И какво лошо има да ти се виждат зърната И на мен ми е по-добре без сутиен,така лекичко да се полюшват.Е,малко отклоняваш мъжките погледи към деколтето си,ама това е друг въпрос А сега за измръзването-аз не съм усетила при мен такова нещо.Само са малко по-твърди от преди.
Отговори с цитат
  #3  
Стар 13th September 2007, 09:28
junglegirl junglegirl не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2006
Мнения: 1 598
По подразбиране

И на мен ми е много странно това усещане,но съм го чувала и от други хора,така че не си само ти със сигурност.
А по-слабата чувствителност в долната част на гърдите е от друго.Ти си със субмамарен/или под гърдата/ достъп,при което се прерязват нерви,но частично чувствителността се възвръща с времето.
__________________
Щастлив е не този,който има повече,а този,който е щастлив от това,което има...
Отговори с цитат
  #4  
Стар 13th September 2007, 11:53
krema1981 krema1981 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2007
Мнения: 24
Изпратете съобщение чрез ICQ до krema1981
По подразбиране

здравеи гуен и аз искам да ти кажа 4е и при мен го има този проблем.когато изляза навън и само да ме лъхне,гардите ми се стягат,по скоро мускулите и 4увствам една тежест,особено в горната 4аст,сякаш някои ми е слойил 2 камъка на гардите и вървя с тях.вървя малко и спирам защото се измарям от напрягане.и веднага когато вляза на топло се отпускам и ми минава.дали ще продължава дълго време така.
Отговори с цитат
  #5  
Стар 13th September 2007, 16:40
alfa alfa не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 873
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Babri
И какво лошо има да ти се виждат зърната
Кво нищо лошо....
Отговори с цитат
  #6  
Стар 13th September 2007, 16:42
Hrissy Hrissy не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Mar 2007
Град: Varna
Мнения: 58
По подразбиране

И на мен ми прави впечатление че кожата на гърдите ми е по -студена от останалата,когато времето е хладно и съм облечена по -тънко.Мисля че се дължи на това ,че импланта е между тялото и кожата и тя няма как да е толкова топла колкото когато не е имало имплант там.Т.е кожата не се допира директно до тялото и за това не е толкова топла.Поне аз така си го обяснявам.Не може в никакъв случай причина да е това ,че не е кръвоснабдена правилно.
Отговори с цитат
  #7  
Стар 13th September 2007, 17:49
Lady Blue Lady Blue не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jul 2007
Мнения: 89
По подразбиране

Бях чела в нета,един мъж разказва как спал с жена със силикон в гърдите и че били студени като змия,казах му да дойде в нашия форум
Отговори с цитат
  #8  
Стар 15th September 2007, 22:12
Аватара на helen tt
helen tt helen tt не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jun 2007
Мнения: 63
По подразбиране

Гуен, нормално е зърната да са ти много чувствителни, особено през първия месец. Моят доктор ме предупреди за това и каза, че дори на някои им били толкова чувствителни, че си слагали памук.
Аз мойте не съм ги усетила по-студени, но наистина са по-вдървени, когато е студено. Аз мисля, че това е нормално дори при естествените цици.
Отговори с цитат
  #9  
Стар 16th September 2007, 12:32
Аватара на gwendoline
gwendoline gwendoline не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: The Garden of Eden
Мнения: 9 049
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от helen tt
Гуен, нормално е зърната да са ти много чувствителни, особено през първия месец. Моят доктор ме предупреди за това и каза, че дори на някои им били толкова чувствителни, че си слагали памук.
Аз мисля, че това е нормално дори при естествените цици.
Може би несъм се изразира съвсем правилно, но проблемът е че се изстудяват (направо са ледени) гърдите в долната част и оттам ме втриса, а зърната са просто реакция от този студ, но по-чувствителни са ми самите гърди
Отговори с цитат
  #10  
Стар 16th September 2007, 14:03
Аватара на helen tt
helen tt helen tt не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jun 2007
Мнения: 63
По подразбиране

Ми аз не съм усетила такова нещо.
Какви са ти имплантантите?
Моите са Евросиликон със средно висок профил, грапави, с мек кохезивен гел.
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: ВъпроскъмтунингованитеимплантиМръзнатлигърдитеви
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 07:44.