IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 19th June 2009, 20:24
Аватара на tainichka
tainichka tainichka не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: May 2009
Град: София
Мнения: 173
По подразбиране Свинска зурла

Това е най-големият ми кошмар - ако ще ми "моделират" зурла, ще помисля за самоубийство. Не, първо ще убия доктора.
От какво се получава този "ефект", обаче? Не е ли от техниката на опериране. Доколкото разбрах няма човек, на който да са му премахнали гърбица без дежурното "повдигане на върха". Аз например нямам нужда от повдигане и най-добре да не се оперирам.
За какво се правят снимки, консултации, разговори... Хората ли не могат да обяснят какво точно искат, докторите ли са некадърни?!
Отговори с цитат
  #2  
Стар 19th June 2009, 21:35
Аватара на ViRt
ViRt ViRt не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jun 2009
Мнения: 79
Изпратете съобщение чрез MSN до ViRt
По подразбиране

Къде я видя тази "зурла" ?? сподели
__________________
Най-голямата сила е да можеш да заповядаш на себе си...
Отговори с цитат
  #3  
Стар 19th June 2009, 21:44
Аватара на boby_pl
boby_pl boby_pl не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2008
Мнения: 183
По подразбиране

Що за глупости? Момичета, към такава операция не трябва да се пристъпва с истерия и песимизъм. Лично аз и за миг не съм мислила негативно, напротив, вярвах че съм открила моя хирург и че след интервенцията ще имам хубаво носле без гърбица. Доволна съм от резултата и не виждам никаква зурла на лицето си. Не си правите услуга с такива мисли, още по-малко на хората, които наистина искат да променят тази част от себе си. С такива теми и изказвания можете неоснователно да разколебаете всеки.
Отговори с цитат
  #4  
Стар 19th June 2009, 21:53
Аватара на ViRt
ViRt ViRt не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jun 2009
Мнения: 79
Изпратете съобщение чрез MSN до ViRt
По подразбиране

Аз никак не съм негативно настроена ,напротив даже нямам рърпение да разбера кога ще е датата и нито ще се откажа ,просто аз дори не разбрах за какво става въпрос
__________________
Най-голямата сила е да можеш да заповядаш на себе си...
Отговори с цитат
  #5  
Стар 19th June 2009, 21:58
Аватара на tainichka
tainichka tainichka не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: May 2009
Град: София
Мнения: 173
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от boby_pl
Що за глупости? Момичета, към такава операция не трябва да се пристъпва с истерия и песимизъм. Лично аз и за миг не съм мислила негативно, напротив, вярвах че съм открила моя хирург и че след интервенцията ще имам хубаво носле без гърбица. Доволна съм от резултата и не виждам никаква зурла на лицето си. Не си правите услуга с такива мисли, още по-малко на хората, които наистина искат да променят тази част от себе си. С такива теми и изказвания можете неоснователно да разколебаете всеки.
Твоето предишно носле е нищо в сравнение с моето. На твое място и аз щях да си подсвирквам. А и не съм тук, за да навивам някого да си прави операция или да го разколебавам.
Отговори с цитат
  #6  
Стар 19th June 2009, 22:00
Аватара на boby_pl
boby_pl boby_pl не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2008
Мнения: 183
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от ViRt
Аз никак не съм негативно настроена ,напротив даже нямам рърпение да разбера кога ще е датата и нито ще се откажа ,просто аз дори не разбрах за какво става въпрос
Радвам се, че не си негативно настроена, повярвай ми това ще ти е само във вреда. Аз по природа съм супер страхлива, не понясам на болка и съм доста суетна. И въпреки всичко това се престраших и го направих. Не съжалявам дори за секунда. Операцията ми беше на 7 май, а вече дори не помня че съм се оперирала. Като се погледна в огледалото съм супер щастлива, защото промяната при мен е огромна.
Отговори с цитат
  #7  
Стар 19th June 2009, 22:04
Аватара на boby_pl
boby_pl boby_pl не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2008
Мнения: 183
По подразбиране

Цитирай:
Твоето предишно носле е нищо в сравнение с моето. На твое място и аз щях да си подсвирквам. А и не съм тук, за да навивам някого да си прави операция или да го разколебавам.
Ти видя ли го добре, защото ми беше доста голямо и гърбаво? Имай предвид, че съм сложила най-хубавите си снимки отпреди, за да не се излагам с огромния нос. А и имам чувството, че при най-големите и гърбави носове промяната е най-голяма и стават най-хубави.
Отговори с цитат
  #8  
Стар 19th June 2009, 22:17
Аватара на tainichka
tainichka tainichka не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: May 2009
Град: София
Мнения: 173
По подразбиране

Видях го, да. Не е бил дълъг, в никакъв случай голям. Фин е и не е месест. Само лека чупка отгоре, с която "Джамбазов се е справил блестящо". Както вече писах - добър е на леките случаи.
Отговори с цитат
  #9  
Стар 19th June 2009, 22:22
Аватара на tainichka
tainichka tainichka не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: May 2009
Град: София
Мнения: 173
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от ViRt
Аз никак не съм негативно настроена ,напротив даже нямам рърпение да разбера кога ще е датата и нито ще се откажа ,просто аз дори не разбрах за какво става въпрос
Като си положително настроена, не чети моите гадни "зурлести" теми.
Отговори с цитат
  #10  
Стар 19th June 2009, 22:33
Аватара на ViRt
ViRt ViRt не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jun 2009
Мнения: 79
Изпратете съобщение чрез MSN до ViRt
По подразбиране

всеки си има мнение аз не налагам своето ,просто го споделям.Всеки сам си преценява какво да прави и какво не .Успех на всички
__________________
Най-голямата сила е да можеш да заповядаш на себе си...
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Свинсказурла
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 03:41.