IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 20th July 2009, 18:46
Аватара на sisoni
sisoni sisoni не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jan 2008
Град: St.Zagora
Мнения: 441
По подразбиране ЦЕНАТА НА ИСТИНАТА-предаване по Нова тв.

Шоуто, което запали цял свят, търси своите първи герои в България. От днес започва кастингът на предаването „Цената на истината”, което тръгва по Нова от септември. Ако се съмнявате дали най-важните хора в живота ви са честни с вас, предложете им да участват в „Цената на истината”. А ако самите вие искате да им докажете, че сте искрени с тях, се запишете вие. Третият вариант е да ви трябват много пари тази есен...

Кастингът на играта ще бъде отворен, без краен срок на записване, участници ще се набират и по време на сезона на предаването. Няма и възрастова граница за кандидатите, единственото условие е да са пълнолетни.

Кастингът на „Цената на истината” ще премине през четири етапа. В първия желаещите да участват трябва да попълнят анкетна карта чрез сайта на играта: www.istina.novatv.bg Одобрените кандидати от първия кръг ще бъдат поканени на събеседване, където трябва да впечатлят журито с интересни лични истории. Третият етап представлява психологическа игра, а последният е преминаване през тест с детектор на лъжата.

Въпросите, които ще бъдат задавани на теста с полиграфа са 21 и ще имат личен характер. Често участниците ще трябва да признават пред зрителите неща, които не биха признали дори пред самите себе си. Например: „Ако можехте да се върнете назад бихте ли се оженили за същата жена”, „Бихте ли сложили смъртоносна инжекция на майката си, ако знаете, че е неизличимо болна”, или „Вярно ли е, че обичате едното си дете повече от другото?”.

Въпросите в предаването са разделени на 6 нива (групи), като всяко от тях носи определена сума. В първия етап участникът трябва да отговори на 6 питания, във втория на 5, в третият на 4, в четвъртия на 3, в петия на 2 и в шестия само на един въпрос, който може да му донесе голямата награда от 200 000 лева.



На снимката: Анет Нелсън (Нети), занимаваща се с недвижимо имущество, която е първата участничка в щатското издание на "Цената на истината", отговорила коректно на 18 от въпросите и спечелила 200 000 $. Единият от тях е бил дали, ако майка й е неизличимо болна и би искала животът й да свърши, Нети би й помогнала. Тя е отговорила "не" и е спечелила 200 000 $. Въпросите в американското издание са също 21, а най-високата награда там е 500 000 $.



Според вас дали наистина ще допуснат искрените хора или нарочно ще допускат тези кадето не са толкова искрени,какво мислите за играта???
__________________
Научи се да слушаш,понякога шанса чука много тихо на вратата!!!
Отговори с цитат
  #2  
Стар 20th July 2009, 18:49
Аватара на sisoni
sisoni sisoni не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jan 2008
Град: St.Zagora
Мнения: 441
По подразбиране

интересно ми е,дали наистина искрените хора ще допускат до шоуто или нарочно точно тях няма да ги допуснат защото точно те ще спечелят по голяма сума,вие как мислите,какво мислите за предаването,имяте ли по голяма информация за предаването???
__________________
Научи се да слушаш,понякога шанса чука много тихо на вратата!!!
Отговори с цитат
  #3  
Стар 20th July 2009, 19:05
Аватара на Darini
Darini Darini не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Dec 2008
Град: на гости съм на 3-тата планета
Мнения: 2 401
По подразбиране

Прочетох въпросите много внимателно,но да ти кажа не бих участвала.Винаги можеш да сбъркаш от притеснение.Друг въпрос е,пък че можеш да ги назубриш и да спечелиш.Но със сигурност ще има доста разсейване и отклонение от въпосите,за да могат да те шашнат-такава сума не се дава на толкова лесно на когото и да е!!Малко съм скептична,но..
Давай,Сисони-ти си!!Ще те гледаме!!
Отговори с цитат
  #4  
Стар 20th July 2009, 19:46
Аватара на sisoni
sisoni sisoni не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jan 2008
Град: St.Zagora
Мнения: 441
По подразбиране

до колкото разбрах,можеш да се откажеш и да си трагнеш с по малко пари,май не съм сигурна!?първият етап е от 6 въпроса,втория 5,трети 4,и т.н и най-последният е за 200 000лв.мисля че може и с по малко пари да си трагнеш,както в sdelka ili ne - можеш да си тръгнеш с различна сума,сугурно и тука е така предполагам,аз в sdelka ili ne преди време на майтап се регистрирах то взеха че ме извикаха и спечелих 10 000лв. сега и в това се регистрирах ЦЕНАТА НА ИСТИНАТА и взеха че ми звъннаха за кастинга и сега се чудя,понеже съм супер искрена не ми пука дали ще обидя някой с нещо аз си казвам истината и съм дирекна страхотен непукист съм в това отношение,та се питам та то такива сигурно няма да ги допускат до шоуто понеже точно те печелят,много се чудя дали да се разкарвам въобще до София........... вие как мислите,искрените или точно тези които не са искрени ги допускат според вас 50 на 50 съм дали въобще да се разкарвам до там за кастинга.................................
__________________
Научи се да слушаш,понякога шанса чука много тихо на вратата!!!
Отговори с цитат
  #5  
Стар 20th July 2009, 20:30
Аватара на HATE
HATE HATE не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Feb 2006
Град: NWBG
Мнения: 4 031
По подразбиране

Това ще цепи мрака и със сигурност ще го гледам,
__________________
Hagh qoHpu' neH HeghtaHvIS SuvwI'pu'
Не малко народ се е удавил в ривъра!
Отговори с цитат
  #6  
Стар 20th July 2009, 21:27
Аватара на valeto
valeto valeto не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Sep 2005
Град: София
Мнения: 9 208
По подразбиране

По принцип в България винаги се търси скандалното.
И както всеки път, във всяка игра, независимо от регламента и наградата, ще се търсят кандидати, които да направят колкото се може по-голямо "шоу" /така да се каже/. И смятам, че "шоуто" ще е колкото се може по-зрелищно - трябва да хвърчат сълзи, простотии и тем подобни. Надали точно хората, на които не им пука, които си казват истината и в частност - които наистина имат шанса да спечелят голямата награда, ще се класират.

BG реалност - трябва да си изкараме кирливите ризи и нааканите гаКи, за да има зрителски интерес.
__________________
. LIVE . RIDE . FLY
Отговори с цитат
  #7  
Стар 20th July 2009, 21:30
Аватара на sisoni
sisoni sisoni не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jan 2008
Град: St.Zagora
Мнения: 441
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от valeto
По принцип в България винаги се търси скандалното.
И както всеки път, във всяка игра, независимо от регламента и наградата, ще се търсят кандидати, които да направят колкото се може по-голямо "шоу" /така да се каже/. И смятам, че "шоуто" ще е колкото се може по-зрелищно - трябва да хвърчат сълзи, простотии и тем подобни. Надали точно хората, на които не им пука, които си казват истината и в частност - които наистина имат шанса да спечелят голямата награда, ще се класират.

BG реалност - трябва да си изкараме кирливите ризи и нааканите гаКи, за да има зрителски интерес.
и аз така мисля
__________________
Научи се да слушаш,понякога шанса чука много тихо на вратата!!!
Отговори с цитат
  #8  
Стар 20th July 2009, 21:33
Аватара на sisoni
sisoni sisoni не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jan 2008
Град: St.Zagora
Мнения: 441
По подразбиране

и много кандидати играят някаква фалшива роля според мене,само и само да вземат парички,и в биг брадарите е така,всичко е актъорство
__________________
Научи се да слушаш,понякога шанса чука много тихо на вратата!!!
Отговори с цитат
  #9  
Стар 20th July 2009, 22:02
Аватара на apoklistika
apoklistika apoklistika не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 10 502
По подразбиране

Туй шоу е доста нескопосано измислено. Нерядко се случва при искрено отговаряне на въпроса да ти светне червената лампичка, защото примерно при предварителното тестване сърцето ти е блъскало в друг ритъм и полиграфа отчита отговора като грешка. Не знам дали ясно го обясних, ама работата е на късмет, няма честни/нечестни хора, всеки може да се издъни или машината да го издъни. Можеш да се откажеш, да, а веднъж или два пъти, не помня колко, могат да те спасят придружителите ти, ако сметнат, че ти не би искала да отговаряш на този въпрос и да поискат да ти сменят въпроса. А въпросите са повече от мръсни и кирливи.
Отговори с цитат
  #10  
Стар 20th July 2009, 22:10
Аватара на jolifille
jolifille jolifille не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2008
Град: Luzern CH
Мнения: 4 060
По подразбиране

Съгласна сам с Апо,.......в Франция има едно доста интересно релити шоу,което следя с интерес,....в една къща влизат 15 човека,всеки от които крие по една тайна за себе си,...и другите в къщата трябва да я открият,които я откре получава една голяма сума пари,...а последния или този на които не са познали тайната,получава голямата награда,....това ми е супер интересно,.... :P
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: ЦЕНАТАНАИСТИНАТАпредаванепоНоватв
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 17:39.