IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 28th June 2013, 13:15
astrool astrool не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2013
Мнения: 11
По подразбиране Моля за съвет -отопластика

Здравейте , много ви моля за съвет , за отопластика , днес ходих при доц. Емил Георгиев от Нефритити и друг доктор Калин Георгиев от Пирогов , който си прави операциите в ВИАМЕДИК. Някой може ли да ми каже как стоят нещатата при тях доволни и недоволни ? И двамата ме убеждават ,че след 1 седмица след операцията се маха превръзката и няма следи от операция , до 1 месец краен реззултат. Възможно ли е това ? Много ви моля за отговор ,защото трябва до 1 , 2 дни да реша какво да правя и къде да се оперирам . Благодаря предварително
Отговори с цитат
  #2  
Стар 28th June 2013, 14:28
Аватара на jansi
jansi jansi не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Nov 2010
Мнения: 58
По подразбиране

аз съм доволна от емил георгиев, макар и с друга корекция /на носа/, в другите теми имаше един родител с малко дете доволни от операция на уши пак при него.
Отговори с цитат
  #3  
Стар 28th June 2013, 16:25
astrool astrool не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2013
Мнения: 11
По подразбиране

Благодаря много може ли линк за тяхната тема да ги попитам , че не мога да намеря мнението им . Ще съм ти много благодарен
Отговори с цитат
  #4  
Стар 29th June 2013, 12:41
Аватара на jansi
jansi jansi не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Nov 2010
Мнения: 58
По подразбиране отопластика

Ето тук:
http://www.tialoto.bg/forum/showthre...t=1530&page=17
Отговори с цитат
  #5  
Стар 29th June 2013, 20:25
klarisina klarisina не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Nov 2006
Мнения: 341
По подразбиране

От емил георгиев има ужасно много недоволни, поразрови се във форума и ще си съставиш мнение дали трябва да рискуваш с него!
Отговори с цитат
  #6  
Стар 29th June 2013, 21:45
ivonaaa ivonaaa не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Mar 2013
Мнения: 31
По подразбиране

Аз си правих отопластика преди около месец. Не отидох при Е.Георгиев, защото в този и в др. форуми четох няколко лоши мнения за него по повод на корекция на уши. Другият хирург не съм го чувала. На мен ми махнаха превръзката 3 дни след операцията, конците на 14-ия ден и тогава ИМАШЕ белези. Според мен не е възможно да нямаш белези 1 седмица след операцията. Но в този период ходиш с лента за коса денонощно и тя ги скрива. Днес (малко повече от 1 месец след операцията) белезите са малки, скрити са в гънката зад ухото, и се виждат само ако застанеш много близо и се вгледаш внимателно. Крайният резултат се наблюдава 3 до 6 месеца след операцията. В този период те се ''отпускат" и добиват по-естествен вид. Отпускането е най силно през 1-я месец.
Отговори с цитат
  #7  
Стар 1st July 2013, 09:07
astrool astrool не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2013
Мнения: 11
По подразбиране

Благодаря много на всички за изчерпателните отговори , интересувам се и от друг доктор - Живко Кънев , има добри мнения , цените са приемливи ,това което ме интересува е само отопластика благодаря предварително
Отговори с цитат
  #8  
Стар 2nd July 2013, 11:24
ivonaaa ivonaaa не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Mar 2013
Мнения: 31
По подразбиране

Преди моята операция и аз се интересувах за д-р Живко Кънев, но попаднах само на мнения за операция на гърди, а и мен ме интересуваше отопластиката. Иначе в сайта му е посочена цена от 450 евро, което ми се видя малко странно, в сравнение с цените при други хирурзи, които са поне 2 пъти по-високи. Ако ходиш на консултация питай по кой метод работи, по-добре да е с пилене на хрущяла, а не с изрязване. Успех!
Отговори с цитат
  #9  
Стар 2nd July 2013, 15:46
astrool astrool не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2013
Мнения: 11
По подразбиране

С пилене е , операцията ми е утре и ми е доста притеснено , болки има ли при самата операция ? Упойката е местна.
Отговори с цитат
  #10  
Стар 2nd July 2013, 17:52
ivonaaa ivonaaa не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Mar 2013
Мнения: 31
По подразбиране

Не се притеснявай за операцията. Изобщо не боли. Усещаш като те шият и пиленето, но болка няма. И един съвет: измий си косата преди операцията, че не се знае кога пак ще можеш да я миеш
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Молязасъветотопластика
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 17:43.