IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #81  
Стар 27th January 2011, 23:14
Аватара на Divinemouse
Divinemouse Divinemouse не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Aug 2007
Град: в мечтите ми
Мнения: 8 719
По подразбиране

И аз имам приятелка с козметичен център в който половината форум ходи ,но да си ме видяла така да ги препращам натам без да искам...
__________________
Да обичаш значи да страдаш,
затова обичай този, който заслужава страданието ти.
Отговори с цитат
  #82  
Стар 30th January 2011, 17:04
rednails rednails не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2008
Град: Varna
Мнения: 7
По подразбиране

Здравейте,от доста време ви чета,но досега не съм писала.Форумът ми е помогнал много и ще се радвам и аз да споделя опит.По темата-др.Денкова е добър специалист.При нея съм си правила лазарен ресърфейсинг,заради белези на лицето и съм много доволна.Мисля че апаратурата,с която разполага е една от най-добрите в България.
Отговори с цитат
  #83  
Стар 30th January 2011, 20:33
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от diana_77280
Здравейте,от доста време ви чета,но досега не съм писала.Форумът ми е помогнал много и ще се радвам и аз да споделя опит.По темата-др.Денкова е добър специалист.При нея съм си правила лазарен ресърфейсинг,заради белези на лицето и съм много доволна.Мисля че апаратурата,с която разполага е една от най-добрите в България.
Радвам се за теб,дано никога не се разочароваш от никой!успехи
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #84  
Стар 12th February 2011, 23:40
borysowa borysowa не е на линия
Junior Member
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2011
Мнения: 4
По подразбиране

diana_77280 ако не е проблем би ли обяснила малко повече за тази процедура.Точно рисърфисинг-а ме интересува.Бях решила да правя лазерен пилинг при Мая Тачева,когато случайно попаднах на тази тема и сега не знам какво да правя... Кой рисърфисинг ти правиха този от 1400? или от 500?.При мен проблема е в разширените пори и петната.
Отговори с цитат
  #85  
Стар 13th February 2011, 18:05
rednails rednails не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2008
Град: Varna
Мнения: 7
По подразбиране

Здравей borysowa,пилингът който си правих беше active fx на цялото лице и max fx на белезите,това беше мое решение и причината да се скараме с др.Денкова още на първата минута (явно Денкова необича някой да й казва какво да прави).Бях в клиниката единственно заради лазерът,който е един от най-добрите в света засега.Между другото знам че и Кадурина има такъв лазер.Аз съм много доволна от процедурата,но мисля да направя още една за да имам оптимален ефект.Но честно казано от Денкова не съм много доволна,не срещнах отношението на което се надявах,но това не означава че не е професионалист.В клиниката бях 20 мин.,пилингът беше с местна упойка,цялото ми лице беше на подутини където са слагали упойката(като я питах каква е упойката ми отговори-местна )и бях адски зачервена,на места дори черна.След процедурата не я видях,дори не си направи труда да види как съм една сестра ме заведе до рецепцията платих си и ми пожелаха приятен ден .Радвам се,че имаше една млада,много мила лекарка,с руса коса,която дойде точно преди да вляза в асансьора и ми каза че след обяд ще е там,няма да има лекари и ако искам да отида.Не ми се наложи,но ми стана приятно че все пак предложи.Червенината и коричките бяха 1 седмица,след това кожата ми беше прияно розова.Бяха ми казали само с обикновен вазелин да се мажа и да не си мокря лицето 5 дни,на мен ми течеше много лимфа и затова от време на време попитах с кърпички и пак мажех.На 5тия ден измих лицето с вода и почти цялата се обелих,но там където беше "минал" макс фх,коричките стояха до 7мия ден.Слъцезащитен фактор 100 дори и само до магазина!!!!Стана много дълъг поста,но се постарах да опиша детайлно.
Отговори с цитат
  #86  
Стар 13th February 2011, 22:34
borysowa borysowa не е на линия
Junior Member
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2011
Мнения: 4
По подразбиране

Благодаря много за информацията ИМам само още 2-3 питания.В сайта на клиниката пише,че преди и след процедурата се пие антибиотик и се маже лицето с разни кремове.Освен с вазелин с др мазали се и пи ли антибиотик?И ако не е проблем да ми кажеш ,колко ти излезе цялата процедура ,разбирам 4е макс фх е бил частичен(ако искаш пиши на лично)и последно ,много ли време чака за час или се записва бързо? И пак много благодаря за информацията
Отговори с цитат
  #87  
Стар 19th February 2011, 00:46
rednails rednails не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2008
Град: Varna
Мнения: 7
По подразбиране

izvinqvam se za latinicata,no pisha ot tel.v Sofiq sam sled lipofiling na ustni.Vav vtornik mi beshe konsultaciqta a v srqda operaciqta,koeto otgovarq na vaprosa ti kolko vreme se chaka ako imat wreme moje oshte na sledvashtiq den.Za pilinga ne sam chakala-napravo zapisah chas za procedura,kogato imah rabota v Sofiq.Ne sam pila nikakvi lekarstva,nito sam mazala nesho razlichno ot obiknoven vazelin.I neshto koeto mislq che e vajno-napravih piling varhu beleg ot plastichna operaciq na 2meseca-efekta e ujasen,razshiri se.Inache belezite ot akne gi nqma,a 3 te dupki ot varicela,koqto karah kato dete prilichat na malko po-golemi pori.
Отговори с цитат
  #88  
Стар 27th February 2011, 17:12
borysowa borysowa не е на линия
Junior Member
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2011
Мнения: 4
По подразбиране

Аз вече бях на консултация и ми заявиха ,че тази процедура била за хора с много бяла кожа и за да има ефект при мен трябвало да направя поне 4 процедури,което и да искам няма как това са ужасно много пари(поне за мен де) Ти много ли си бяла като тен?Явно в крайна сметка ще опитам и при Тачева....
Отговори с цитат
  #89  
Стар 27th February 2011, 22:03
rednails rednails не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2008
Град: Varna
Мнения: 7
По подразбиране

Не съм бяла в никакъв случай!Но и мургава не съм!Как така 4 процедури?С актив фх ли?Аз знам че се правят 2,максимум 3,това си е доста агресивна процедура!Опитай където сметнеш,че е по-добре Успех И пиши за резултата после
Отговори с цитат
  #90  
Стар 28th February 2011, 20:28
borysowa borysowa не е на линия
Junior Member
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2011
Мнения: 4
По подразбиране

И аз така,нито бяла,нито мургава-да с актив фх,а макс фх ми казаха че трябва да съм едва ли не снежен човек,той бил за още по бяла кожа,а бях така сигурна,че най-накрая съм намерила решение... Утре съм при Тачева,та да видя там какво ще ми кажат
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: КозметичнадерматологияДенковаилиТачева
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 16:35.