IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #3241  
Стар 14th July 2009, 09:40
greqna greqna не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Mar 2009
Град: София
Мнения: 250
По подразбиране

АААааа Дунди к'во се правиш на разсеяна....
Аз вчера си забърках мноооооооооого вкусни гювечета,скоро май пак ще забъркам..мммммм
А тая сутрин даже забравих да се измеря да видя дали ще съм пак на вчерашните кг


Айде чао от мен и ви желая лек и отслабващ ден!
Отговори с цитат
  #3242  
Стар 14th July 2009, 10:04
Аватара на Izabo
Izabo Izabo не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Apr 2006
Град: София
Мнения: 1 401
Изпратете съобщение чрез ICQ до Izabo
По подразбиране

Добрютро, лейдис ! (То пладне стана, докато си пусна мнението, ама го оставям така ...)
Ейндж, успокой се и не приемай нарушението на режима като нещо фатално..., а като нещо минало и никога повече нямащо да се случи ! Знаеш какво трябва да ядеш за добър резултат преди морето, ограничи солта, за да не задържаш вода и всичко ще е наред ! Папа ли трицки вече? (аз пък, ако не пия чай, WC няма да видя... )
Мери, много се радвам, че си пак с нас ! Дано имаш време да пишеш по-често !
Ивче, в трета си вече (завиждам ти безкрайно ), можеш да си позволяваш разни неща ! Нека това те кара да си супер стриктна през останалото време.., нали знаеш, че ще дойде гала вечерята и тогава ще можеш да хапнеш от любимите неща !
А така, Дунде! Май със спорта е като с храната..., апетитът идва с яденето ! Така че.., колкото повече, толкова повече !
Неда, от нерви ще да е... Много ти се събра в последно време, но се надявам да отшуми бързо ! Преди лягане може да пиеш ментово чайче (или друго с успокоително действие) например, по-добре недей прясно мляко обаче.
Деси, направо съпреживях мига на върховно удоволствие с теб !!!!!! Страхотно е ! Около мен още никой не се е втрещил така..., поне не в положителен смисъл ! Между другото, и за мен разходката до центъра по повод ДДС декларацията беше истински празник !
__________________
Chocoholic !
Отговори с цитат
  #3243  
Стар 14th July 2009, 10:27
iloina iloina не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jul 2008
Град: България, Русе
Мнения: 177
По подразбиране

Izabo, как си бе мацко ко прайкаш и как вървят при теб нещата.Мисля, си хора аз(голям словоред)всяка седмица да имам един ден само на варени яйца и един ден само на краставици и доматки, да видим къв ще е ефекта, в четвъртък ще ми е деня с яйцата сега, а после в понеделник на краставици и домати и едни кисело мляко-в понеделник, че не съм на фитнес тогава
Отговори с цитат
  #3244  
Стар 14th July 2009, 10:37
Аватара на Izabo
Izabo Izabo не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Apr 2006
Град: София
Мнения: 1 401
Изпратете съобщение чрез ICQ до Izabo
По подразбиране

И с каква цел ще го правиш това?
Защо само яйца? От чисти зеленчуци също не виждам смисъл..., идеята е да има протеин повечко.
__________________
Chocoholic !
Отговори с цитат
  #3245  
Стар 14th July 2009, 10:38
маги маги не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: Варна
Мнения: 31
По подразбиране

Здравейте мили момичета!
Тези дни не мога да вземам участие, но с удоволствие ви чета и ви се радвам. Аз имах бурна игра на кантара нагоре-надолу и макрая отбелязах едно минусче. Сега съм точно 80 кг, но напоследък дълго задържах Но при мен всички хубави работи стават бавно, затова съм търпелива като запален рибар!
Engel, е се безпокой! Препоръчвам ти вечер преди лягане да изпиваш една чаша разхлабващ зелен чай /от оня, който е с лотос, бамбук и т.н./ Аз съм много доволна от него, защото преди все бях подута и задържах.
Желая на всички лек и олекотяващ ден!
Отговори с цитат
  #3246  
Стар 14th July 2009, 10:41
iloina iloina не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jul 2008
Град: България, Русе
Мнения: 177
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Izabo
И с каква цел ще го правиш това?
Защо само яйца? От чисти зеленчуци също не виждам смисъл..., идеята е да има протеин повечко.
Баси, как ме пренебрегна само-първо те попитах как си
ами за отслабване, просто да изпитва некъв стрес организма, то при мен вече незнам от кво би изпитал стрес де, от хиляди лишения
Отговори с цитат
  #3247  
Стар 14th July 2009, 13:03
nedaneda123 nedaneda123 не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Sep 2008
Мнения: 450
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от iloina
Цитирай:
Първоначално написано от Engel
Цитирай:
Първоначално написано от kokodidi
добро утро момичета
момчето май ни изостави нещо
при мен са е заформил един ПМЦ - направо ма убива
едно задържане на вода, подут корем - ужас
Добро утро на всички!
Коко: Аз също съм така от 2 дни и немога да дишам даже.
Да не говорим, че от това ПМС ядох 2 дни каквото искам и сега немога да отида до WC
Кантара взе да сочи нагоре и взех да полудявам..
Отивам да си направя едно кафе, дано днес е по-добър ден.

Дунди: Шшшшш ! /човече с пръст на уста за тишина/
Engel, нема се плашиш от олигото бе с това ПМЦ и че не си ходила то тойлета, кво искаш нормално е и задържането на вода, нема да спичаш от нищото и недей са тегли, амаха и олигото му с олиго, неа му се даваш.
Епа нека и аз ви са оплача, че пак ядох тая нощ ко ша прайми с тоя проблем, низнааам......

Скъпа, напълно те разбирам. Аз от край време ям нощно време-още от дете.Много е досадно, даже сега -когато съм на режима съм добре, старая се, а пък и психиката си е важно нещо: Когато съм на диета или режим, съзнанието ми изключва за храна. Разям ли се, обаче става страшно. в просъница и не мисля много, много и ..........резилища големи и калорични
Отговори с цитат
  #3248  
Стар 14th July 2009, 13:06
nedaneda123 nedaneda123 не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Sep 2008
Мнения: 450
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Izabo
Добрютро, лейдис ! (То пладне стана, докато си пусна мнението, ама го оставям така ...)
Ейндж, успокой се и не приемай нарушението на режима като нещо фатално..., а като нещо минало и никога повече нямащо да се случи ! Знаеш какво трябва да ядеш за добър резултат преди морето, ограничи солта, за да не задържаш вода и всичко ще е наред ! Папа ли трицки вече? (аз пък, ако не пия чай, WC няма да видя... )
Мери, много се радвам, че си пак с нас ! Дано имаш време да пишеш по-често !
Ивче, в трета си вече (завиждам ти безкрайно ), можеш да си позволяваш разни неща ! Нека това те кара да си супер стриктна през останалото време.., нали знаеш, че ще дойде гала вечерята и тогава ще можеш да хапнеш от любимите неща !
А така, Дунде! Май със спорта е като с храната..., апетитът идва с яденето ! Така че.., колкото повече, толкова повече !
Неда, от нерви ще да е... Много ти се събра в последно време, но се надявам да отшуми бързо ! Преди лягане може да пиеш ментово чайче (или друго с успокоително действие) например, по-добре недей прясно мляко обаче.
Деси, направо съпреживях мига на върховно удоволствие с теб !!!!!! Страхотно е ! Около мен още никой не се е втрещил така..., поне не в положителен смисъл ! Между другото, и за мен разходката до центъра по повод ДДС декларацията беше истински празник !
изабо, ще опитам това с ментовото чайче, защото много го обичам и то без захар и подслаждане ми е по-вкусно. прясното мляко не ми е любимо, пък и не помага, опитвала съм с мед преди време, но никакъв ефект. Благодаря ти за идеята!
Отговори с цитат
  #3249  
Стар 14th July 2009, 13:29
iloina iloina не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jul 2008
Град: България, Русе
Мнения: 177
По подразбиране

Скъпа, напълно те разбирам. Аз от край време ям нощно време-още от дете.Много е досадно, даже сега -когато съм на режима съм добре, старая се, а пък и психиката си е важно нещо: Когато съм на диета или режим, съзнанието ми изключва за храна. Разям ли се, обаче става страшно. в просъница и не мисля много, много и ..........резилища големи и калорични Laughing

Олеееее Недичка, знаеш кво ми е значи, зная че е психика, ходих даже на психолог!представи си, проблема си го знам аз-маниак на тема отслабване и точно това е мисля само и единствено за отслабването, начи требе ми един мъж да ме оправи(как прозвуча, аама не в тоя смисъл де) а да ми запълва мислите, пък то тук все едно че е минала война-и са останали само идиоти!ма трябва да се опрая бе, кък ша ям нощем-не трябва днеска ша опитам поне само мляко да ям, да видим ко ще стане, ако имаш някоя идейка как да го избегна давай я насам, работата е много сериозна
Отговори с цитат
  #3250  
Стар 14th July 2009, 13:37
Аватара на Leonarons
Leonarons Leonarons не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: May 2009
Град: Sofia
Мнения: 235
Изпратете съобщение чрез ICQ до Leonarons
По подразбиране

А добър ден, красавици
Преди да почна да мятам мерки и теглилки, Дескаааа, евала, слънчо и все така и все така и ние покрай тебе

Момичета, ето какво се случва с мойто тяло от май насам:

Начало 12 май

талия - 92
ханш - 111
бедра - 64
ръце - 34
корем - 110
73/74 кг (не съм сигурна, но там някъде)

До днес 14 юли

талия - 80,5
ханш - 101
бедра - 61
ръце - 32
корем - 99,5
65 кг

Поне съм тъпа гъска и така и не се снимах в цял ръст по бански в началото, но скоро мисля да приложа и малко снимков мат'риал
Що се отнася до как се чувствам - определено забелязвам промяната - целулита ми почти напълно се е изчистил, но все още представата ми за мен си е на прекален пухльо (по-точно разликата ми се струва огромна на мерки, но като визия не я усещам все още толкова голяма)

Папкам си нормално, като изключим, че в работно време понякога ям много малко.
Понякога - но не винаги - ям повече млечни, отколкото трябва.
Ям много повече трици от три супени на ден.
Чувствам се добре - не ми става лошо, нямам проблеми с МЦ, не ме боли глава.

Понякога си мечтая за шоколад и през цялото време за семки, но трябва да призная, че не съм очаквала, че така добре ще се справя (като изключим хапките встрани, които дори не са толкова, колкото очаквах - бях решила да си ям череши и праскови).

Тъй - засега добре - напред към нови висоти (или по-скоро низини ) и постижения.

Искам да ви кажа само още едно и най-важно нещо - БЕЗ ВАС НЯМАШЕ ДА СЕ СПРАВЯ - Тирка, Дунди, Изабо, Върчу, Настя и всички други мацки - благодаря ви за огромната подкрепа




Целувам ви и ви прегръщам силно и ви пожелавам такива дни, какъвто ми е днес на ме с изключение на зора в работата естествено
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: РежимътнаПИЕРДЮКАНчаст
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 05:38.