Върни се   Форуми > Хранителни режими > Диети

Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #4741  
Стар 30th September 2009, 09:32
Аватара на дундьо
дундьо дундьо не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jul 2009
Град: Шумен
Мнения: 826
По подразбиране

Кремушанче, аз даже се пристрастих към триците, защото са ми вкусни. Имам колежка, която не пази диети, но нейна приятелка е на Дюкан и я е запознала с триците. Та мойта колежка също е пристрастена и ги слага в супи, манджи, омлети и някои салати просто за вкус. Те наистина придават една мекота, а също и плътност.
Даниски, и аз нямам проблем с ВЕцЕ-то. Имах веднъж, но сама си го направих с прясно мляко на гладно и кажи-речи през целия ден то ми беше основна храна, че не бях вкъщи. Обаче не пия чайове, защото не мога да ги понасям - дори липов. Виж - похапвам здраво люти чушки - във всички дни. Но и да не ям - пак нямам проблем. Между другото - за твоето наблюдение за кантара. Днес облякох един костюм, който не съм носила от години. Преди 2-3 седмици го пробвах и видях, че ще вляза в него, но тогава още беше горещо да го облека. Днес го измъкнах и знаеш ли - полата ми се свлича и се задържа на хълбоците, все едно е д,уг костюм, а кантото отчита все така 88 кг. Но бързах за работа и не си взех мерките. Довечера ще видя. Ако си права, а аз искам и вярвам да си, тия дни кантото трябва да дръпне рязко. Ще докладвам.
Отговори с цитат
  #4742  
Стар 30th September 2009, 09:44
Аватара на дундьо
дундьо дундьо не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jul 2009
Град: Шумен
Мнения: 826
По подразбиране

Ника, хич не се заблуждавай, нанесла си вреди. Сега ще се забави ефектът от диетата. То пак зависи колко точно си нарушила и с какви количества. Ако е съвсем малко, може да ти се подбутне метаболизма. Ама като те чета, май не е малко и не е само с баклавичка. Знаеш ли какво заслужаваш -
Аз като съм пред изкушение си гледам ей това емотиконче и си казвам: Няма да стана като нея, ако се дъня. И засега действа. Намери си стимул - например някоя супер дрешка за готина мацка, с няколко номера по-малка, и си кажи: "Няма да съгрешавам докато не вляза в нея"
Отговори с цитат
  #4743  
Стар 30th September 2009, 11:02
Аватара на kremu6ana
kremu6ana kremu6ana не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Sep 2009
Град: Бургас
Мнения: 142
По подразбиране

Ника, и от мен това -
Направих тази грешка два пъти и после.........................
Гледаи да не се повтаря!
Отговори с цитат
  #4744  
Стар 30th September 2009, 13:42
Аватара на NIKATA
NIKATA NIKATA не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Sep 2009
Град: Бургас
Мнения: 214
По подразбиране

ще си бера плодовете ам не беше множко само 3 мъъъъънички баклавички , и едно питие, и салатката беше с моооооооооого малко сиренце и това е.
Отговори с цитат
  #4745  
Стар 30th September 2009, 14:01
mama reni mama reni не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2009
Мнения: 51
По подразбиране

Zdraveite i ot men,nqmasheme nqkolko dni komputara beshe na remont che samo davashe bygove,i da vi se izvinq che pisha na latinica no oshte nesamu instalirani vsichki programi.Radvam se na vschki te vi rezultati.Az iskam da vi pitam bqh na pyrva faza 7dni i sega pochnah 2dnes mi e 4 den s zelenchucite,pak li trqbva da sym 7dni,az imam da svalqm 10,4 sym svalilai sega ne sam se teglila ot kakto sym na zelenchucite,i mozeli naprimer da q pravq 5dni proteinova i posle dva dni proteinova s zelenchuci i takak da gi reduvam.Dosega sym q spazvala striktno.Pojelavam uspeh na vsichki i mnogo mnogo minuscheta i uspeh na novite dietuvashti dukanki
Отговори с цитат
  #4746  
Стар 30th September 2009, 14:04
Аватара на blinblin
blinblin blinblin не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jun 2009
Мнения: 865
По подразбиране

tirra,благодаря много+
__________________
SC forever!!!
Отговори с цитат
  #4747  
Стар 30th September 2009, 14:11
Аватара на daniski
daniski daniski не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: Ню Джърси,USA
Мнения: 980
Изпратете съобщение чрез MSN до daniski
По подразбиране

защо 5 на 5 за толкова малко килограми?нали точно това дискутирахме на предните1-2 страници.И 7 дена ударна фаза?!
Прави 2/2 или 1/1.
Отговори с цитат
  #4748  
Стар 30th September 2009, 14:12
Аватара на daniski
daniski daniski не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: Ню Джърси,USA
Мнения: 980
Изпратете съобщение чрез MSN до daniski
По подразбиране

бинблин,БРАВО!
Отговори с цитат
  #4749  
Стар 30th September 2009, 14:13
mama reni mama reni не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2009
Мнения: 51
По подразбиране

Sega se setih che ne sam pisal za predishniq mi opit s dukan predi okolo dva meseca bqh pochnala dietata i svalih 5 kilograma i q zarqzah i se otdadoh na shokoladcheta rulca i vsqkakvi lakomstva i pak stana 60 ne sled dylgo vre no sega sym tolkova nastroena da q izkaram dokrai che az ne moga da si povqrvam daje ot dva dni i za sladko ne se seshtam.i da pitam da li shtemoga da stigna do zavetnite mi 50kilograma kato sym q pazila i nesam q dovyrshila.Poprincip predi da zabremeneq bqh 50 i ne sym kachvala kolkoto i sladko da sam qla,no kato zabremenqh kachih 20 kilograma 10 vednaga gi svalih na drugite 10 mnogo sa si me haresali i neiskaha da me napuskat dokato ne pochnah dietata
Отговори с цитат
  #4750  
Стар 30th September 2009, 14:15
Аватара на daniski
daniski daniski не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: Ню Джърси,USA
Мнения: 980
Изпратете съобщение чрез MSN до daniski
По подразбиране

мама рени,на първа страница на форума-и не сам там вече-има линк към книгата,трябва да я прочетеш.Ми това са основни въпроси!Кога и какво,и колко дълго да го ядем...
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: РежимътнаПИЕРДЮКАНчаст
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 03:42.