IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #721  
Стар 5th October 2009, 07:17
Аватара на Love Joy
Love Joy Love Joy не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Sep 2009
Град: София
Мнения: 133
По подразбиране

Здравейте!

Аз вчера се издъних - изядох 2 парчета плодова торта и 1 пакет пуканки, освен нормалната ми храна... Такива издънки ми се случват преди МЦ, който трябва да започне от утре... Бях свалила 4.2 кг, днес съм с цяло кило отгоре, но аз оптимистично вярвам, че това е задържане на вода Днес няма да си позволявам подобни издънки, каквото и да става, но вчера просто нямах грам воля, така ми се ядеше всичко вредно, че поддадох. В такива дни съм супер раздразнителна и мрънкаща, и непрекъснато ми се яде Ще видим след 4-5 дни какво ще отчете кантара, обаче щетите от вчера ще трябва да ги компенсирам някакси. От друга страна вчера отидох на фитнес и здравата се изпотих там, дано наистина да съм задържала вода....
Отговори с цитат
  #722  
Стар 5th October 2009, 07:47
Аватара на Disaster
Disaster Disaster не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Apr 2009
Мнения: 186
По подразбиране

Blin-че,смисълът на Дюкан не е ли да се спазва с всичките му фази?Само така се запазват свалените килограми.Това ,което правиш,го правят супер много жени(не изключвам и себе си ).Виждат,че дадена диета е дала някакъв резултат и после или се отказват и се връщат в начална позиция (+1 кило) или сменят на нещо друго(което се оказва пък не толкова ефикасно) и така...Колко кг свали за тези дни?
Отговори с цитат
  #723  
Стар 5th October 2009, 07:51
Аватара на Jaynee
Jaynee Jaynee не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Aug 2009
Мнения: 604
По подразбиране

Love Joy, аз миналия месец преди МЦ-то бях една подпухнала такава и не мръднах, въпреки, че се ограничавах преди това (по време не чак толкова). И веднага след него кантара удари стабилно надолу

Не се притеснявай, само внимававай с изкушенията, да няма много около теб, защото около този период аз лично най-много се изкушавам.. Като ти се прияде хапвай кисело млекце примерно ... колкото и да не е това, което ти се яде
Отговори с цитат
  #724  
Стар 5th October 2009, 08:00
Аватара на Love Joy
Love Joy Love Joy не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Sep 2009
Град: София
Мнения: 133
По подразбиране

Благодаря ти, Jaynee!

Днес чувствам, че волята ми се завръща. Току-що си купих зеленчуци и кисело мляко, за закуска изядох 1 кисело мляко с ябълка и канела, за обяд ще е овчарска салата, после кисело мляко и за вечеря пиле със зеленчуци. Плюс това планирам да тръгна на фитнес по-сериозно, по 3 пъти в седмицата, само трябва да си събера пари за карта. Много искам да падна под 85, защото чувствам, че това е някакво гранично число, под което ще падна трудно. Дано след МЦ да съм 84.9... Мечти, мечти...
Отговори с цитат
  #725  
Стар 5th October 2009, 08:21
Аватара на Jaynee
Jaynee Jaynee не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Aug 2009
Мнения: 604
По подразбиране

Хехе, това са малките психологически граници .. За мен тази граница преди беше 65. Падането под нея направо ми върна желанието да ги преборя тия гадни кила. Сега вече е 60 ... Но всяко нещо с времето си. За мен по-бавното сваляне е по-добрия вариант, защото мога да изкарам на мама любимата 7 дневна диета и да сваля 3-4 с нея ... ама защо, като знам после какво ще ми стане с кожата ... Ти си упорита и знам, че ще ги пребориш

И като казах кожа май ще ви попитам .. Витамините помагат ли за изглаждане на кожата? И трябва ли да се маже с някакви масла или лосиони? На места ми се струва малко суха, незнам изглежда изморена .. все едно съм се препекла на морето много ...
Отговори с цитат
  #726  
Стар 5th October 2009, 08:45
Аватара на Love Joy
Love Joy Love Joy не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Sep 2009
Град: София
Мнения: 133
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Jaynee
Ти си упорита и знам, че ще ги пребориш

...
Jaynee, понякога имам нужда да чуя точно това...
Отговори с цитат
  #727  
Стар 5th October 2009, 09:23
hatred hatred не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jun 2008
Град: гр. София
Мнения: 1 738
Изпратете съобщение чрез ICQ до hatred
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от blinblin
Честито,Hatred Пожелавам ти само любов и щастие
П.С.Кога се сгодихте само преди седмица-две и вече се омъжихте Много сте бързи
blinblin, сгодихме се преди четири години, а преди две седмици ходихме да ни боцкат за Васерман

Момичета, благодаря за пожеланията.

Sine Qua Non, според мен от тази продължителна калорийна рестрикция ще изпаднеш в такова плато, че ще мъчиш всеки килограм със седмици. Последното ти меню не надхвърля 800-900 ккал, а ти се храниш така от много време. Не искам да съм лош пророк, но според мен застоят ще продължи.

shanson, добре дошла. Ще си позволя малко съвети, дано не ми се сърдиш: първо, прекаляването по празници може да се пренебрегне, но в почивните дни - не. Аз с години практикувах гладуване през седмицата и компенсиране в събота и неделя и не само че не свалях, а даже теглото ми често варираше нагоре. Преборих се с това като изключих генерално всяка храна, категоризираща се като джънк и като увеличих значително храната в делничните дни. И не се отказвай от физическите занимания, те помагат адски много и за отслабването, и за самочувствието, и за скулптурирането, и за тонуса.

Какво да кажа за себе си: тъй като се прибирам от работа към 8 вечерта, вечерята ми е около 9. Първоначално се ужасявах от това, но вече се адаптирах и се чувствам отлично. Разбира се, без въглехидрати в менюто. Иначе на обяд продължавам да хапвам пълнозърнести макарони, елда, кафяв ориз, овесени ядки, Мастермахер с много риба, извара, белтъци от яйца и умерено сирене и кашкавал и ми е екстра. Даже сега покрай натоварването в работа възнамерявам да ги увелича.
Отговори с цитат
  #728  
Стар 5th October 2009, 10:41
Аватара на Disaster
Disaster Disaster не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Apr 2009
Мнения: 186
По подразбиране

Честито и от мен,hatred!Пожелавам ти дълъг и щастлив семеен живот.
Няма какво да се притесняваш от късната вечеря,знаем ,че е важно какво се яде ,а не колко късно
Едно меню и от мен:
след сън:1 доза протеин
закуска:омлет от 2 яйца+пипер+лук+сирене
обяд:250 гр сьомга+домат+краставица
межд:няколко бадема
след трен.:1 доза протеин
вечеря:голяма салата от лилаво зеле+зехтин
Отговори с цитат
  #729  
Стар 5th October 2009, 11:58
hatred hatred не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jun 2008
Град: гр. София
Мнения: 1 738
Изпратете съобщение чрез ICQ до hatred
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Disaster
Честито и от мен,hatred!Пожелавам ти дълъг и щастлив семеен живот.
Няма какво да се притесняваш от късната вечеря,знаем ,че е важно какво се яде ,а не колко късно
Едно меню и от мен:
след сън:1 доза протеин
закуска:омлет от 2 яйца+пипер+лук+сирене
обяд:250 гр сьомга+домат+краставица
межд:няколко бадема
след трен.:1 доза протеин
вечеря:голяма салата от лилаво зеле+зехтин
Много ми харесва като меню за отслабване.
Отговори с цитат
  #730  
Стар 5th October 2009, 12:03
Аватара на blinblin
blinblin blinblin не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jun 2009
Мнения: 865
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Disaster
Blin-че,смисълът на Дюкан не е ли да се спазва с всичките му фази?Само така се запазват свалените килограми.Това ,което правиш,го правят супер много жени(не изключвам и себе си ).Виждат,че дадена диета е дала някакъв резултат и после или се отказват и се връщат в начална позиция (+1 кило) или сменят на нещо друго(което се оказва пък не толкова ефикасно) и така...Колко кг свали за тези дни?
Ами през ударната фаза свалих 3,после не съм се теглила още.Ам аз смятам да си ги задържа и да си продължа със здравословно,просто не ми се яде само месо и зеленчуци...
__________________
SC forever!!!
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Дневникназдравословноотслабващите
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 10:10.