IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #881  
Стар 12th October 2009, 20:04
Аватара на moly555
moly555 moly555 не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Sep 2009
Мнения: 476
По подразбиране

Hatred, благодаря. За мен твоето мнение значи много Радвам се, че някой по-опитен и разбиращ човек като теб ни следи от близо
Напоследък нещо Anik и Engel се загубиха из трасето. Сигурно са много заети
Hatred, скоро не сме чували твое меню - дай да пооткраднем някоя и друга идея от теб хихи
__________________
"Accept what comes to you each day!"
Отговори с цитат
  #882  
Стар 12th October 2009, 20:18
Аватара на Daliqastro
Daliqastro Daliqastro не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Aug 2009
Мнения: 149
По подразбиране

shanson добавих аз 100гр извара,че от 17 съм на някаква бизнес презентация на която ме държаха 3 часа гладна Прибрах се умираща от глад (бедната аз ). А иначе кекса е връх ,като се прибрах в споменатото положение си чупнах мъъъъничко
Отговори с цитат
  #883  
Стар 12th October 2009, 20:23
hatred hatred не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jun 2008
Град: гр. София
Мнения: 1 738
Изпратете съобщение чрез ICQ до hatred
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от moly555
Hatred, скоро не сме чували твое меню - дай да пооткраднем някоя и друга идея от теб хихи
Веднага давам днешното меню, но то е доста подобно на последните...

сутринта: 35 мин интензивно кардио

след кардиото: пчелен прашец и една ябълка
20 гр овесени ядки с 1/2 праскова, кисело мляко, стевия, канела + 1/2 доза Matrix + малко извара
25 гр пълнозърнести макарони със сос от 200 гр извара, домат, босилек, риган, гъби, 3 маслини и 15 гр кашкавал light + краставица
20 гр бадеми и 1/2 доза Matrix
230 гр печена сьомга с голяма салата от краставици, зеле, айсберг, морковче, зехтин
около 200 гр извара със стевия + кисело мляко с 10 гр ленено брашно и 5 гр сусамено брашно

добавки: 2 витамина Eve на NOW, 2 гр рибено масло
около 4 л вода, част от нея с лимон и стевия
Отговори с цитат
  #884  
Стар 12th October 2009, 20:35
Аватара на Daliqastro
Daliqastro Daliqastro не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Aug 2009
Мнения: 149
По подразбиране

hatred много ми харесва как се храниш и ми се ще аз така да можех.Обаче нито пари ,нито време Само да не прозвучи като оправдание
Отговори с цитат
  #885  
Стар 12th October 2009, 20:41
hatred hatred не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jun 2008
Град: гр. София
Мнения: 1 738
Изпратете съобщение чрез ICQ до hatred
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Daliqastro
hatred много ми харесва как се храниш и ми се ще аз така да можех.Обаче нито пари ,нито време Само да не прозвучи като оправдание
Daliqastro, аз излизам от нас сутрин рано и се прибирам по тъмно, нося си храна в кутии на работа. Свиква се, не е кой знае какво.
А и не е скъпо - намирам си дива сьомга по 9,90 лв/кг Изварата и зелето са евтиния. Може би по-скъпичко идват добавките.
Отговори с цитат
  #886  
Стар 12th October 2009, 20:46
Аватара на Daliqastro
Daliqastro Daliqastro не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Aug 2009
Мнения: 149
По подразбиране

Права си който иска винаги ще намери време за да се погрижи за себе си Обаче от къде я намери тая сьомга не те знам в това затънтено Търново нищо не мога да си намеря само от скъпичките аз харесвам една риба Тилапия обаче и нея я няма тука
Отговори с цитат
  #887  
Стар 12th October 2009, 20:53
hatred hatred не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jun 2008
Град: гр. София
Мнения: 1 738
Изпратете съобщение чрез ICQ до hatred
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Daliqastro
Права си който иска винаги ще намери време за да се погрижи за себе си Обаче от къде я намери тая сьомга не те знам в това затънтено Търново нищо не мога да си намеря само от скъпичките аз харесвам една риба Тилапия обаче и нея я няма тука
Тази сьомга се намира в доста рибни магазини, цената й варира между 10 и 13 лв/кг. Малко по-суха е от другата, но ме устройва.
Иначе много обичам ципура, но си позволявам рядко, защото тя ми идва доста скъпо.
Отговори с цитат
  #888  
Стар 12th October 2009, 20:53
hatred hatred не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jun 2008
Град: гр. София
Мнения: 1 738
Изпратете съобщение чрез ICQ до hatred
По подразбиране

Момичета, защо нищо не казвате по въпроса за срещата?
Отговори с цитат
  #889  
Стар 12th October 2009, 20:54
Аватара на moly555
moly555 moly555 не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Sep 2009
Мнения: 476
По подразбиране

Hatred, Аз точно за тези добавки исам да те питам, като много невещ човек в тази област. Пчелният прашец за кокво служи? какво представлява Matrix-a? Айсбергът също? И лененото брашно с какво се различава от лененото семе, и последно сусаменото брашно с каква цел се използва? Извинявай за всичките тези въпроси на куп,но наистина ми е интересно.
Относно витамините аз си купих едни от A до Z, немски на Крюгер. Пих ги 20 дни, сега почивам още 20 и пак ще ги започна. Такова редуване дали е добро?
Ам, относно макароните, в нашия супер - Коме, няма такива екстри, за това се огледах в Кауфланд и единствените по-различни макарони,които видях бяха ръжени. Взех си един пакет. Та въпросът ми е каква е разликата между двата вида. То същото се отнася и за черния хляб - не знам кой вид е по-полезен и как да ги различавам по опаковката. То пусто чета, но като не разбирам.

Пак се извинявам за всички въпроси на куп!
__________________
"Accept what comes to you each day!"
Отговори с цитат
  #890  
Стар 12th October 2009, 21:13
Аватара на Jaynee
Jaynee Jaynee не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Aug 2009
Мнения: 604
По подразбиране

Моли, сигурна съм, че hatred ще си каже за останалото Иначе айсберга е салата, като марулите ама не съвсем (аз лично не я харесвам, в щатите се претъпках с нея ..). И аз да попитам hatred, откъде го вземаш този пчелен прашец? Дядо ми е пчелар и знам , че добиването му е трудно, затова питам. И каква му е целта?

Днес ми е пак кофти ден. Мразя да нямам време за ядене.
2 кафета
омлет с 2 яйца, към 100 гр броколи, 150 гр извара, малко краставица
купичка таратор
2 литра вода, едва успях
Утре повече ..
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Дневникназдравословноотслабващите
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 09:13.